Liga Europy w dwóch stacjach

Za 2 tygodnie ruszy nowy sezon 2020/2021 elitarnej Ligi Mistrzów i Ligi Europy w której krajowy futbol będzie reprezentował wicemistrz Polski, Lech Poznań. Najbliższe czwartki po październikowej przerwie na kadrę będą zarezerwowane dla Kolejorza przed którym łącznie sześć starć z portugalską Benfiką, belgijskim Standardem oraz szkockimi Rangersami.Kibice Lecha Poznań na brak dostępu do transmisji z pucharowych meczów Kolejorza na pewno nie będą narzekać. Cztery spotkania w rundach eliminacyjnych Ligi Europy były pokazywane w Polsacie Sport oraz w otwartym kanale Super Polsat. Od 22 października do 10 grudnia międzynarodowe mecze Lecha Poznań będą transmitowane nawet w dwóch stacjach.

Prawa do pokazywania polskiego klubu w fazie grupowej europejskich pucharów już wcześniej nabyła Telewizja Polska. Wszystkie pojedynki Lecha Poznań w grupie D Ligi Europy 2020/2021 będą transmitowane na żywo przez TVP Sport. Będą dostępne też w aplikacji mobilnej oraz na stronie sport.tvp.pl. Dostęp do kanału TVP Sport jest ogromny dzięki czemu niebiesko-białych w Lidze Europy obejrzą tysiące ludzi.

Do transmisji Ligi Mistrzów i Ligi Europy 2020/2021 przygotowuje się także stacja Polsat, który nadal będzie transmitował pucharowe starcia Kolejorza. Między innymi mecze drugich europejskich rozgrywek będą pokazywane na kanałach Polsat Sport Premium, Polsat Sport Premium 2 oraz w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych.

Te kanały są dostępne m.in. w Cyfrowym Polsacie oraz w wybranych telewizjach kablowych. Kibice będą mogli też nabyć pakiet Ipla Polsat Sport Premium. Stacja Polsat w ciągu każdego z sześciu czwartków z Ligą Europy planuje nawet 8 godzin transmisji na żywo. Poza meczami na żywo będzie prezentować analizy, reportaże i inne materiały na temat nie tylko grupy D Ligi Europy 2020/2021.

Europejskie puchary królowały i będą królować również na KKSLECH.com. Po Valmierze, Hammarby, Apollonie i Charleroi rozpoczęła się już analiza kolejnych 3 rywali. Podczas trwającej przerwy na kadrę tekstów na temat Ligi Europy nie zabraknie, w przyszłym tygodniu pojawią się już nawet pierwsze artykuły przedstawiające Benfikę Lizbona. Na temat grupy D planowane są podobne materiały jak na temat poprzednich 4 pucharowych rywali.

Tej jesieni planujemy też prawie 10 godzin fotograficzno-filmowo-tekstowych relacji prosto z Bułgarskiej, a jeśli procedury UEFA pozwolą być może na KKSLECH.com pojawią się jakieś materiały także z dni przedmeczowych w 1, 3 i 6. kolejce grupy D Ligi Europy 2020/2021. Wszystkie artykuły będą dostępne w jednym miejscu pod linkami/kategoriami dostępnymi poniżej.> Wszystko o rywalizacji grupy D Ligi Europy 2020/2021
> Wszystko o dwumeczu Lecha z Benfiką
> Wszystko o dwumeczu Lecha z Rangers
> Wszystko o dwumeczu Lecha ze Standardem
> Wszystko o Lidze Europy 2020/2021 i w poprzednich sezonach
> Wszystko o meczu Lecha z Charleroi
> Wszystko o meczu Lecha z Apollonem
> Wszystko o meczu Lecha z Hammarby
> Wszystko o meczu Lecha z Valmierą

Terminarz Lecha Poznań w grupie D Ligi Europy 2020/2021:

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. Pawelinho pisze:

    Lepiej jest mieć możliwość wyboru w postaci TVP Sport (tutaj trzeba oddać, że w końcu poszli w tym dziale sportowym po rozum do głowy i coraz więcej jest tam piłki nożnej) i Polsatu Sport niż nie mieć go wcale jak to kiedyś bywało kiedy polskie drużyny grywały w eliminacjach.