Zapowiedź PP: Olimpia – Lech

W sobotę, 22 sierpnia, o godzinie 16:00 w meczu 1/32 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2020/2021, rezerwy Lecha Poznań zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Grudziądz. Po wyeliminowaniu przez juniorów spadkowicza do III-ligi, Elanę Toruń teraz czas na rywalizację ze spadkowiczem z I-ligi.Dwa tygodnie temu zespół złożony z juniorów starszych i młodszych pokonał we Wronkach ekipę Elany Toruń 3:2 awansując tym samym do kolejnego etapu Pucharu Polski. Teraz przed rezerwami starcie z Olimpią Grudziądz, która niedawno spadła z I-ligi. Olimpia w zeszłym sezonie była beniaminkiem na zapleczu Ekstraklasy, który nie dał rady się utrzymać. Latem w zespole z Grudziądza doszło do wielu zmian kadrowych, które mają pomóc tej drużynie powrócić do I-ligi. „Biało-zieloni” podczas letnich przygotowań zdołali wygrać kontrolnie z Wdą Świecie 5:0 i z Bałtykiem Gdynia 1:0. Nie są dla kibiców anonimowym rywalem. W 2012 roku Olimpia Grudziądz sensacyjnie wyeliminowała Lecha Poznań z Pucharu Polski, 3 lata później triumfował już Kolejorz. Teraz nasze rezerwy postarają się sprawić niespodziankę i wyrzucić za burtę silniejszego przeciwnika.

Rezerwy Lecha Poznań są już podczas przygotowań do nowego sezonu 2020/2021 piłkarskiej II-ligi, dlatego trener Rafał Ulatowski wystawi inny skład niż 2 tygodnie temu. Zagadką jest postawa i zestawienie Olimpii Grudziądz, którą od kilkunastu dni szkoli nowy trener Paweł Cretti.

Arbitrem sobotnich zawodów w Grudziądzu będzie Tomasz Marciniak z Płocka. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Olimpii Grudziądz wynosi 1.40, na remis 4.50, a na zwycięstwo Lecha II Poznań 5.00. Sobotni mecz w Grudziądzu odbędzie się bez udziału publiczności. Prawa do pokazywania pojedynków Pucharu Polski ma Polsat, dlatego nie będzie transmisji z tego spotkania. Początek meczu 1/32 finału piłkarskiego Pucharu Polski sezonu 2020/2021, GKS Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań w sobotę, 22 sierpnia, o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego mieszczącym się przy ulicy Piłsudskiego 14 w Grudziądzu. Zwycięzca konfrontacji II-ligowców awansuje do 1/16 finału rozgrywek o krajowy pucharach, która odbędzie się pod koniec października.Mecz: GKS Olimpia Grudziądz – KKS Lech II Poznań
Rozgrywki: 1/32 Pucharu Polski 2020/2021
Termin: Sobota, 22 sierpnia, godz. 16:00
Stadion: Miejski im. Bronisława Malinowskiego, ul. Piłsudskiego 14
Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)
Miejsce gospodarzy:
Miejsce gości:
Najlepszy strzelec gospodarzy:
Najlepszy strzelec gości: 1 – Prałat, Wilak, Pacławski
Domowa forma gospodarzy:
Wyjazdowa forma gości:
Transmisja: brak
Bukmacherzy 1 x 2: 1.40 – 4.50 – 5.00
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +23°C, przelotny deszcz
Nasz typ na mecz: 1

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Kosi pisze:

    Chyba koniec pucharowej przygody. Mozna bylo wylosowac duzo lepiej, jeszcze do tego mecz na wyjezdzie.