134 zdjęcia z pogromu Legii i 2 filmy 4K

Pierwszy dzień października 2017 był bardzo udany dla całego Lecha Poznań. Kolejorz wreszcie zagrał na miarę swojego potencjału, strzelił 3 gole, zdobył 3 punkty i w pełni zadowolił blisko 37 tysięcy ludzi, którzy w słoneczny dzień przybyli na Inea Stadion. To było było piękne, niedzielne popołudnie!


W niedzielę, 1 października poza rozbiciem Legii Warszawa pewnie 3:0 kibice Lecha Poznań mogli m.in. zobaczyć 2 efektowne oprawy ultrasów Kolejorza z użyciem pirotechniki, pożegnanie Dawida Kownackiego czy uhonorowanie zespołu juniorów młodszych, który w czerwcu wywalczył 4 tytuł Mistrza Polski z rzędu. Zapraszamy do obejrzenia 134 zdjęć z wczorajszych zawodów autorstwa 2 naszych fotografów + 2 filmików w jakości 4K z oprawami.

Autor zdjęć: Krzysztof Krause


Trybuny i oprawy podczas meczu Lech Poznań – Legia Warszawa 3:0

Autor zdjęć: Robert Balcerzak


> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 7

 1. adamoss pisze:

  Piekny wynik. Nie spodziewalem sie takiego :) Wieszczylem mega nudny mecz i jakas przypadkowa kaste a tu Leszek palce lizac. Co prawda gralismy z jedna ze slabszych obecnie ekip w naszej kopanej (poziom Brukbetu albo Piasta) i przestrzegam przed hurra optymizmem – Jaga i Lechia beda faktycznymi sprawdzianami mentalnosci naszych grajkow. Ale mimo, ze gralismy z mega slaba Legia to jednak milo obudzic sie rano w poniedzialek z mysla ze warszawskie fiuty maja dzisiaj ciezka zgage :)

 2. adamoss pisze:

  Co robila fana LKSu w Kotle ? Slabo juz zyje tematami zgod i kos wiec pytam z ciekawosci.

 3. żabol pisze:

  gratulacje ogromne za ległe :)

 4. adamoss pisze:

  @PTKWO – z tym LKSem to roznie bywalo. Pracowalem w Lodzi przez 7 lat i gdzies w 2003 albo 2004 w srodmiescu Lodzi mialem z jakimis gostkami od nich nieprzyjemne zdarzenie – na klasyczno-zaczepne „widzew czy lks” odpowiedzialem Lech i dostalem z kopyta…

  • PTKWO pisze:

   Fakt, bywało różnie. W latach 80 była silna zgoda (relacje starszych Kiboli), potem tak jak opisałeś różne rzeczy się działy (m.in. skrojenie ŁKS-owi flagi Crazy Canibals na Bułgarskiej) ale ostatnie kilka lat do ocieplenie relacji i powrót do Starej Zgody. Nie jestem mocno zaangażowany ale mam jakiś sentyment do Ełksy (choć lata 80 pamiętam jak przez mgłę), podobnie jak choćby do Górnika.
   Pozdrawiam

 5. ssok pisze:

  Ten pojazd na Jaśkowiaka to Jaskowiaka to jakaś nowa sprawa czy zaszłości?