Wyróżnienia dla lechitów po 21. kolejce

Dobry początek rundy wiosennej 2020 w wykonaniu Lecha Poznań nie umknął uwadze futbolowych ekspertów i całej PKO Ekstraklasie. Lechowe indywidualności ciągnące od początku zespół Kolejorza do zwycięstw znów zostały wyróżnione. Niespodziewanie wyróżniony został nawet bramkarz Mickey Van der Hart dla którego to pierwsza taka nominacja w trwających rozgrywkach.Mickey Van der Hart znalazł się w najlepszej jedenastce 21. kolejki według Canalu Plus Sport. Dodatkowo miejsce w niej 2 raz w tym sezonie znalazło się jeszcze dla lewego pomocnika Kamila Jóźwiaka, który w sobotę zanotował asystę przy golu na 2:0.

Wychowanek Kolejorza już 3 raz w tym sezonie trafił do jedenastki kolejki według Ekstraklasy SA. 4 raz wyróżniony został natomiast Christian Gytkjaer po tym jak w spotkaniu z Rakowem otworzył wynik golem z rzutu karnego i zaliczył asystę przy bramce na 3:0.

Sporym echem w Polsce odbija się jeszcze trafienie Jakuba Modera. W sobotę 20-latek ustalił wynik Lechowej inauguracji na 3:0. Dał bardzo dobrą zmianę, według internautów KKSLECH.com był drugim najlepszym lechitą na boisku, według nas najlepszym notując w ten weekend swoją premierową bramkę w Ekstraklasie. Gol Modera został uznany bramką kolejki w magazynie Gol Ekstra na TVP Sport.

Kolejorz kolejne spotkanie rozegra w niedzielę, 16 lutego, o godzinie 17:30. Wtedy na wyjeździe na koniec kolejki zmierzy się z Cracovią. Jeśli Lech Poznań wygrałby na tak trudnym terenie wówczas na pewno kolejni lechici zostali wyróżnieni.

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. Siodmy majster pisze:

    YACUBO de Souza Pereira Amorim Campeao MODERINHO .
    Nasz nowy Brazylijczyk ;)

Dodaj komentarz