Wasze oceny za mecz z Piastem

Mickey van der Hart (średnia ocen: 3,94) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Piastem Gliwice. Zaraz za nim byli Paweł Tomczyk (3,92) oraz Robert Gumny (3,72). Zawodnikiem, który tym razem był najsłabszy mając najniższą średnią ocen był Timur Zhamaletdinov (średnia ocen: 2,11). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania zawodników.Mickey van der Hart
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 49%
Średnia ocen: 3,94

Robert Gumny
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 50,5%
Średnia ocen: 3,72

Thomas Rogne
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 48%
Średnia ocen: 3,12

Djordje Crnomarković
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 50,2%
Średnia ocen: 3,20

Volodymyr Kostevych
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 46%
Średnia ocen: 2,91

Karlo Muhar
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 52,2%
Średnia ocen: 3,01

Pedro Tiba
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 45,8%
Średnia ocen: 3,15

Kamil Jóźwiak
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 37,1%
Średnia ocen: 3,56

Darko Jevtić
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 39,6%
Średnia ocen: 3,38

Tymoteusz Puchacz
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 47,5%
Średnia ocen: 3,00

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 38,6%
Średnia ocen: 2,37

Rezerwowi:

Maciej Makuszewski
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 34,2%
Średnia ocen: 2,13

Timur Zhamaletdinov
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 35,4%
Średnia ocen: 2,11

Paweł Tomczyk
Najczęściej wystawiana ocena: 4 – 50%
Średnia ocen: 3,92Trener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

4 – 42,92%

Poziom meczu Piast – Lech 1:1

4 – 52,09%

Sędzia meczu Tomasz Kwiatkowski (Warszawa):

4 – 40,55%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

52,28% – Felix

Skład Lecha Poznań w meczu z Piastem Gliwice:

Hart – Gumny, Rogne, Crnomarković, Kostevych – Muhar (79.Tomczyk), Tiba – Jóźwiak, Jevtić, Puchacz (64.Makuszewski) – Amaral (72.Zhamaletdinov).

Od najlepszego do najsłabszego:

3,94 – Hart
3,92 – Tomczyk
3,72 – Gumny
3,56 – Jóźwiak
3,38 – Jevtić
3,20 – Crnomarković
3,15 – Tiba
3,12 – Rogne
3,01 – Muhar
3,00 – Puchacz
2,91 – Kostevych
2,37 – Amaral
2,13 – Makuszewski
2,11 – Zhamaletdinov

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <12 komentarzy

 1. Bart pisze:

  Stoperzy imo za wysoko oceniani, a zwłaszcza Rogne. Przecież on w tym meczu był jakiś nerwowy, kompletnie nie rozumiał się z Crnomarkoviciem, gubił krycie jak Vujadinović. Crnomarkovic w sumie nie lepszy, też parę razy gubił krycie. Miejmy nadzieję że to kwestia odpowiedniego zgrania nowej linii obrony i że Satka wprowadzi trochę jakości do obrony, bo cholera, daleko się nie zajedzie jak jakiś Jorge Felix mający 1,75 wzrostu strzela nam głową mimo że w obronie mamy dwóch chłopów po 1,90.

  • Ostu pisze:

   Nowi obrońcy, stare problemy…
   I NIESTETY… nie będzie lepiej…

  • mouse pisze:

   Przy bramce dla Piasta do wrzutki wyskoczyło 2 zawodników gospodarzy i żaden z obrońców Lecha. Niewytłumaczalne… Ufam, że Żuraw przeprowadzi dodatkowe treningi w tym zakresie bo ileż można tracić bramki w podobnych sytuacjach niezależnie od składu defensywy.

  • Bart pisze:

   Żuraw sam był obrońcą i to całkiem niezłym więc powinien to ogarnąć. Kojarzę że w sezonie mistrzowskim Żuraw z Rząsą dużo pracowali nad grą obronną z naszymi obrońcami i nasi obrońcy bardzo tę współpracę chwalilim

  • leftt pisze:

   Chciałbym przypomnieć, że Nawałka był reprezentacyjnym pomocnikiem, Urban reprezentacyjnym napastnikiem a Bakero światowej klasy skrzydłowym. Ale oczywiście życzę powodzenia i nikogo nie skreślam.

  • Bart pisze:

   I dzięki wskazówkom Urbana Kłamalainen lepiej ustawiał się w ataku a Formella lepiej wykańczał akcje ;) Z kolei Kędziora z Kamińskim mówili że duet Rząsa/Żuraw sporo z nimi pracował nad bronieniem. Oczywiście to że ktoś był dobrym piłkarzem wcale nie znaczy że jest równie dobrym trenerem. Ba, często jest wręcz odwrotnie i najlepsi piłkarze nie odnajdują się w trenerce. Niemniej jednak, abstrahując już od tego kto jakim był piłkarzem i na jakiej grał pozycji, eliminowanie błędów i uczenie piłkarzy odpowiednich zachowań to podstawowe zadanie trenera ze sztabem :)

 2. J5 pisze:

  Tomczyk, Gumny, Jóźwiak. Lechowa młodzież po ocenach za mecz jest siłą napędową Kolejorza. A w kolejce czekają następni młodzi Lechici. Jevtić dograniami ze sfg przypiminał już tego starego Darko. Van der Hart przy bramce nie miał nic do piwiedzenia i musiałby zostać teafiony w rękę piłką aby ten strzał obronić. Natomiast przy strzale Parzyszka wykazał się znakomitym refleksem, łapiąc w dodatku piłkę przed dobiegającym do niej rywalem. Brawo. Jeszcze kilka takich meczów i będzie można powiedzieć, że wreszcie mamy bramkarza!

 3. Marecki60 pisze:

  Szału nie było, ale widać postęp w porównaniu do zeszłego sezonu. Dało się ten mecz oglądać, czego nie można było powiedzieć o większości meczy w zeszłym sezonie. Na plus Mickey van der Hart.

 4. Zlapany na ofsajdzie pisze:

  Mimo wszystko stwierdzam, że Zhamaletdinov chyba nie powinien być oceniany. Wszedł w 72 minucie gry, trudno jest w tym czasie coś pozytywnego zrobić jako NŚ, zwłaszcza gdy nie dostaje jakichś wybitnych podań. Oczywiście może się przytrafić jakaś akcja, jak Tomczykowi, że wykaże się sprytem i strzeli bramkę, ale generalnie sądzę, że zmiany po 65 minucie nie powinny być oceniane.

  • Miglantz pisze:

   Czyli dostał ponad 20 minut i był graczem widmo. Ani razu nie rzucił mi się w oczy. Delikatnie określając dyskretny występ.

  • Zlapany na ofsajdzie pisze:

   @Miglantz tak, ale podejrzewam, że dałoby się wyodrębnić 30-35, w których Jevtić był graczem widmo. Mimo to, miał dobre momenty, którymi zapracował na wyższą ocenę- w ataku tak to właśnie działa, że może kogoś nie być 90% meczu, a jak podczas pozostałych 10% strzeli 2 bramki, to oczywisty bohater. Dlatego też ocena występu 20-minutowego nigdy nie jest sprawiedliwa

 5. F@n pisze:

  Jóźwiak, który był najgorszy z pomocników (wczoraj artykuł kkslech) lepszy od Darko, który miał asystę. Hahaha