Lechowy Flesz (09-24.11)

Lechowy Flesz to stały cykl informacyjny w którym średnio co 2 tygodnie w jednym newsie podajemy krótkie informacje dotyczące różnych spraw związanych z Kolejorzem i nie tylko, których normalnie nie publikujemy w innych wiadomościach, a które są ciekawostkami lub informacjami przydatnymi kibicom.Lechici z nowymi umowami

Bramkarz Lecha U-18, Wiktor Nowicki podpisał z Kolejorzem nowy 3-letni kontrakt. Nową 3-letnią umowę podpisał też pomocnik tej samej drużyny, Karol Fietz.

Ligawa już czynna

16 listopada już kolejny rok z rzędu uruchomiono lodowisko mieszczące się nieopodal stadionu przy ulicy Ptasiej. Więcej informacji na temat ligawy przy Bułgarskiej -> TUTAJ.

Kolejne problemy duńskiego dzika

Nicki Bille Nielsen bawi się w najlepsze. Jeden z IV-ligowych duńskich klubów Ishöj IF dał mu szansę, jednak 31-latek od blisko miesiąca nie pojawił się na treningu. Napastnik nie rozegrał w barwach tego klubu żadnego spotkania.

Lechici nie polecieli do Ameryki Południowej

Norbert Pacławski, Adrian Tymiński i Jakub Złoch z akademii Lecha Poznań nie polecieli na turniej Campeonato Sudamericano Sub-15 podczas którego Polska miała zagrać z Argentyną, Paragwajem, Chile, Urugwajem oraz Ekwadorem. Impreza miała odbyć się w Boliwii, przez sytuację polityczną przeniesiono turniej do Paragwaju, na końcu PZPN odmówił wylotu Polaków do Ameryki Południowej.

Młodzi zagrali z Irlandią

Bartosz Tomaszewski, Dawid Zięba i Mateusz Wójcik z akademii Lecha Poznań wystąpili w towarzyskim dwumeczu Polski z Irlandią U-15. W obu wyjazdowych spotkaniach Polacy przegrali 1:2.

Piątek tymczasowym trenerem

Waldemar Piątek pracujący w Termalice Nieciecza od 2 lat został niedawno tymczasowym trenerem I-ligowca. Przypomnijmy, ze piątek jako bramkarz zdobył z Lechem Poznań krajowy Puchar i Superpuchar Polski 2004.

Wypożyczeni lechici zagrali w kadrze

Wypożyczeni z Lecha, Bartosz Mrozek, Dawid Kurminowski oraz Michał Skóraś zagrali w towarzyskich spotkaniach kadry U-20 ze Szwajcarią 5:1 i z Norwegią 1:1. „Kurmin” zdobył gola na wagę remisu z Norwegami w 90 minucie.

Zaur uciekł z Turcji

Zaur Sadaev znów stał się niesforny. Według doniesień rosyjskich oraz tureckich mediów Czeczenowi znudziła się gra w tureckim Ankaragucu i przez kilkanaście dni nie było z nim kontaktu. Napastnik chce rozwiązać kontrakt i wrócić do kraju.

Zawsze możesz nam pomagać

Wszystkim internautom, którzy regularnie wspierają nas poprzez korzystnie raz dziennie codziennie z bannerów na tej witrynie bardzo dziękujemy ze niezbędne wsparcie w trudnych czasach. Jest także możliwość przekazywania skromnych darowizn przez PayPal na adres: redakcja@kkslech.com. Wszystkim kibicom z góry dziękujemy za finansowe wsparcie. Dla Was korzystanie z reklam raz dziennie to dosłownie sekunda. Dla nas wielka pomoc dzięki której ten serwis istnieje. Dzięki!

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. John pisze:

    Ciekaw jestem czy i kiedy do składu Lecha przebije się któryś z młodych bramkarzy.
    Rywalizacja na tej pozycji jest trochę nierówna,bo skoro Hart przyszedł jako nr 1 to musi grać ,a szału nie ma.
    Podobnie sprawa ma się z Muharem ,młodzi grając na ich poziomie,popełniając takie proste i głupie błędy zostaliby szybko odsunięci.
    Obaj wydają się nie do ruszenia ,tu mnie upór Żurawia trochę dziwi.

Dodaj komentarz