Wyniki sondy: Należy zrobić prawdziwą rewolucję

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem – co teraz zrobić? Pytanie dotyczyło obecnej sytuacji w jakiej znalazł się Lech Poznań. Brak poważnych zmian w klubie po 20 maja doprowadził do kolejnego, ogromnego kryzysu sportowego przez który Kolejorz odpadł już w 1/8 finału Pucharu Polski i jest bliski wypadnięcia z górnej ósemki OTTO Ekstraklasy.


Po tygodniu pora na przedstawienie wyników ostatniej ankiety, która cieszyła się sporym zainteresowaniem kibiców Lecha Poznań. Jej rezultaty są bardzo wyrównane. Obecnie najwięcej, bo 21,4% osób czeka już tylko na rewolucję a nie na pozorowane zmiany. 15,4% ankietowanych nie wie co teraz zrobić czekając aż to wszystko upadnie, a 14,7% kibiców chciało zwolnić Ivana Djurdjevicia oraz wzmocnić zespół zimą.

Zdania internautów KKSLECH.com na temat Ivana Djurdjevicia były podzielone co najlepiej widać poniżej. W sondzie od zeszłej soboty udział wzięło łącznie 10094 kibiców Kolejorza. Wszystkim internautom dziękujemy za głosy i zapraszamy do licznego udziału także w kolejnych ankietach. Następna sonda pojawi się na KKSLECH.com podczas listopadowej przerwy na kadrę.


Wyniki sondy: Co teraz zrobić?

21,4% – Poczekać na rewolucję – na nowy zarząd, trenera i piłkarzy
15,7% – Nie wiem. Czekam już aż to wszystko upadnie
14,7% – Zmienić trenera na nowego, a zimą wzmocnić zespół
10,8% – Czekać aż odejdzie zarząd i paru piłkarzy. Trener niech pracuje dalej
10,5% – Zostawić Djurdjevicia i odesłać już teraz leniwych zawodników do rezerw
8,5% – Zwolnić trenera i zatrudnić nowego z wyższej półki
6,8% – Nie mam pojęcia i niewiele mnie to już obchodzi
6,6% – Zostawić trenera i pozwolić mu oczyścić szatnię zimą oraz latem
2,8% – Nic nie robić. Może wszystko samo ruszy do przodu
2,2% – Mam inny pomysł, co zrobić teraz w Lechu (napisz w komentarzu jaki)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <