Wasze oceny za mecz z Górnikiem. Trałka najlepszy, Barkroth najsłabszy

Łukasz Trałka (średnia ocen: 5,43) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Górnikiem Zabrze. Zaraz za nim byli Radosław Majewski (5,10) oraz Kamil Jóźwiak (4,83). Zawodnikiem, który tym razem był najsłabszy mając najniższą średnią ocen był Niklas Barkroth (średnia nota: 2,09). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania zawodników.


Matus Putnocky
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 52.1%
Średnia ocen: 4,40

Robert Gumny
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 53.2%
Średnia ocen: 4,34

Emir Dilaver
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 47.2%
Średnia ocen: 4,49

Nikola Vujadinović
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 52.3%
Średnia ocen: 4,68

Volodymyr Kostevych
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 58.5%
Średnia ocen: 3,94

Łukasz Trałka
Najczęściej wystawiana ocena: 6 – 55.4%
Średnia ocen: 5,43

Maciej Gajos
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 49%
Średnia ocen: 4,58

Tymoteusz Klupś
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 56.3%
Średnia ocen: 4,12

Radosław Majewski
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 53.9%
Średnia ocen: 5,10

Kamil Jóźwiak
Najczęściej wystawiana ocena: 5 – 60.7%
Średnia ocen: 4,83

Christian Gytkjaer
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 62.3%
Średnia ocen: 3,83

Rezerwowi:

Niklas Barkroth
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 35.1%
Średnia ocen: 2,09

Oleksiy Khoblenko
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 44.8%
Średnia ocen: 3,38

Piotr Tomasik grał za krótko, by był poddany ocenie


Trener Nenad Bjelica (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

5 – 58%

Poziom meczu Lech – Górnik 3:1

4 – 45%

Sędzia meczu Bartosz Frankowski (Toruń):

4 – 32%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

Rafał Kądzior – 69%

Skład Lecha Poznań w meczu z Górnikiem Zabrze:

Putnocky – Gumny, Dilaver, Vujadinović, Kostevych – Trałka, Gajos – Klupś (73.Barkroth), Majewski, Jóźwiak (78.Khoblenko) – Gytkjaer (87.Tomasik).

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 31

 1. Bryx pisze:

  Ja proponuję i proszę redakcję o napisanie jakiegoś artykułu o Trałce, bo dla mnie ten gość nigdy nie zszedł poniżej pewnego poziomu, grając 7 lat w Lechu Poznań, i sądzę, że zaliczy okrągłe 10 lat w naszych barwach. Różne dziwne głupstwa czasami mówił, ale jak pokazują ostatnie przykłady Bosackiego czy Reissa, każdy mówi czasami rzeczy, które nie są akceptowane w danym środowisku. A patrząc na boiskową formę Łukasza, to w wieku 34 lat, jego LEPSZY niż Romańczuk, Krychowiak i Linetty. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, z tego, że Karol i Grzegorz w formie są lepsi niż Łukasz w formie. Ale zarówno Krychowiak jak i Linetty super wysokiego poziomu w tym momencie nie prezentują. A Łukasz obok Dilavera to w tym roku dla mnie najrówniej grający piłkarz Lecha Poznań. W dodatku Trałka liczbą występów przebija ludzi, których tu nazywamy ‚legendami’. Pamiętacie jak przepraszał kibiców po nazwaniu ich ‚pałami’? Powiedział, że znamy go, że zawsze daje z siebie wszystko i zostawia serce na boisku za Lecha. Przecież on nam w tym sezonie to udowodnił dobitnie, i mam nadzieję, że jak będzie odchodził, to dostanie takie pożegnanie jakiego dostąpili Djuka i Piotrek. Dajcie temu człowiekowi wsparcie, bo gość z dalekiego Rzeszowa, który mógłby mieć w tyłku Wielkopolske i Lecha jest symbolem i legendą klubu, oddający serce i duszę, i walczący na boisku, jakby bronił honoru własnej rodziny. Dlatego wznoszę apel do redakcji, dajcie artykuł o Trałce jeszcze przed końcem sezonu. Bo to jest jak dla mnie postać wielka, że po tylu wpadkach nie wypiął się na klub jak Robak, tylko zachował się jak kapitan, jak część klubu, jak definicja Lecha.

  • tomasz1973 pisze:

   Popieram, walnąć głupotę może każdy (coś o tym sam wiem), ale on swoje odcierpiał, zacisnął zęby i udowadnia, że na Lechu mu zależy, jak mało komu!

  • kendzipl pisze:

   Popieram. Dla uzupełnienia to on jest z Ropczyc. Ale to szczegół

  • ArekCesar pisze:

   Zgadza się. Poza tym kto by pomyślał, że człowiek od czarnej roboty może być jednym z lepszych strzelców sezonu w klubie.
   Trałce należy się szacun za jego grę.

  • J5 pisze:

   Popieram tę inicjatywę. Łukasz jest jak wino, im starszy tym lepszy. Zdarzało się, że gdy nie grał w jakimś meczu to przegrywaliśmy. Myślę że po tej wpadce z ” pałą” przemyślał, wyciągnął wnioski i teraz jest takim dobrym duchem drużyny. A poza tym to wicekról strzelców Lecha w tym sezonie!

  • JR (od 1991 r.) pisze:

   Popieram w 100%. Pamiętam jego gola kilka sezonów temu, piłka mu zeszła totalnie i wpadła do bramki. Obecnie potrafi znaleźć się po bramką jak rasowy snajper. Do tego wprowadza super spokój w destrukcji. Mocno kojarzony z Kolejorzem! Cóż można powiedzieć, staje się Legendą naszego Klubu :)

  • arek z Dębca pisze:

   Gość jest nie do zdarcia. Silny psychicznie i bardzo ambitny pomimo wieku. Szacun się należy jak najbardziej ale żeby legenda? Jeszcze niedawno był znienawidzony przez rzesze kibiców, nawet kocioł go nieraz zwyzywał a teraz jest na piedestale. Ze skrajności w skrajność.

  • Legat pisze:

   👍

  • oko pisze:

   Trałka pałka myślę, że to jest naprawdę taka nasza pałka prawdziwy Lechita. I czym starszy tym lepszy, gra mu sprawia radość, a ostatnio strzelanie bramek również. Ta ostania bramka to pilka chyba nie podskoczyła na kępce tylko dostała takiej rotacji, że tak wysoko podskoczyła. Brawo Łukasz!

  • Misha pisze:

   Popieram. Ciekawe kiedy odzyska opaske kapitana.

  • Jacek_komentuje pisze:

   Na Legendę to może jeszcze za wcześnie, ale lider drużyny i jej dobry duch z całą pewnością.
   Dodatkowo zdaje się mentor Jóźwiaka.
   Trzeba przyznać, że w tym sezonie jeden z absolutnie najważniejszych elementów zespołu.
   Podpisuję się pod pomysłem Bryxa.

  • aaafyrtel pisze:

   oko, oglądałem parę razy ostatnią bramkę trałki, i wydaje mi się, że ona podskoczyła przed bramkarzem, bo nieco odbiła się od nogi interweniującego górnika z bandażem na głowie… niezależne od tego, to trałka pewnikiem robić za napastnika powinien…

  • kaktus pisze:

   Nie jest to przypadkiem, że gra w Lechu od tylu lat i że długo był kapitanem. Szacunek mu się należy bez dwóch zdań.

  • Bart pisze:

   Trałka to chyba musiał wpaść do kociołka z magicznym napojem Galów, bo to co wyrabia na boisku jest nieprawdopodobne. W destrukcji profesor, zawsze jest tam gdzie trzeba i wygrywa oraz zbiera praktycznie wszystkie piłki, a do tego jeszcze daje coś ekstra z przodu i strzela bramki. Imponuje mi strasznie jego postawa, jego gra, jego podejście na zasadzie „niech przemówi boisko” czyli harowanie w meczach bez zbędnego gadania i zbędnych przechwałek. Takim podejściem już dawno odbudował nadszarpnięty szacunek i stopniowo buduje sobie na Bułgarskiej pomnik. Czy legendy to ciężko powiedzieć bo legenda to duże słowo, ale na pewno pomnik bardzo szanownego piłkarza, być może najbardziej szanownego w ostatnich latach. Gdy już będzie kończyć karierę, to pożegnanie z honorami jak najbardziej będzie mu się należeć.

  • KLM1234 pisze:

   Poieram

  • kilo82 pisze:

   @Bolek, czytasz to? ;) Ja tam od dawna jestem fanem Trały, więc bardzo mnie cieszą takie opinie opinie o Łukaszu. Opaski kapitana pewnie nie odzyska, ale wiadomo, że i tak nieformalnie tę rolę pełni.

 2. Panda1922 pisze:

  👏👏👏 Bryx!
  TYLKO I WYLACZNIE LP!!

 3. J5 pisze:

  Na mój gust Frankowski powinien dostać 1. Przymykanie oka na faule na naszych piłkarzach, doliczone 6 minut z czapy- ewidentne działanie na korzyść jakiegoś rywala

  • Mohito pisze:

   Z trybun też mi się wydawało, że stykowe sytuacje gwizdał w jedną stronę tylko.

  • Pawel68 pisze:

   Też nie rozumiem oceny sędziego.Tylko 1!

  • Jacek_komentuje pisze:

   Obawiam się, że jak Frankowskiemu za taki mecz dasz 1, to na Varciniaka i tym podobnych Ci już zupełnie skali zabraknie :).

  • arek z Dębca pisze:

   Lech musi byc teraz o klase czy dwie lepszy od rywala, bo ten bedzie gral w 12 stke z panem w czerni i eLka na podkoszulce. Ten paraklubik to dowod, ze komuna w Polsce jeszcze trzyma sie dobrze.

  • Michu73 pisze:

   Pełna zgoda

  • Bart pisze:

   Ja Frankowskiemu podniosłem ocenę za siedzenie na piłce, chociaż było trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda świecie ;)

 4. Marc pisze:

  Przed chwilą oglądałem Ligę plus extra po 29 kolejce gdzie jeden z legionistów nabija sobie piłkę na łapę komentarz eksperta Sławomira był taki że to był kiks i nie można w takiej sytuacji dyktować 11 . Myślę że łapa Szweda to też był kiks a nie celowe zagranie ,ale multiligi nie widziałem i nie wiem jak zinterpretował to wesoły Sławek

  • kaktus pisze:

   Wesoły Sławek zawsze interpretuje pod decyzje sędziów. Także tym razem był to karny ewidentny :)

 5. ad astra pisze:

  Oprócz gry szanuję jego zaangażowanie w podnoszenie poziomu kolegów-zawodników poprzez dodatkowe wspólne treningi.

 6. Kibic Lecha pisze:

  Ręka Barkrota a ręka zawodnika Legii w meczu z Arką to identyczna sytuacja interpretacja tylko inna sędziów z Bońkowej Mafii ot cała sytuacja PZPN

 7. Jack pisze:

  Ocena 4 dla Frankowskiego to jakiś żart.Po prostu sami się prosicie żeby czarni nas dymali.Niestety nie za każdym razem uda się odrobić to co sędzia zabierze a było tak na początku sezonu gdzie straciliśmy kilka punktów po błędach (przekrętach) sędziów.

 8. stowoda pisze:

  Ja przypominam że również wsezonie Skorży „mistrzowskim” to Trałka był jednymn z 3 autorów tego sukcesu! No i jak porównujemy to kiedy słyszę od „ekspertów” że Romańczulk lepszy od Trałki bo…. MŁODSZY (!!!) szybszy (???) lepiej gra głową ( ile to on strzelił w sezonie bramek głową?) , lepiej rozgrywa (??) to śmiech mnie bierze. Trałka do tego 6 bramek, Roańczuk 4. To czego szukamy praktycznie „na ławkę” bo Krychowiak i tak będzie grał?
  Chyba po prostu „dobrego gracza na teraz do konkretnego celu”, bo i tak po MŚ w kadrze i tak trzeba będzie zrobić rewolucję bo ta kadra wręcz prosi o „odświeżenie”.
  A Trałka w tej formie nie ma w kraju konkurenta !

 9. angelo pisze:

  Sędzia jak zwykle słaby , teraz to dopiero będą cyrki pod tytułem jak się dobrać do dupy Lech , ale myślę , że damy radę , uważać na kartki , bo będą wypadać tym w czerni z kieszeni , a zwłaszcza do Darko .