Po sezonie. Trup już w piecu płonie

O godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17, początek meczu 34. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019, pomiędzy drużyną Lecha Poznań a zespołem Zagłębia Lubin. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia naszego tradycyjnego przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO! z tego spotkania, na łamach serwisu KKSLECH.com.

16:30 – Dzień dobry z Bułgarskiej. Witamy wszystkich w kolejnym przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! W Poznaniu mocno pada i są tylko 4 stopnie na plusie.

16:34 – Poniżej skład Lecha. Na ławkę lepiej nie spoglądać …

16:39 – Obie drużyny są już na stadionie. Na trybunach są tez pierwsi kibice.

16:45 – Poniżej skład Zagłębia. Nie ma żadnych niespodzianek.

16:49 – Dziś w ramach cyklu „Oko na grę” obserwowany będzie Dimitris Goutas.

17:00 – Warto przypomnieć, że Lech na wygraną u siebie z Zagłębiem czeka od grudnia 2015. Jeśli Kolejorz nadal chce walczyć o puchary musi tutaj w końcu zdobyć 3 punkty.

17:08 – Bramkarze Zagłębia są już na rozgrzewce.

17:10 – Pierwsi kibice Zagłębia są już w sektorze gości.

17:22 – Obie drużyny w komplecie na rozgrzewce.

17:35 – 25 minut przed meczem na trybunach może w porywach z 3 tysiące.

17:48 – Spiker czyta składy. Za 12 minut zaczynamy. Z 7 tysięcy może się dzisiaj uzbiera.

17:52 – Hymn Lecha śpiewają kibice. W sektorze gości garstka lubinian.

2 min. – Niezłe prostopadłe podanie do Tiby, którego w ostatniej chwili uprzedził obrońca.
5 min. – Efektowna akcja Jevticia po której nie było nawet rożnego. Szkoda.
11 min. – Na razie optyczną przewagę ma Lech.
14 min. – Niecelne uderzenie Pawłowskiego. Było groźnie.
15 min. – Efektowna długa piłka Jevticia do Jóźwiaka, ale skrzydłowy Lecha źle przyjął.

19 min. – Lech grając piłką gra za wolno, by zaskoczyć Zagłębie.
24 mim. – Nieźle bita piłka przez Jevticia z wolnego. Zabrakło niewiele.
29 min. – Lech grał piłką aż strzał z dystansu oddali goście. Burić miał wielkie problemy.
30 min. – Ufff. Burić najpierw obronił, po chwili jeszcze jeden z lechitów wybił piłkę niemal z linii bramkowej.

36 min. – Świetne dośrodkowanie Klupsia do Marchwińskiego, który mając przed sobą tylko bramkę nie trafił… po chwili niecelnie uderzył Tiba.
42 min. – Styl gry polegający na wymianie wielu podań po ziemi nie przynosi efektu. W Lechu wyraźnie widać brak napastnika.
45+1 min. – Do przerwy nudne 0:0.

47 min. – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!! ALEŻ GOL! Piłka po efektownym strzale Jóźwiaka trafiła w samo okienko. 1:0!

49 min. – Burić grał w siatkówkę. Na szczęście to nie wpadło.
52 min. – Zagłębie popełniło 2 błędy przy wyprowadzeniu piłki z których nikt nie skorzystał. Jevtić był zbyt wolny.
58 min. – Lech chce już grać z kontry, jednak ma zbyt wolnych zawodników z przodu. Nie da rady w ten sposób.

62 min. – Jak to nie wpadło?! Po podaniu Jóźwiaka do piłki nie doszedł Klupś. Powinno być 2:0.
64 min. – Karny dla Lecha po szybkiej kontrze i faulu Balicia!
65 min. – Nie ma… po vARze jest wolny.
68 min. – Goutas ratuje Lecha! Ufff.
73 min. – Trałka do Jóźwiaka, który zostaje zablokowany w ostatniej chwili!
75 min. – Starzyński z 5 metrów nie trafił. Co za fuks!

78 min. – Goutas uderzył w poprzeczkę! Dużo dzieje się w ostatnich minutach.
82 min. – Bardzo 2 groźne akcje Zagłębia. Znów było niebezpiecznie.
82 min. – Po stracie Klupsia goście wyszli z kontrą i będzie karny.
85 min. – 1:1.
88 min. – Jóźwiak jeszcze drybluje, ale źle podał. Wielka szkoda.
90+1 min. – Jeszcze Burić ratuje Lechowi punkt.
90+3 min. – Lech nadal próbuje, lecz nie ma szczęścia pod bramką.
90+6 min. – Koniec.

34. kolejka LOTTO Ekstraklasy 2018/2019, sobota, 4 maja, godz. 18:00
KKS Lech Poznań – KGHM Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)

Bramki: 47.Jóźwiak – 85.Starzyński – k.

Asysty: 1:0 – bez asysty

Żółte kartki: Vujadinović – Slisz, Balić

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)

Widzów: 7855

Lech: Burić – Gumny, Goutas, Vujadinović, Kostevych – Trałka, Tiba – Klupś, Marchwiński (87.Gajos), Jóźwiak (90.Kołodziej) – Jevtić (75.Tomasik).

Rezerwowi: Putnocky, Pleśnierowicz, Tomasik, Wasielewski, Skrzypczak, Gajos, Kołodziej.

Zagłębie: Forenc – Kopacz, Guldan, Oko, Balić – Jagiełło, Slisz – Pawłowski (90+4.Pakulski), Starzyński, Bohar (79.Czerwiński) – Tuszyński (89.Mares).

Rezerwowi: Leciejewski, Dąbrowski, Tosik, Dziwniel, Czerwiński, Pakulski, Mares.

Kapitanowie: Tiba – Guldan

Trenerzy: Żuraw – Van Dael

Stan murawy: Przyzwoity (miejscami grząska płyta boiska)

Pogoda: +4°C, deszcz

Miejsce: Stadion Miejski (ul. Bułgarska 17, Poznań)

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)

115 komentarzy

1. radpoz pisze:

Makuszewskiego nawet na ławce nie ma?

Rogne zbyt długo bez kontuzji chyba grał…

2. Didavi pisze:

Niezawodny bramkarz. Żelazna para stoperów. Goutas skreślony w grudniu gra w podstawie!?
    Kreatywna, mająca fenomenalne liczby pomoc. Skuteczny, walczący o każdą piłkę napastn.. ups przepraszam, wiecznie zmęczony Jevtić. No i wybitna ławka. Lech Poznań 2018/2019.
    Do boju!

3. maniura358 pisze:

Rogne grał zbyt długo bez kontuzji. Środek obrony znów będzie najsłabsza formacja w naszej drużynie, A na ławce tylko Kołodziej z ofensywnych graczy, nie liczę Gajosa

4. inowroclawianin pisze:

Czyli dziś bez obrony i bez ataku. No ciekawe co z tego wyniknie.

5. kilo82 pisze:

O kurwa, z każdym kolejnym meczem wygląda to coraz gorzej…

6. Rafal82 pisze:

Już nawet o tego Greka się tak nie boję jak o Jevtica , przecież On po 30 minutach będzie oddychał rękawami:)

• kilo82 pisze:

Zimno, pada, to chociaż trochę pewnie pobiega 🙂

• Rafal82 pisze:

No i jeszcze jeden plus jak jest zimno to pić tak się nie chce:)

7. Soku pisze:

A ja w tym całym chaosie widzę pewną logikę. Nie umiem jej tylko jeszcze zdefiniować.

10. Pawelinho pisze:

Co do składu to wg taktycznej rozpiski Marchwiński razem Jevtić’iem w ataku. Też ciekawi mnie brak Rogne w wyjściowej jedenastce Lecha.

11. Bart pisze:

Murawski stwierdził że w Warszawie jest jedna z najlepszych akademii w kraju. Serio? 🙂

12. 1971 pisze:

Ostatnio Żuraw mocno mnie zaskakuje składem i to na minus . Co robią w składzie przegrywy ? A młodzi mają zdobyć doświadczenie po przez oglądanie meczu z ławki lub trybun .

13. Ostu pisze:

Wygramy to…

14. Wlkp. pisze:

Ładna ta murawa w Poznaniu, trwało to kilka lat ale mamy tą zieleń na głównej płycie 🙂

15. Bigbluee pisze:

Jevtic w ataku. Facet z przyspieszeniem Kamaza, siłą niemowlaka i zaangażowaniem żołnierza na przemówieniu Dudy. Marchwinski sam nic nie zrobi chociaz wierze ze ma w sobie poklady umiejetnosci ktore pokaze bo Jevtic nic nie pokaze a pozorowaniem gry na pewno bedzie przeszkadzac.

16. Wlkp. pisze:

Postarajmy się dziś, żeby chociaż ze 100 komentarzy było pod artykułem 😉

17. Wlkp. pisze:

Żuraw, przemyślał ustawienie po meczu z Pogonią. TO 4-4-2 przy braku typowej 9 nie jest takie głupie !!!

18. Wlkp. pisze:

Gutas piłkę wybił z bramki, czy był gol to tylko sędzia STEFAŃSKI wie 😛 !!!!

19. Wlkp. pisze:

Bynajmniej lepiej się ten mecz ogląda niż Finał PP !

20. Wlkp. pisze:

Klupś-Marchwiński co za sytuacja !!! Dobije do tej 100 !!!

21. Bart pisze:

Cholera wie, z powtórek gówno widać. Goal line i w 10 sekund byłoby wiadomo czy był gol.

22. Wlkp. pisze:

Trałka, ten gościu jaką robotę dziś robi, za wątrobę się łapie w 39 minucie ale daje to coś:)

23. Pawelinho pisze:

Zero celnych strzałów po stronie Lecha mówi wszystko o dzisiejszej grze drużyny prowadzonej przez Żurawia.

• DivusGomesz pisze:

Sama gra wygląda lepiej od statystyk. Wychodzi spod pressingu, dochodzimy do sytuacji ale widać brak '9′ na boisku.

• F@n pisze:

Wyłącz livescore i włącz mecz

• Wlkp. pisze:

Optycznie to ten mecz wygląda i tak o niebo lepiej niżeli padaka za Nawałki

24. inowroclawianin pisze:

Nie oglądałem pierwszej połowy, ale chyba nie mam czego żałować.

25. F@n pisze:

Jak na ten skład to nawet nieźle. Klupś Marchewa Jevtić i Tiba fajnie grają między sobą. Ta seta Marchewy to powinna być bramka. W obronie gorzej, ale mecz do wygrania.

26. Radomianin pisze:

Calkiem dobry mecz jak na ekstraklase narazie.czekamy na gole.oby wygrali.szkoda ze mlody nie strzelil.Goutas nie gra w cale tak źle

27. F@n pisze:

Jakby tak wyglądała gra Lecha mając napastnika…jak Gyt odejdzie to trzeba ściągnąć kogoś kto potrafi poklepać z Marchewą Jevticiem i Tibą. Ogląda się nawet przyjemnie tylko trzeba wykończyć.

28. tylkoLech pisze:

Po strasznej padace ery Nawalki, kiedy nie dało się patrzeć na grę Lecha, wygląda to całkiem nieźle. Warto pamiętać, oceniając, jakim składem dysponuje Żuraw. Szkoda, że nie dostał szansy w listopadzie. Jakoś jestem spokojna, że puchary by zapewnił, a w Lechu byliby Imaz, Arsenic i pewno Tomczyk. Teraz też będą szukać kwadratowych jaj i znów wymyśla jakiś trenerski wynalazek, zamiast dać facetowi trochę czasu i zaufania.

Jak zwykle rozsądny głos, w pełni się pod tym podpisuję.

Myślę, ze i tak Żuraw przy tych brakach kadrowych wyciągnął wnioski i nie idzie w zaparte tylko ewoluuje a to dobra cecha trenera.

