Zapowiedź: Lech II – Znicz

W niedzielę, 20 października, o godzinie 12:00 w meczu 14. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, Lech Poznań zmierzy się na głównym obiekcie akademii we Wronkach ze Zniczem Pruszków. Sytuacja Kolejorza w tabeli na 3 froncie w naszym kraju jest coraz gorsza, dlatego nawet remis młodym lechitom może nic nie dać. Jeśli „niebiesko-biali” znów się potkną wtedy wylądują w strefie spadkowej.Rezerwy Lecha Poznań nie mają ostatnio dobrej passy i to mimo regularnych wzmocnień zawodnikami z pierwszej drużyny. Kolejorz pod wodzą Rafała Ulatowskiego na 3 froncie w naszym kraju po prostu sobie nie radzi mając obecnie serię 5 meczów bez wygranej ponosząc w tym czasie 4 porażki. Sobotni przeciwnik rezerw ostatnio formą także nie imponuje. Znicz Pruszków ma na swoim koncie passę 5 kolejnych gier bez zwycięstwa (4 ligowych) czekając na zwycięstwo od 8 września. Ekipa z Mazowsza stanowi obecnie zagadkę, gdyż tydzień temu nie grała przygotowując się od kilkunastu dni typowo pod potyczkę z Kolejorzem.

Trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski w niedzielne południe ponownie może liczyć na wsparcie piłkarzy trenujących na co dzień z pierwszą drużyną. Dla młodych lechitów Znicz Pruszków to anonimowy rywal. Dla naszego klubu już niekoniecznie. 4 lata temu w Pucharze Polski poznaniacy wygrali ze Zniczem 5:1 i 1:0 ogrywając byłą drużynę Dariusza Żurawia jeszcze w sparingu 3:0 zimą 2018 roku.

Arbitrem niedzielnych zawodów we Wronkach będzie Paweł Kukła z Krakowa. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II Poznań wynosi 2.55, na remis 3.40, a na triumf Znicza Pruszków 2.60. W niedzielę na obiekcie Leśnym zjawi się tylko około 200 widzów. Transmisja z jutrzejszego pojedynku rezerw będzie dostępna na kanale LechTV na YouTube. Początek meczu 14. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, KKS Lech II Poznań – MKS Znicz Pruszków na stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronkach. W razie przełamania i wygranej Kolejorz przynajmniej na chwilę odskoczyłby od strefy spadkowej II-ligi.

Informacja biletowa Lech II – Znicz

Bilet normalny na mecz Lech II – Znicz kosztuje 10 zł. Wejściówkę na sektory C, D lub E znajdujące się od ulicy Rzecińskiej można kupić w klubowym systemie biletowym, przez aplikację LechBilety lub godzinę przed rozpoczęciem spotkania w kasie biletowej, która jest usytuowana nieopodal wejść na wyżej wspomniane sektory. Dzieci poniżej 13 lat na stadion we Wronkach wejdą za darmo, jednak muszą mieć przy sobie bilet, by okazać go przy bramce.

>> Rywal rezerw: Znicz Pruszków – przedstawienie
>> Przed 14. kolejką II-ligi 2019/2020Mecz: KKS Lech II Poznań – MKS Znicz Pruszków
Rozgrywki: 14. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Niedziela, 20 października, godz. 12:00
Stadion: Leśny, ul. Leśna 15A, Wronki
Sędzia: Paweł Kukła (Kraków)
Miejsce gospodarzy: 13
Miejsce gości: 9
Najlepszy strzelec gospodarzy: 2 – Szymczak, Zhamaletdinov, Kamiński, Kryg
Najlepszy strzelec gości: 4 – Zjawiński, Moskwik
Domowa forma gospodarzy: 2-1-2, 7:8
Wyjazdowa forma gości: 3-2-2, 9:9
Transmisja: LechTV na YouTube
Bukmacherzy 1 x 2: 2.55 – 3.40 – 2.60
Przewidywana frekwencja: ok. 200
Prognozowana pogoda: +17°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: obie strzelą

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <