Dzięki za kolejny wspólny sezon

Długi, trwający prawie rok sezon 2019/2020 w niedzielę dobiegł końca. Wtorek to idealny moment, by podziękować wszystkim stałym użytkownikom KKSLECH.com i naszym czytelnikom za minione rozgrywki, za przeżywanie sportowych emocji, paru upadków, kilku wzlotów Kolejorza razem z nami. Kolejny sezon dodawaliście energii tworząc z nami coś dużego.



Rok temu o tej porze towarzyszyła nam wszystkim duża niepewność. Nowy zespół, odmłodzona kadra, nowy sztab, paru nowych zawodników w tym także zza granicy powodował niepokój wśród kibiców co może się stać w najbliższym czasie. Wielu obawiało się o górną ósemkę, w październiku kiedy Lecha Poznań dopadł coroczny jesienny kryzys nastroje nie były zbyt dobre. Przed sezonem 2019/2020 nikt nie postawił przed drużyną celu sportowego. Był to kolejny tzw. „sezon przejściowy”, nikt w klubie nie mówił o mistrzostwie, nikt z zarządu nie przebąkiwał nawet o europejskich pucharach. W takiej sytuacji nigdy nie pisaliśmy o Lechu Poznań jako o drużynie walczącej o tytuł. Nie nakładaliśmy na KKSLECH.com na nikogo żadnej presji, liczyliśmy jedynie na jak najwyższą pozycję, najlepiej pucharową, która pozwoliłaby Kolejorzowi wrócić do ligowej czołówki, zrobić mały progres i pozbyć się łatki średniaka.

null

Lech Poznań w rozgrywkach Ekstraklasy pozytywnie nas zaskoczył zostając wicemistrzem Polski. Negatywnie wypadł już Puchar Polski, który długo był naszą, a także Waszą nadzieją na pierwsze poważne trofeum od 5 lat. Nawet mimo bardzo dobrej formy Kolejorz nie potrafił dostać się przynajmniej do finału, dlatego mimo progresu w sezonie 2019/2020 kończymy te rozgrywki z niedosytem, ale przynajmniej w dużo lepszych humorach niż po zakończeniu sezonu 2018/2019. Za nami trudne rozgrywki, żeby je przetrwać trzeba było do wielu rzeczy podchodzić z dystansem, z mniejszymi emocjami, pozbyć się myśli o Mistrzostwie Polski, twardo stąpać po ziemi, momentami cieszyć się z pojedynczych zwycięstw, które wydostawały Lecha Poznań z marazmu.

null

Istniejemy dzięki Wam, dla Was i też dla Was cały czas chcemy tutaj być. Jesteśmy potrzebni innym kibicom, czujemy to każdego dnia, czytają nas tysiące ludzi, których nie opuścimy i którym dziś dziękujemy za spędzony z nami na KKSLECH.com sezon 2019/2020. Przez ostatni rok ponownie w miarę możliwości czasowo-finansowych robiliśmy wszystko, aby ten serwis po prostu dawał radę. Często robiliśmy swoje bez względu na to, czy się to komuś podobało czy nie. Czy pracownik klubu, zawodnik, trener, ktoś to buja w obłokach był zadowolony z tego co było tutaj napisane czy nie. Ten serwis jest od rzetelnego, obiektywnego informowania Was o tym, co się dzieje w Lechu Poznań i wokół niego. Nie od nas zależy atmosfera wokół klubu czy wyniki Kolejorza. My tylko o tym wszystkim piszemy nie mogąc nic więcej zrobić. Jeśli widzimy pozytywy czy nadzieje podparte faktami na to na co najbardziej czekamy i co jest celem kibiców wówczas ton na KKSLECH.com zawsze jest dostosowany do obecnej sytuacji. Nikt nie ma wpływu na to co piszemy oraz na nastroje panujące na tej witrynie. Wpływ na wszystko ma tylko Lech Poznań jako klub sportowy.

null

Sezon 2019/2020 będący sezonem w którym zabrakło europejskich pucharów przechodzi do historii jako jeden z najtrudniejszych w blisko 15-letniej historii tej witryny. Od lipca 2019 trzeba było tak działać, aby teksty, cykle, inne materiały zainteresowały jak najwięcej kibiców znużonych już wiecznym przegrywaniem. Jesienią podskoczyła liczba wiadomości, było więcej treści, później wiosną (od połowy marca do połowy maja) przez koronawirusa wszystko się załamało, opuściło nas również tysiące użytkowników. Czerwiec 2020 był już bliski ideału, swoje zrobiły częste mecze, opublikowaliśmy na KKSLECH.com łącznie 182 teksty co było najlepszym wynikiem od sierpnia 2018 roku. W minionym sezonie odwiedziliśmy 2 razy Rzeszów, Mielec, Głogów, Boguchwałę, Kraków (Cracovia), Wrocław, Łódź, Gdynię i tylko koronawirus wiosną spowodował brak materiałów z jeszcze 2 innych wyjazdów, które były w planach. W sezonie 2019/2020 zrealizowaliśmy niemal komplet pomeczowych tekstów, jedynie 2 razy nie pojawił się materiał z cyklu „Dogrywka” i 3 razy nie było zdjęć z meczu w Poznaniu.

