Zapowiedź: Lech II – Wigry

W sobotę, 28 listopada, o godzinie 13:00 w meczu 15. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, Lech II Poznań zagra na głównym boisku akademii z walczącymi o awans Wigrami Suwałki. Jutro rezerwy Kolejorza postarają się przerwać kolejną serię porażek.Szesnasty Lech II Poznań po dwóch kolejnych wyjazdowych porażkach nie wpadł jeszcze do strefy spadkowej, ale mając oczko więcej od Garbarni Kraków jest tuż nad kreską. W sobotę Kolejorz wraca na swój obiekt na którym idzie mu dużo lepiej niż na wyjazdach. Na nich błyszczą za to Wigry Suwałki, które po spadku z I-ligi celują teraz w powrót na zaplecze Ekstraklasy. Trzecia obecnie drużyna trzeciego frontu w naszym kraju w 6 meczach wyjazdowych wygrała aż 5 razy. Wigry grają ostatnio w kratkę, jednak to zespół z odległych Suwałk będzie w sobotę zdecydowanym faworytem do odniesienia zwycięstwa w Wielkopolsce.

Trener Lecha II Poznań, Rafał Ulatowski będzie mógł jutro skorzystać z usług Filipa Nawrockiego oraz Eryka Kryga, którzy tydzień temu pauzowali za kartki. Z kolei w Wigrach Suwałki szkolonych przez Dawida Szulczeka zabraknie zawieszonego Josipa Soljicia. Same Wigry to doświadczony zespół. W tej drużynie grają piłkarze z ekstraklasową przeszłością tacy jak Kamil Adamek, Daniel Liszka, Denis Gojko, Bartłomiej Babiarz, Michał Ozga, Łukasz Bogusławski, Hieronim Zoch i Robert Bartczak, który przez uraz akurat nie wystąpi.

Arbitrem sobotnich zawodów we Wronkach będzie Damian Gawęcki z Kielc. Jutro faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą goście. Średni kurs na wygraną Wigier wynosi 1.80, na remis 3.85, a na triumf Lecha II 3.65. Decyzją rządu stadion będzie zamknięty dla kibiców. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw będzie dostępna na kanale LechTV na YouTube. Początek meczu 15. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2020/2021, KKS Lech II Poznań – Wigry Suwałki w sobotę, 28 listopada, o godzinie 13:00 na stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronkach. W razie wygranej Kolejorz odskoczy od strefy spadkowej do III-ligi.Mecz: KKS Lech II Poznań – Wigry Suwałki
Rozgrywki: 15. kolejka II-ligi 2020/2021
Termin: Sobota, 28 listopada, godz. 13:00
Stadion: Leśny, ul. Leśna 15A, Wronki
Sędzia: Damian Gawęcki (Kielce)
Miejsce gospodarzy: 15
Miejsce gości: 3
Najlepszy strzelec gospodarzy: 7 – Sobol
Najlepszy strzelec gości: 8 – Adamek
Domowa forma gospodarzy: 3-0-3, 13:12
Wyjazdowa forma gości: 5-0-1, 12:5
Transmisja: LechTV na YouTube
Bukmacherzy 1 x 2: 3.65 – 3.85 – 1.80
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +4°C, pogodnie
Nasz typ na mecz: x

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <