Zapowiedź: Lech II – Olimpia

W sobotę, 16 listopada, o godzinie 13:00 na głównym obiekcie akademii we Wronkach, rezerwy Lecha Poznań w meczu 18. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020 zmierzą się z Olimpią Elbląg. Dla Kolejorza będzie to świetna okazja do rewanżu za wysoką wyjazdową porażkę w pierwszej serii spotkań aż 0:4.Lech II Poznań po 6 meczach bez wygranej i aż 5 porażkach jest obecnie na małej fali wznoszącej. Kolejorz w ostatnich 3 kolejkach zdobył 7 punktów łapiąc na chwilę mały oddech. Rezerwy wciąż mają raptem 5 oczek przewagi nad strefą spadkową, dlatego nie mogą sobie pozwolić na kolejne seryjne wpadki. Jutro do Wronek przybędzie jedna z rewelacji II-ligi Olimpia Elbląg. Gracze Adama Noconia regularnie zbierają punkty, mają aktualnie najlepszą obronę w lidze zajmując obecnie wysokie i barażowe 5. miejsce w tabeli II-ligi. Olimpia poza Elblągiem przegrała dotąd tylko 1 raz tracąc przy tym raptem 6 goli co najlepiej pokazuje, jak trudne zadanie czeka jutro Lecha II Poznań. Z drugiej strony wliczając pojedynek pucharowy sobotni przeciwnik rezerw nie wygrał od 3 meczów sprawiając wrażenie ekipy będącej w małym dołku.

Trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski ponownie będzie mógł jutro skorzystać z usług piłkarzy trenujących na co dzień z pierwszą drużyną. W sobotę do kadry rezerw powróci zawieszony tydzień temu Bartosz Bartkowiak. Z kolei w Olimpii Elbląg szkolonej przez Adama Noconia na pewno zabraknie podstawowego zawodnika Tomasza Lewandowskiego muszącego pauzować za nadmiar żółtych kartek.

Arbitrem sobotnich zawodów we Wronkach będzie Sebastian Tarnowski z Wrocławia. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II Poznań wynosi 2.15, na remis 3.60, a na triumf Olimpii Elbląg 3.60. W sobotę na obiekcie Leśnym zjawi się tylko około 150 widzów. Bilety na pojedynek rezerw są płatne (więcej informacji poniżej). Transmisja z jutrzejszego spotkania Lecha II będzie dostępna na kanale LechTV na YouTube. Początek meczu 18. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, KKS Lech II Poznań – Olimpia Elbląg w sobotę, 16 listopada, o godzinie 13:00 na Stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronkach. W razie wygranej Kolejorz ponownie odskoczy od strefy spadkowej.

>> Przed 18. kolejką II-ligi 2019/2020

Informacja biletowa Lech II – Olimpia

Bilet normalny na mecz Lech II – Olimpia kosztuje 10 zł. Wejściówkę na sektory C, D lub E znajdujące się od ulicy Rzecińskiej można kupić w klubowym systemie biletowym, przez aplikację LechBilety lub godzinę przed rozpoczęciem spotkania w kasie biletowej, która jest usytuowana nieopodal wejść na wyżej wspomniane sektory. Dzieci poniżej 13 lat na stadion we Wronkach wejdą za darmo, jednak muszą mieć przy sobie bilet, by okazać go przy bramce.Mecz: KKS Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Rozgrywki: 18. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Sobota, 16 listopada, godz. 13:00
Stadion: Leśny, ul. Leśna 15A, Wronki
Sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław)
Miejsce gospodarzy: 12
Miejsce gości: 5
Najlepszy strzelec gospodarzy: 3 – Szymczak
Najlepszy strzelec gości: 8 – Szuprytowski
Domowa forma gospodarzy: 3-1-3, 10:9
Wyjazdowa forma gości: 5-2-1, 14:6
Transmisja: LechTV na YouTube
Bukmacherzy 1 x 2: 2.15 – 3.60 – 3.30
Przewidywana frekwencja: ok. 150
Prognozowana pogoda: +13°C, pochmurno
Nasz typ na mecz: obie strzelą

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <