Lechowa młodzież – tydzień 13

W ostatnim tygodniu 4 najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań rozegrały łącznie 6 meczów i we wszystkich zwyciężył Kolejorz. W aż 5 spotkaniach juniorzy Lecha Poznań nie stracili gola strzelając swoim rywalom łącznie 19 bramek. Dla juniorów był to najlepszy weekend w sezonie 2020/2021.W minionych dniach 2 mecze rozegrały rezerwy. Lech II Poznań najpierw wygrał ze Skrą Częstochowa u siebie 1:0 a potem na wyjeździe ograł Garbarnię Kraków 4:2. Dzięki tym zwycięstwom podopieczni Rafała Ulatowskiego awansowali na 17. miejsce w ligowej tabeli II-ligi. Wciąż są w strefie spadkowej, ale ich sytuacja nieco się polepszyła. Nasze rezerwy w niedzielę o 13:00 podejmą u siebie rezerwy Śląska.

Mocne dni mają za sobą juniorzy starsi. Lech Poznań U-18 najpierw wygrał w zaległym meczu z Hutnikiem w Krakowie 1:0 a w niedzielę rozbił u siebie Pogoń Szczecin aż 7:0. Po tych wynikach podopieczni Huberta Wędzonki awansowali na 8. lokatę w CLJ. Już w środę o 12:00 w zaległym meczu lechici powalczą z Escolą w Warszawie, potem w sobotę drużyna do lat 18 uda się do Łodzi na bój z tamtejszym SMS-em.

Znów bez trudu w grupie B CLJ U-17 zwyciężyli juniorzy młodsi. Tym razem Lech Poznań pokonał na wyjeździe Akademię Reissa Poznań 3:0. Kolejorz prowadzony przez przez Bartosza Bochińskiego z kompletem punktów po 13 meczach jest na 1. miejscu. Już dawno wygrał jesienne zmagania, w weekend zakończony ten rok domowym starciem z Wartą Poznań.

Tylko 1 raz w 13 meczach potknęli się natomiast trampkarze starsi z grupy B CLJ U-15. W ten weekend zawodnicy duetu Kardela & Łągiewka wygrali akurat na swoim boisku z FASE Szczecin 3:0. Lech Poznań do lat 15 zapewnił sobie końcowe zwycięstwo w swojej grupie. W sobotę zawita na teren wicelidera UKS Lotos Gdańsk, który traci do nas 5 punktów.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel oraz terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Skra Częstochowa 1:0
II-liga: Garbarnia Kraków – Lech II Poznań 2:4
CLJ U-18: Hutnik Kraków – Lech Poznań 0:1
CLJ U-18: Lech Poznań – Pogoń Szczecin 7:0
CLJ U-17: AP Reissa Poznań – Lech Poznań 0:3
CLJ U-15: Lech Poznań – FASE Szczecin 3:0

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław (niedziela, 15 listopada, godz. 13:00)
CLJ U-18: Escola Warszawa – Lech Poznań (środa, 11 listopada, godz. 12:00)
CLJ U-18: SMS Łódź – Lech Poznań (sobota, 14 listopada, godz. 12:00)
CLJ U-17: Lech Poznań – Warta Poznań (14-15 listopada)
CLJ U-15: Lotos Gdańsk – Lech Poznań (sobota, 14 listopada, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <