Plan Lechowych transmisji do połowy maja

Na pierwszy mecz w Polsce po przerwie spowodowanej atakiem koronawirusa będzie trzeba poczekać jeszcze prawie miesiąc, sportowe stacje telewizyjne powoli już teraz zmieniają swoje ramówki. Wciąż będą powtórki, ale pojawi się także parę nowości. Niedawno ruszył choćby e-sportowy turniej Canal+ Ekstraklasa Cup 2020 w którym Lecha Poznań będzie wkrótce reprezentował pomocnik Filip Marchwiński.
Canal Plus Sport

Stacja Canal Plus Sport głównie o 22:00 wciąż będzie odtwarzać archiwalne magazyny Ligi Plus Extra (ten cykl nosi nazwę „Dawno temu w Canal+”). Cały czas jest jeszcze cykl pod nazwą „Ekstraklasyka” dzięki któremu o różnych porach wspominane są dawne hitowe mecze Ekstraklasy w tym te z udziałem Lecha Poznań. Do połowy maja cykl „Ekstraklasyka” nie będzie odtwarzany regularnie, bieżący plan dobrze jest sprawdzać na bieżąco. Od paru dni na Canale Plus Sport kibice na żywo mogą śledzić turniej e-sportowy m.in. z udziałem Lecha Poznań (nasz klub reprezentuje Filip Marchwiński) pod nazwą „Canal+ Ekstraklasa Cup 2020”. Dodatkowo 1 i 7 maja o 20:00 zostanie wyemitowany na żywo program dotyczący polskiej piłki w czasie koronawirusa.

TVP Sport

TVP Sport z początkiem maja zmienia ramówkę. Wciąż będzie można oglądać archiwalne odcinki magazynu „Gol”, jednak rzadziej niż w kwietniu i o 14:40. TVP Sport ma ambitne plany związane z Ekstraklasą, pokaże choćby mecz Lecha Poznań, wróci z magazynem ligowym „Gol” na bieżące tematy, ale to nastąpi dopiero w drugiej połowie nowego miesiąca.

Dużo powtórek meczów Kolejorza

W najbliższych dniach na kanałach stacji Canal Plus czy Polsatu Sport Premium ponownie nie zabraknie transmisji z dawnych spotkań Lecha Poznań w tym tych sprzed wielu lat (dokładny plan w odpowiednim linku poniżej). W najbliższych dniach będzie można obejrzeć pucharowe mecze z sezonu 2010/2011 czy te ze Śląskiem, Piastem, Arką, Legią, Lechią czy Wisłą.

Poniżej znajduje się pełen plan Lechowych transmisji do 30 kwietnia, który w razie zmian będzie uaktualniany -> TUTAJ. Odpowiednie menu z transmisjami znajduje się także w prawym menu serwisu.Plan Lechowych transmisji do 15 maja:

* – Ostatnia aktualizacja: 30.04, godz. 00:01

MECZE KOLEJORZA:

> Powtórki meczów Lecha Poznań

MAGAZYNY LIGOWE:

Canal Plus Sport – Canal+ Ekstraklasa Cup 2020 (30.04-03.05, godz. 21:30*)
> Grupa B z udziałem Lecha Poznań
Canal Plus Sport – Dobry wieczór „Ekstraklasa” (01 i 07.05, godz. 20:00)
> Magazyn ligowy w trakcie koronawirusa
Canal Plus Sport – Wspomnienie dawnych meczów w Ekstraklasie (01-15.05, godz. 19:30*)
> Program „Ekstraklasyka”
Canal Plus Sport – Archiwalna Liga Plus Extra (01-15.05, godz. 22:00*)
> Program „Dawno temu w Canal+”
TVP Sport – Skróty dawnych meczów Ekstraklasy (04, 07, 08, 11 i 12.05, godz. 14:40)
> Program „Retro Gol”

LECH TV:

TVP Sport – Magazyn o Lechu Poznań (program zawieszony)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <Dodaj komentarz