Zapowiedź: Stal – Lech II

W środę, 1 lipca, o godzinie 17:00 w meczu 29. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, Lech II Poznań zagra na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola. Rozgrywki na 3 froncie w naszym kraju nie zwalniają, wchodzą w coraz to poważniejszą fazę, przed rezerwami kluczowe mecze w debiutanckim sezonie na szczeblu centralnym.Lech II Poznań w miniony weekend sprawił sporą niespodziankę. Rezerwy pokonały we Wronkach faworyzowany GKS Katowice 3:2 i wydostały się ze strefy spadkowej. Niestety rezultaty innych spotkań 28. kolejki ułożyły się bardzo źle, dlatego dwunasty Lech II ma w tej chwili zaledwie 2 oczka przewagi nad strefą spadkową. Do niej po 28. kolejce wpadły dwie Stale w tym ta ze Stalowej Woli, która nieoczekiwanie przegrała u siebie Garbarnią Kraków wynikiem 0:2. Teraz dobrze znany Kolejorzowi przeciwnik z racji grudniowej rywalizacji w Pucharze Polski traci do naszego drugiego zespołu 3 punkty i jutro będzie faworytem do zwycięstwa. Jesienią Stal przez budowę nowego stadionu niemal wszystkie mecze rozgrywała na wyjazdach. Wiosną 2020 wróciła na swój obiekt zdobywając u siebie 6 punktów w ostatnich 4 meczach.

W środę w drużynie Lecha II Poznań prowadzonej przez Rafała Ulatowskiego nie zagra zawieszony za kartki pomocnik Tomasz Kaczmarek oraz lewy obrońca Jakub Niewiadomski. Z kolei w Stali Stalowej Wola szkolonej przez Szymona Szydełko z powodu nadmiaru żółtych kartek nie wystąpi obrońca Szymon Jarosz.

Arbitrem środowych zawodów na Podkarpaciu będzie Karol Iwanowicz z Lublina. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Stali Stalowa Stalowa Wola wynosi 2.20, na remis 3.50, a na triumf Lecha II Poznań 3.00. Dzięki zgodzie rządu (możliwość zapełnienia stadionów w 25%) na meczu pojawi się kilkaset miejscowych kibiców. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw Kolejorza będzie dostępna w w systemie PPV za 14 złotych na stronie tvcom.pl. Początek meczu 29. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, Stal Stalowa Wola – KKS Lech II Poznań w środę, 1 lipca, o godzinie 17:00 na nowym Stadionie Stali mieszczącym się przy ulicy Hutniczej 15 w Stalowej Woli. Jesienią rezerwy Kolejorza zremisowały we Wronkach z byłym pucharowym rywalem Kolejorza rezultatem 2:2.Mecz: Stal Stalowa Wola – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 29. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Środa, 1 lipca, godz. 17:00
Stadion: Stali, ul. Hutnicza 15
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Miejsce gospodarzy: 16
Miejsce gości: 12
Najlepszy strzelec gospodarzy: 8 – Fidziukiewicz
Najlepszy strzelec gości: 8 – Szymczak
Domowa forma gospodarzy: 3-3-6, 12:15
Wyjazdowa forma gości: 3-5-6, 15:21
Transmisja: tvcom.pl (PPV za 14 zł)
Bukmacherzy 1 x 2: 2.20 – 3.50 – 3.00
Przewidywana frekwencja: ok. 400
Prognozowana pogoda: +26°C, słonecznie
Nasz typ na mecz: 1

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <