Zapowiedź: Lech II – Olimpia E.

W czwartek, 29 października, o godzinie 13:00 w zaległym meczu 9. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zagra u siebie z Olimpią Elbląg. Po ponad dwutygodniowej przerwie rezerwy Kolejorza wracają do zmagań na 3 froncie w naszym kraju, gdzie ich sytuacja od dawna jest bardzo trudna.Jutrzejszy, zaległy mecz będzie starciem absolutnych outsiderów. Przedostatni Lech II Poznań przegrał 5 ostatnich spotkań w tym wszystkie 4 mecze wyjazdowe. Więcej goli od Kolejorza stracił tylko Hutnik, ale krakowianie rozegrali 3 spotkania więcej. Z kolei Olimpia Elbląg jest ostatnia, ma tyle samo punktów co nasze rezerwy, zdobyła najmniej goli (6 w 9 kolejkach) i jako jedyna w tym sezonie II-ligi nie wygrała jeszcze meczu. Kiedy Lech II Poznań ma się przełamać jak nie teraz? jeśli Kolejorz marzy jeszcze o dogonieniu kogokolwiek tej jesieni musi wygrać zaległy pojedynek z rywalem z którym w ubiegłym sezonie zremisował 1:1 i przegrał 0:4.

Trener rezerw Rafał Ulatowski będzie miał jutro do dyspozycji wszystkich podstawowych piłkarzy, z powodu kartek nikt nie musi pauzować. Nikt nie jest zawieszony także w Olimpii Elbląg szkolonej od lipca przez Łukasza Kowalskiego, który wcześniej pracował w spadkowiczu z II-ligi, Gryfie Wejherowo.

PZPN nie podał dotąd, kto będzie arbitrem zaległego spotkania. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą goście. Średni kurs na wygraną Olimpii wynosi 2.55, na remis 3.35, a na triumf Lecha II 2.60. Decyzją rządu stadion będzie zamknięty dla kibiców. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna na kanale LechTV na YouTube. Początek zaległego meczu 9. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, KKS Lech II Poznań – ZKS Olimpia Elbląg w czwartek, 29 października, o godzinie 13:00 na Stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15 a We Wronkach. W przypadku wygranej Kolejorza nasze rezerwy nie wydostaną się jeszcze ze strefy spadkowej.Mecz: KKS Lech II Poznań – ZKS Olimpia Elbląg
Rozgrywki: 9. kolejka II-ligi 2020/2021 (zaległy mecz)
Termin: Czwartek, 29 października, godz. 13:00
Stadion: Leśny (ul. Leśna 15, Wronki)
Sędzia: b. d.
Miejsce gospodarzy: 18
Miejsce gości: 19
Najlepszy strzelec gospodarzy: 3 – Sobol
Najlepszy strzelec gości: 2 – Surdykowski
Domowa forma gospodarzy: 1-0-2, 8:8
Wyjazdowa forma gości: 0-1-2, 1:3
Transmisja: LechTV na YouTube
Bukmacherzy 1 x 2: 2.60 – 3.35 – 2.55
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +11°C, przelotny deszcz
Nasz typ na mecz: 1

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <