Świetne dni dla juniorów

Za juniorskimi drużynami Lecha Poznań bardzo udane dni. W weekend i jeszcze wcześniej w trakcie tygodnia młodzież Kolejorza wygrała mecze w swoich ligach polepszając dzięki temu swoją sytuację. Juniorzy naszego klubu potrafili odrabiać nawet straty i to na wyjeździe.


Świetne dni mają za sobą rezerwy Lecha Poznań, które po 3 słabych meczach w końcu zaskoczyły. Najpierw gracze Ivana Djurdjevicia pokonali na wyjeździe Górnik Konin 5:0, a w weekend wygrali we Wronkach z Wierzycą Pelplin 3:0. Dzięki temu Lech II Poznań jest ósmy w grupie 2 III-ligi tracąc 6 oczek do lidera. W sobotę rezerwy zagrają na wyjeździe z niżej notowanym klubem KP Starogard Gdański.

W minionych dniach klasę pokazali juniorzy starsi. Podopieczni Krzysztofa Kołodzieja pokonali w zaległym meczu Pogoń Szczecin na wyjeździe aż 4:1 mimo przegrywania 0:1. W weekend juniorzy starsi rozprawili się za to z Wartą Gorzów Wielkopolski triumfując 3:0. W grupie zachodniej CLJ poznański Lech jest trzeci z oczkiem straty do „Portowców” oraz z 4 punktami do Śląska Wrocław. W sobotę juniorów starszych Kolejorza czeka ważny bój z Arką Gdynia we Wronkach.

Również w sobotę, lecz z Lechią Gdańsk u siebie zagrają juniorzy młodsi, którzy nie rywalizowali w ten weekend. Mimo to, podopieczni Bartosza Bochińskiego zajmują 1. lokatę w grupie B CLJ U-17. Dopiero dziś o 18:00 na wyjeździe trampkarze starsi Lecha Poznań zmierzą się na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz. Zawodnicy trenera Huberta Wędzonki są na razie na 3. pozycji w grupie B CLJ U-15. Jeśli zwyciężą będą drudzy.


Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: Górnik Konin – Lech Poznań 0:5
III-liga: Lech Poznań – Wierzyca Pelplin 3:0
CLJ U-19: Pogoń Szczecin – Lech Poznań 1:4
CLJ U-19: Warta Gorzów Wielkopolski – Lech Poznań 0:3

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga: KP Starogard Gdański – Lech II Poznań (sobota, 04.11, godz. 13:00)
CLJ U-19: Lech Poznań – Arka Gdynia (sobota, 04.11, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (sobota, 04.11, godz. 14:00)
CLJ U-15: Chemik Bydgoszcz – Lech Poznań (poniedziałek, 30.10, godz. 18:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

  1. milekamps pisze:

    Kiedy będzie tytuł..świetne dni seniorów”może na wiosnę będziemy wygrywać wszystko

  2. Jack pisze:

    Przepraszam że nie na temat ale brak artykułu o ostatnich wydarzeniach związanych z sędziowaniem.Myślę ze spora część kiboli bardzo chętnie poznała by zdanie redakcji w tym temacie.