Lechowy Flesz (07-13.04)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Lech ukarany

Komisja Ligi ukarała Lecha Poznań karą 10 tysięcy złotych grzywny za zachowanie kibiców Kolejorza w Gdańsku.

Jaga nakarmi poznaniaków

W listopadzie przy okazji meczu Jagiellonia – Lech klub rozdawał w Białymstoku kibicom i mieszkańcom miasta na Podlasiu nasze tradycyjne rogale. Jagiellonia postanowiła się zrewanżować. Dziś o 13:00 na placu przy Starym Browarze od ulicy Ratajczaka będzie można spróbować za darmo podlaskiego sękacza.

Były piłkarz został zwolniony

Ariel Jakubowski grający w Lechu na pozycji bocznego obrońcy w sezonie 2004/2005 kilka dni temu przestał być trenerem I-ligowego klubu Wigry Suwałki. 42-latek szkolił Wigry przez niespełna pół roku.

Djurdjević odrzucił ofertę

Ivan Djurdjević odrzucił ofertę pracy w Widzewie Łódź. Kością niezgody okazała się długość umowy. RTS wpadł ostatnio w kryzys nie może być pewny awansu do I-ligi.

Młode lechitki zagrają w Warszawie

Młode lechitki z LPFA wygrały w tygodniu wojewódzki finał turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Tym samym 2 maja wystąpią na Narodowym przed finał Pucharu Polski.

Puchacz rapuje

Wypożyczony do GKS-u Katowice, Tymoteusz Puchacz nagrał swój kawałek na którym rapuje. Klip w którym zapierdala jak Kante można obejrzeć poniżej:

Wychowanek z nową umową

Zawodnik drużyny Lecha Poznań U-15, Maksym Czekała podpisał z Kolejorzem nowy 3-letni kontrakt.

Zieliński w Arce

Jacek Zieliński, który wraz z Lechem zdobył Superpuchar Polski, Mistrzostwo Polski i awansował do fazy grupowej Ligi Europy 2010 został nowym trenerem Arki Gdynia.

Każdego dnia możesz nam pomóc

Wszystkim internautom, którzy regularnie wspierają nas klikaniem raz dziennie i codziennie w bannery na tej witrynie bardzo dziękujemy ze niezbędne wsparcie. Jest także możliwość przekazywania skromnych darowizn przez PayPal na adres: redakcja@kkslech.com. Wszystkim kibicom z góry dziękujemy za finansowe wsparcie. Dla Was kliknięcie w reklamę raz dziennie to dosłownie sekunda. Dla nas wielka pomoc. Dzięki!

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <6 komentarzy

 1. Ostu pisze:

  Fajny „początkujący” klip Tymka…
  Bity może nie najwyższych lotów ale text bardzo „polski”…

 2. Erwin pisze:

  Dokładnie i niech się chłopak rozwija muzycznie i piłkarsko.

 3. inowroclawianin pisze:

  Niech się rozwija przede wszystkim piłkarsko. Chcę go widzieć w przyszłym sezonie w pierwszej 11 Lecha. Szkoda, że Jaga nie przywiozła samogonu do tego sekacza

 4. El Companero pisze:

  teraz nie ma gadania, jak wróci to będzie musiał grać na 100 proc, bo mam przeczucie że mu kibice będą wypominać ten tekst piosenki , zawsze gdy odpuści grę… Kibol pamiętliwy jest…

 5. arek z Debca pisze:

  Raper musi przeklinać, żeby być cool.