Lechici wyróżnieni po 11. kolejce

Po 5 zwycięstwie w tym sezonie i 2 z rzędu, piłkarze Lecha Poznań ponownie zostali wyróżnieni przez kibiców, docenieni przez dziennikarzy oraz futbolowych ekspertów. W jedenastce minionej 11. kolejki piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020 znaleźli się wychowankowie Kolejorza, którzy znów pociągnęli zespół do wygranej. Jeden z nich został wybrany nawet najlepszym graczem ostatniej serii spotkań.Tydzień temu zawodnikiem kolejki według Canal Plus Sport był Jakub Moder, a teraz Kamil Jóźwiak, który w sobotę strzelił gola i zaliczył asystę. „Józiu” w głosowaniu kibiców pokonał Rafała Kujawę z ŁKS-u Łódź oraz Jorge Felixa z Piasta Gliwice.

Bardzo dobry występ Kamila Jóźwiaka przeciwko Wiśle Kraków był widoczny także w raporcie InStat z tego spotkania. Index 21-latka wyniósł aż 424. Wychowanek Lecha Poznań według internautów KKSLECH.com został oczywiście wybrany najlepszym piłkarzem Kolejorza w starciu z „Białą Gwiazdą” (1 raz w tych rozgrywkach). Kamil Jóźwiak znalazł się też w najlepszej jedenastce 11. kolejki według Ekstraklasy SA. Dla prawonożnego pomocnika było to 2 wyróżnienie w tym sezonie.

Kamil Jóźwiak + dodatkowo Tymoteusz Puchacz zostali wyróżnieni jeszcze w magazynie Gol Ekstra na TVP Sport. Obaj wychowankowie pierwszy raz znaleźli się w jedenastce przygotowanej przez ekspertów tej stracji.

Piłkarze Lecha Poznań szanse na kolejne wyróżnienia będą mieli za niespełna 2 tygodnie. Po drugiej tej jesieni październikowej przerwie na kadrę Kolejorz zagra z Legią Warszawa. Mecz transmitowany ponownie w TVP 2 odbędzie się w sobotę, 19 października, o godzinie 17:30 na obiekcie przy Łazienkowskiej. Transmisja w otwartej telewizji sprawia, że Kolejorza ponownie będzie mogła obejrzeć cała Polska.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Siodmy majster pisze:

    Tomasik w „11” . Kuźwa , Boga nie ma !