null

Co teraz? Przed nami najkrótsze lato w historii, więc nikt się nie zatrzymuje, trzeba jak co roku w możliwie jak najciekawszy sposób podsumować minione rozgrywki na wszystkich szczeblach, wracają na KKSLECH.com cieszące się od lat dużym zainteresowaniem materiały dotyczące europejskich pucharów, wszystkie konkrety transferowe są i będą podawane w osobnych newsach. Ze wszystkimi rzeczami trzeba się sprężać, mieszanki tematów na tej witrynie nie zabraknie, już w dniach 14-16 sierpnia zaczyna się nowy sezon 2020/2021 z początkiem którego zmienia się tutaj nastawienie. W ubiegłym sezonie nie pisaliśmy o Lechu Poznań jak o drużynie mającej grać o mistrza. Teraz, zgodnie z przesłaniem transparentu, który zawisł na II trybunie pod koniec meczu z Jagiellonią – („sezon przejściowy za nami, w kolejnym jazda z kurwami”) – zmieniają się również nasze wymagania. W dniach 14-16 sierpnia zaczynamy grę o Puchar Polski, tydzień później o Mistrzostwo Polski, 27 sierpnia to początek drogi do III rundy eliminacyjnej Ligi Europy w której Kolejorz musi się znaleźć, by uznać jego powrót do europejskich pucharów za niezły (w III rundzie kwalifikacyjnej kończy się już rozstawienie Lecha Poznań, rywale w tej fazie są już dużo silniejsi). Na koniec raz jeszcze dzięki za bycie z KKSLECH.com, za setki dyskusji na tej witrynie, opinii, czasu spędzonego tutaj w ciągu doby. Jedziemy dalej robiąc nadal swoje!

Niech zwycięża LECH!

null

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <







komentarzy 12

 1. Pawel68 pisze:

  Też wam dziękuję,że jesteście!Ludzie klikajcie w te reklamy i wpłacajcie kasę bo przecież redakcja musi za coś żyć!Włodarze Kolejorza nie roztrwoncie tego co się przez ten rok zbudowało!!!

 2. Sternbek pisze:

  To ja Wam redakcjo dziękuję za tyle artykułów! Nie ma dnia bez kkslech! W tym roku odechciało mi się komentować a jak na przekór grę Lecha Żurawia naprawdę z przyjemnością się oglądało i drugie miejsce które w sumie nie powinno nikogo cieszyć tym razem przyjmuje z ogromną radością. Tym bardziej duży szacunek za to że Wam zawsze się chce!

 3. Ważna informacja, której tutaj nie ma. Od jutra nowy Śmietnik Kibica na sezon 2020/2021. Ten już się zapełnił :)

 4. Grossadmiral pisze:

  Dziękuję również! tak przy okazji to procenty transferowe byłyby fajne chociaż w na chłodno :)

 5. Didavi pisze:

  Zabrakło Was w jeden dzień, podczas jednego meczu w sezonie gdy trwały prace modernizacyjne i było co najmniej dziwnie. Nie róbcie tego więcej :)
  Dzięki!

 6. radpoz pisze:

  Dzięki za pracę, którą wykonujecie!

 7. kri$$ pisze:

  Ciężko byłoby przetrwac Covid-19 bez Was. Codziennie dawaliście jakis materiał. Dzięki za okres pandemi i za cały sezon!

 8. Erwin pisze:

  Ja również dziękuję, kkslech.com to pierwsza strona na którą wchodzę prawie każdego dnia :)

 9. inowroclawianin pisze:

  Ja również dziękuję za liczne i ciekawe artykuły. Sytuacja się poprawiła w Klubie to i są większe chęci i zainteresowanie tym co będzie się działo w najbliższych dniach, tygodniach,miesiącach itd. Czekam na wzmocnienia i pierwsze mecze, no i nie ukrywam, na MP w nowym sezonie. Pozdrawiam Użytkowników.

 10. ShaggyPMI pisze:

  Ciężki to był sezon, jednak skończył się szczęśliwie
  To był istny rollercoaster, od zniechęcenia totalnego aż do starego pełnego tchu oglądania meczów
  Jestem pełen nadziei na przyszły sezon
  oby zarząd poważnie wziął się do roboty

 11. Przemo33 pisze:

  Ja również bardzo wam dziękuję za codzienną ciężką pracę, którą wykonujecie. Ten sezon był mega trudny dla każdego, jeszcze doszła dwumiesięczna przerwa w rozgrywkach, a mimo to daliście sobie świetnie radę. Dzięki wielkie za kolejny wspólny sezon z wami!

Dodaj komentarz