Żuraw liczy na ofensywną grę Warty

Jeszcze przed bardzo ważnym meczem z Apollonem Limassol w środę, 23 września drużynę Lecha Poznań czeka derbowy pojedynek z Wartą. Trener niebiesko-białych, Dariusz Żuraw liczy na otwartą grę przeciwnika, który w niedzielę przy komplecie ponad 16 tysięcy widzów nie będzie tylko się bronił i murował dostępu do swojej bramki.O zwycięstwie nad Hammarby

„Cieszę się, że Lech przełamał szwedzką klątwę. Wygraliśmy w dobrym stylu i wierzę, że ten mecz da kopa zawodnikom. Już wcześniej graliśmy dobrze, ale czegoś nam brakowało. Teraz po tym zwycięstwie wierzę, że będziemy grać zarówno efektownie jak i efektywnie.”

O sytuacji w zespole

„Myślimy już o tym co czeka nas w przyszłym tygodniu. Mamy jednak ważny mecz, chcemy wygrać, dlatego zagramy w takim ustawieniu, by było one optymalne. Sytuacja kadrowa jest bardzo dobra. Wszyscy są zdrowi a nowi piłkarze uprawnieni do gry.”

O meczu z Wartą

„Nie czuję presji przed derbami, ale cieszę się na taki mecz. Gratuluję Warcie awansu, derby Poznania po tylu latach to wydarzenie. Czekam na ten mecz mając nadzieję na ciekawe widowisko. Warta to ciekawy zespół, który wywalczył awans w dobrym stylu. Wiemy jak gra rywal, jednak skupiamy się na naszej grze. Wierzę, że nasza gra w ostatnich spotkaniach wystarczy w niedzielę do zwycięstwa.”

O derbach

„Ewenementem na skalę światową są derby miasta w których kibice darzą się sympatią. Wierzę, że zarówno my na boisku jak i kibice na trybunach stworzą dobrą atmosferę. Liczę, że Warta będzie grała w piłkę, ale nadal pozostanie bez strzelonego gola.”

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. John pisze:

    Ponoć mamy zagrać rezerwowym składem, na tyle,na ile będzie to możliwe.

  2. aaafyrtel pisze:

    przewiduję 0:0 po beznadziejnie bezbarwnym meczu…