29. F@n pisze:

Coraz bardziej przekonuję się do Żurawia. Przynajmniej widać jakiś styl.

30. Wlkp. pisze:

Pawłowski to już pewnie po słowie jest z Rutkowskim i szykuje się do grania u nas.

31. Wlkp. pisze:

Tiba dziś dobrze wygląda a to może być kluczowe w meczu.

Jest gol !!! i kto asystował Tiba. Brawo Kamil.

I to czekanie za potwierdzeniem z VARu czy gol padł prawidłowo to jest żenujące.

• Bigbluee pisze:

Brawo młody! I znowu Tiba zamieszany. Co do Zurawia. Poczekajcie chwile. Wpusci Gajosa niebawem.

32. Wlkp. pisze:

A Jóźwiak całą pierwszą połowę taki nie widoczny.

• Pawelinho pisze:

Tak nie widoczny, że aż zdobył jak na razie jedynego gola no i przynajmniej na razie jest najlepszym piłkarzem na boisku.

33. robson pisze:

Może paradoksalnie trener, z którym nie wiązano żadnych nadziei okaże się tym właściwym wyborem, na który czekamy od czasów Skorży.

34. Bigbluee pisze:

I znowu. Brawo mlody!

35. Wlkp. pisze:

Gutas, czy dostał tak naprawdę w Lechu szanse ????? a postawiłbym przy nim dziś plus !!!

• Stachursky pisze:

Absurdalna sytuacja bo skreślił go już Djurdjević po zaledwie kilku meczach w których nie popełniał jakiś drastycznych błędów , dziś naprawdę solidny występ.

• Bart pisze:

Skreslił go Nawałka po tygodniu treningów

36. Wlkp. pisze:

Jevtic, żeby ten gościu jeszcze potrafił biegać !!!

37. Pawelinho pisze:

Tomasik za Jevtić’ia pewnie Kostevych przejdzie na skrzydło.

38. Wlkp. pisze:

I 3 raz nas Gutas Ratuje !!!

39. Wlkp. pisze:

i 4 raz Gutas !!!

40. Wlkp. pisze:

VAR Karny to się dzieje !!! Nie ogarniam!!!

41. Pawelinho pisze:

I karny z VARu dla gości.

Takie karne przeciwko Lechowi ostatnio z dupy ….

• Ziom018 pisze:

A Nam nigdy nie gwizdną tu wolny tam niby symulka żenujące a nawet gorzej . Brak słów .

42. Pawelinho pisze:

1:1….trochę na własne życzenie.

43. Pawelinho pisze:

Żuraw idzie na całość Gajos za Marchwińskie o bosze…

44. Wlkp. pisze:

GAJos ja peirdziele !!!

45. Bart pisze:

A w pizde se wsadzcie takie karne…

Kurwa ja bym ucinał nogi pajacom za takie symulki.

46. Franco pisze:

Ale druk !
    Szkoda gadać

47. morswin pisze:

KUrwa, oszukali nas.

48. Wlkp. pisze:

Mecz dla oka fajny, szkoda tego karnego bo z dupy. Dla mnie na plus postawa drużyny.

• zibi pisze:

Mecz potwierdza tylko to co wszyscy wiedzą już od dawna. Nie udawajmy, że urodziliśmy się wczoraj.Padlina i smród jak na poznańskie warunki.

49. MP pisze:

Redakcjo co wy macie z tym Trupem?

Te trupie komentarze to już mnie rozjebują !!! Redakcjo weźcie na wszczymanie. Sory zapomniałem, Żuraw posadził na ławce Ronaldo, Messiego, Piątka i Lewandowskiego. Zagrał wychowankami tego chcieliście.

Teraz jeszcze brakuje aby banowali tych co z trupimi tytułami się nie zgadzają !!!!

50. F@n pisze:

Wielka szkoda, bo prócz obrony bardzo dobry mecz. Straciliśmy bardzo ważne 2 pkt. Braknie do tych pucharów…
    Plus taki, że za Żurawia widać styl.

51. zibi pisze:

Powalczyli na tyle na ile ich jest stać. Taki mamy skład, stworzony przez obecny zarządzik. A propos, widzieliście na meczu wypacykowaną twarzyczkę królewicza piotrusia?

52. Wlkp. pisze:

Jeszcze dodam kilka wpisów i magiczną setkę przekroczycie 😛 waw waw waw co za zainteresowanie 🙂

53. F@n pisze:

Trzeba kibicować Pogoni i Lechii to jeszcze szansa będzie.

54. tylkoLech pisze:

W Szczecinie karnego dla Lecha nie ma i nie ma nawet Varu. Dziś oczywiście jest za gowno faul. Podobnie jak w Bialymstoku. Nie wiadomo, jak skonczylyby się te mecze, ale optymistycznie byłoby 6 pkt więcej. Jak ja tych złodziei nienawidzę.

• Pawlisko pisze:

Dokładnie.Przeciwko nam dyktują dosłownie wszystko. Dla nas to musiał by pewnie w ktoś wyprostowanymi nogami wjechać, albo piłkę złapać w ręce. Brakuje słów taki jestem wkurwiony na ten VAR i nie wiem za co nas tak nie lubią, przecież szmacie nie zagrażamy.

55. Bigbluee pisze:

Czas obejrzec jak na oczach calej Polski przekrecony zostaje Piast.

56. tylkoLech pisze:

A ten tytułowy trup, to już nudny i niesmaczny ?

• Zlapany na ofsajdzie pisze:

Dokładnie. Bez sensu już te trupowe akcenty. Tym bardziej, że dzisiaj drużyna naprawdę zostawiła sporo serca na boisku. Nie mówię, że było perfekcyjnie, ale naprawdę robili, co mogli, żeby to wygrać.

• Kosi pisze:

Uważaj, bo jeszcze mistrzostwo zdobędą tą heroiczną walką. jak niewiele niektorym baranom do szczescia wystarczy. Lec juz po karnet.

Ktoś przedstawia swoje zdanie – ktoś inny nazywa go baranem. Spoko, dobra januszeria. Napisałbym dosadniej, ale szkoda na Ciebie klawiatury, bo i tak byś nie zrozumiał 😉

57. zibi pisze:

Ludzie!!! ile tutaj nowych forumowiczów!!! Widać,że pr zarządziku działa. Teraz czas na inne „sukcesy” p. Piotrze.

58. Didavi pisze:

Obiektywnie, przy tym składzie, bez napastnika, ofensywa nie wyglądała tak źle. Akcje się kleiły. Chcieli grać do przodu. Dobrze wypadli młodzi i oczywiście Tiba. Ostatecznie jednak znowu straciliśmy punkty i prawdopodobnie szanse na puchary. Czy ten remis i strata punktów znów przybliża Żurawia do posady? Bilans 2-3-2. Na 21 pkt do zdobycia za Żurawia, mamy 9pkt. Słabo, to mało powiedziane. Choć gra była dzisiaj lepsza.

59. foxi85 pisze:

Dobry , uczciwy wynik – tej „drużyny” na nic więcej nie stać , nie wymagajcie od mentalnie , fizycznie słabych pseudo-piłkarzy , że się zepną na koniec sezonu i pokażą jaja (których i tak nie mają). Spokój , spokój , spokój – niestety już od dawna trzeba było się do tego przyzwyczaić. Fajnie , że cenne minuty młodzi zaliczyli.

60. Grossadmiral pisze:

Niech się ktoś weźmie za te karne z kapelusza co jeden do jakaś awangarda nie tylko w meczach naszych ale w całej ekstraklasie jest jakiś kontakt ktoś się przewróci to karny bo na varze siły nie widać ok ale ja się pytam jak można dostać w piszczel i tak się przewrócić przecież to niewiarygodne i absurdalne

61. fox pisze:

Ja pierdzielę Marciniak jako główny i Gil na Var.Lepiej wymyślić dla Legły nie mogli.

62. Pawel68 pisze:

Jak zwykle karny naciągnięty tak jak z jagą!Niestety trzeba było wykorzystać jeszcze jakąś 100!Mecz niezły. Coś drgnęło.Gutasa się pozbyli dawno ale czy słusznie tego się już nie dowiemy?Remis sprawiedliwy ale ten karny bardzo boli!!

63. Alcatraz pisze:

Mecz do oglądania jak większość za trenera Żurawia, nie jest to głos za jego pozostawieniem tylko obiektywna ocena. Graliśmy tak jak Marchwiński, Klupś i Jóźwiak czyli po juniorsku trochę dużo dobrego, sporo błędów, mnóstwo niewykorzystanych sytuacji. Jevtić do zmiany dużo wcześniej. Po golu daliśmy się zdominować i tu zbyt dużo strat notowała cała drużyna przy wyprowadzaniu piłki w tym i Darko.

Co do sędziowania tego akurat meczu to mimo wszystko trudno podważyć te VARowskie decyzje. Pawłowski mocno przyaktorzył z upadkiem ale kontakt był.

Co do samego Goutasa to nie rozumiem jego sytuacji, dla mnie to piłkarz bardzo przyzwoity. Przy dłuższej aklimatyzacji oraz regularnym graniu mógłby się okazać całkiem dobrym stoperem. Ja bym go nie skreślał. Ma bardzo podobne parametry jak Rogne , a wiadomo ,że Norweg ileś meczy w sezonie opuści. Nowy solidny stoper plus ta dwójka oraz jeden młody z akademii to chyba optymalny układ na środek obrony.

• Bambo pisze:

Od kiedy faule dyktuje się za sam kontakt?

Bambo- od zawsze. Jeśli jest kontakt z nogą rywala, a nie trafia się w piłkę, to sędzia wybroni się z decyzji o karnym. Jasne, że to trochę „niesportowe”, ale nie można tu mówić o oszustwie. Jak również nie można byłoby o nim mówić gdyby karny jednak nie został podyktowany.
      Fakt faktem, że pewnie przeciwko co niektórym zespołom w naszej lidze (wiadomo, którym) taki karny nie zostałby już przyznany.

64. Michu87 pisze:

Szkoda wyniku, karny dość mocno naciągany ;/ Zagraliśmy niezły mecz, który dało się oglądać, a to jest już progres. Trochę, aż przykro, że taki klub jak Lech musi grać bez napastnika. Marchewka jak i Jevtić są za wolni i kiepsko grają głową. Zaś pan piłkarz Tiba to przekozak. Na takich piłkarzach trzeba budować szkielet zespołu.

65. radpoz pisze:

Karny był, miękki, ale cóż niestety, Pawłowski wykorzystał kontakt i się przewrócił. Że dla Lecha nie gwiżdżą takich? Cóż, trzeba być konsekwentnym, chcemy karnego na Gumnym, to i tu powinien być.

Co do gry. Da się to oglądać. Oczy nie krwawią jak za Nawałki. Bez nominalnego napastnika, podstawowego obrońcy, a z Zagłębiem wygrywaliśmy i skonczylismy remisem. Czy to jest zły wynik? Z podstawowymi graczami w polu przegrywalismy z Zagłębiem.

66. arek z Debca pisze:

Strzały celne: Lech 2 Piast 8. Patrząc obiektywnie to szczęśliwy ten remis dla Lecha.

Statystyki kłamią. Możesz podać bramkarzowi z 50 metrów i masz strzał celny jak i z 3 metrów strzelić obok bramki. Poprzeczka i słupek to też strzały niecelne.

67. Olka pisze:

wynik sprawiedliwy, gra Lecha tym czym dysponuje obecnie nie najgorsza

68. Bigbluee pisze:

Lech przebiegl 110,27km Piast przebiegł 119,57
    Tu nie ma w ogole co komentowac…

• Olka pisze:

nie wiem co wy macie z tymi statystykami to zabija piękno piłki nożnej np. w pierwszej połowie mnie Jóźwiak strasznie irytował ale co zdobył to jego, czy przebiegł limit wyznaczony? Nie.Robił co mógł

• Pawel68 pisze:

Przecież Piast grał w warszawie?

@Olka ale czego tu nie rozumiesz? Mniej wiecej kazdy zawodnik Piasta przebiegl kilkometr wiecej czyli czesciej doskakiwal na pressing zamiast stac. Podwajali a nawet potrajali. Do kontry wychodzilo 4 z czego 3 wracalo. Byli wszedzie. Legia chcac cos zrobic tez musiala spiac dupska co im nawet wychodzilo. Sytuacje mieli. Na stojaco by ich nienwypracowali. Piast swoją wszechobecnoscia nie pozwolil Legii sienrozpedzic i ostro kąsał. Bez biegania tego by nie bylo. Z reszta Lech na Legie tez sie spial i rowniez bylo widac roznice miedzy grą jak zawsze a grą z Legią. W tej bananowej lidze jak nie wybiegasz to fige zdobędziesz. Jak nie walczysz tak jak Kirkeskov to konczysz z przegraną twarzą Jevtica lub Tralki. Sory ale facet przepchnal dzisiaj wiecej szmat niz wszystkie Lechowe przegrywy razem wziete przez cały sezon. Z dynamiką i zaangażowaniem Jevtica czy Gajosa to by mu sie nigdy nie udało tak jak im sie nie udaje zrobic czegokolwiek poza przynoszeniem wstydu.

69. El Companero pisze:

jak ktoś ma program graficzny, może przerobić herb na ten sezon. Zamiast dwóch skrzydeł husarskich, powinny być dwa kościotrupy (Panowie R i K)… To tak trzymając się tytułów z trupem… 🙂

70. Michu73 pisze:

Nie żebym się czepiał Żurawia, jest jakiś postęp w grze, mecz był emocjonujący, widać ze zespół walczył o zwycięstwo, ale jego zmiany, w którymś kolejnym już meczu mnie rozpierdalają. Może to tylko moje, nieprawdziwe odczucie, ale moim zdaniem, kolejny raz zmianami wybija zespół z rytmu w kluczowym momencie meczu, ściągając z boiska zawodników, którzy niezle się prezentowali i dawali nadzieję na bramki. Żeby zakończyć pozytywnie, młodzi dają jakaś nadzieję na przyszłość. Oczywiście sami młodzi nie wystarczą.

71. zibi pisze:

Oficjalna liczba kibiców na meczu 7855. Czyli w rzeczywistości 5-6 tysięcy. Co stało by się ze sternikiem np takiej wytwórni kuchenek, jeśli by ich sprzedaż zmalała w takim tempie? Znacie odpowiedź?

72. Ekstralijczyk pisze:

Dobre widowisko ze z dwóch stron.

Zarówno Lech jak i Zagłębie mogło strzelić więcej niż po 1 bramce.

73. Mary pisze:

Meczyk jak meczyk – lekki, łatwy i przyjemny, taki do oglądania. Piłka raczej podwórkowa, otwarta bieganina od bramki do bramki. Coś mi tak to wyglądało, że nikt nie chce wygrać, bo z tymi pucharami to tylko kłopot. Remis wszystkich zadowolił (z wyjątkiem kibiców oczywiście). To co marnowało Zagłębie pod naszą bramką, to głowa boli. Grek wyciągnięty z zaświatów ile razy nas uratował? Karnego należy mu wybaczyć bo „lekki” był. Info ze stadionu dla tylkoLech – dziś znów było skandowane nazwisko Jasia (nie tylko przed karnym). Na trybunach pustki ale te 7 z hakiem na pewno było, w tym znów ponoć 1400 nowych. Hmm… trochę j. ruskiego usłyszałam czyżby Gargamel działał w tej materii dalej? Pusto na ulicach przed i po meczu. Nie dziwota, Lech nic nie gra i o nic nie walczy a tu zimno i leje. Wybieg dla VIPów też pusty, na moment pojawiło się kilku takich co mecz pomylili – pokrzyczeli Legia to k* i poszli pić dalej. Ale tu też w temacie meczowym Lecha niektórzy piszą o meczu Legia Piast. Po co?