Plan Lechowych transmisji do połowy czerwca

Rywalizacja w Polsce po przerwie spowodowanej atakiem koronawirusa nabierze wkrótce tempa. Do połowy czerwca odbędą się jeszcze 3 ostatnie kolejki sezonu zasadniczego piłkarskiej PKO Ekstraklasy 2019/2020 dzięki czemu Lechowych tematów w telewizyjnych programach nie zabraknie. Jeden z meczów Kolejorza ponownie zostanie pokazany w otwartej telewizji.

Spotkanie z Zagłębiem w Lubinie w sobotę, 6 czerwca o 17:30 będzie transmitowane na Canale+ Sport oraz na Canale+ 4K. Już 3 dni później o 20:30 tym razem w Poznaniu zespół Lecha podejmie Pogoń Szczecin. Ten mecz ponownie pokażą te 2 telewizje i jeszcze dodatkowo ogólnodostępny kanał TVP Sport. Kolejorz rozgrywki zasadnicze zakończy w niedzielę, 14 czerwca, o godzinie 18:00.

Dnia 14 czerwca „niebiesko-białych” czeka bój w Kielcach z Koroną. Plan transmisji 30. kolejki nie został jeszcze ustalony, jak tylko będzie znany od razu podamy stosowną informację w odpowiednich miejscach. Po przerwie spowodowanej atakiem koronawirusa w niedziele o 19:30 na antenę C+ powraca Liga Plus Extra. Podsumowanie 29. kolejki z racji meczów w tygodniu zostanie wyemitowane 10 czerwca, o godzinie 22:30.

Podsumowania danej kolejki przeważnie w poniedziałki po 20:00 będzie można oglądać też w TVP Sport w magazynie GOL. Poniżej znajduje się pełen plan Lechowych transmisji do 15 czerwca, który w razie zmian będzie uaktualniany -> TUTAJ. Odpowiednie menu z transmisjami znajduje się także w prawym menu serwisu.

Plan Lechowych transmisji do 15 czerwca:

* – Ostatnia aktualizacja: 31.05, godz. 15:30

MECZE KOLEJORZA:

Canal+ Sport & Canal+ 4K – Zagłębie Lubin – Lech Poznań (06.06, godz. 17:30)
Canal+ Sport & Canal+ 4K & TVP Sport – Lech Poznań – Pogoń Szczecin (09.06, godz. 20:30)
Korona Kielce – Lech Poznań (14.06, godz. 18:00)