Zima sprzyja felietonom. Pisz też

W czasach internetu coraz popularniejsze są blogi. Wielu kibiców ma zwykle sporo do powiedzenia i jak widać czasem po komentarzach w tym choćby w „Śmietniku Kibica” – ma ochotę, by wszystko przelać na tekst. W przerwie zimowej i nie tylko cały czas czekamy na Wasze najlepsze oraz najciekawsze teksty.


Przypominamy, że zamiast pisać w „Śmietniku” swoje felietony czy na blogach za sprawą których raczej nie dotrzecie do wszystkich ludzi do których cały czas możecie produkować się na łamach KKSLECH.com. Z naszą pomocą każdy z kibiców, który umie pisać, chce to robić i ma coś ciekawego do przekazania innym kibicom Lecha Poznań (także kontrowersyjnego) ma drogę otwartą do tego, by jego tekst przeczytało kilkanaście tysięcy ludzi.

Średnio raz na dwa miesiące na KKSLECH.com pojawia się felieton nadesłany przez kibica, ale to wciąż rzadko. Cały czas możemy umieszczać ich więcej tylko do tego są potrzebne Wasze chęci. Trwa przerwa na kadrę i jest trochę więcej luzu. Sytuacja wokół Lecha Poznań na pewno inspiruje do wyrażenia swojego zdania. Kolejny raz przypominamy, że wszystko co chcecie wykrzyczeć możecie przecież zrobić tutaj i nie musicie tego robić wcale w Śmietniku czy w komentarzu do jakiegoś naszego artykułu. Możecie to cały czas robić na stronie głównej.


Przypominamy, że tematyka Waszych felietonów jest dowolna. Od sytuacji w klubie, przez postawę poszczególnych piłkarzy do jeszcze innych spraw, które Was drażnią, ciekawią czy radują. Oczekujemy jednak od Was własnoręcznie napisanych artykułów głównie na tematy, które nie były ostatnio poruszane przez nas na KKSLECH.com, teksty o odpowiednio dużej liczbie znaków oraz bez literówek czy błędów ortograficznych. Jednocześnie pod każdym z nich prosimy wpisać swój nick, którym posługujecie się komentując na KKSLECH.com. Kto nie bierze udziału w dyskusji na łamach witryny, a ma coś sensownego do przekazania co zainteresuje inne osoby oczywiście również może wysyłać do nas felietony na tematy wokół Kolejorza.

W ciągu miesiąca jesteśmy w stanie publikować kilka Waszych tekstów. KKSLECH.com daje możliwość wyrażenia Waszego zdania na rozmaite tematy w rozmaity sposób, dlatego ton felietonów jest dowolny. Ważne byście pisali i nadsyłali do nas coś co zainteresuje innych kibiców. KKSLECH.com to świetne miejsce, by dotrzeć do bardzo dużej liczby osób i poznać zdanie na temat swojego tekstu poprzez komentarze. Kto chce niech pisze i w przyszłości pamięta o możliwości zaprezentowania swojego tekstu tutaj. Prosimy jednak o teksty na tyle długie, aby przyciągały uwagę.

Artykuły można wysyłać na adres e-mail: redakcja@kkslech.com

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

  1. J5 pisze:

    Redakcjo a czy moglibyście raz na jakiś czas napisać artykuł po poznańsku/ wielkopolsku aby nasza regionalna gwara przetrwała i nie uległa zapomnieniu?

  2. fazi pisze:

    ten ptak to mutant to golab-kret ale jest zajebisty uwielbiam to zdjecie a swoja droga jest bardziej fotograficzny od np, Klimczaka