Spokojnych świąt

Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim stałym użytkownikom, naszym czytelnikom, kibicom Kolejorza, a także osobom chcącym dla Kolejorza jak najlepiej życzy grupa dbająca o nieoficjalny serwis o poznańskim Lechu – KKSLECH.com.Nie będą to udane Lechowe święta, nie ma nawet sensu poruszać w tym tekście Lechowych spraw czy pisać o przyszłości w nadchodzącym 2021 roku. Takich nastrojów, takiej atmosfery i tak beznadziejnej Lechowej sytuacji przed nowym rokiem nie było od lat, syte święta będzie miał jedynie zarząd, który swoje zarobił i przed którym dobre perspektywy na dalsze sukcesy finansowe po sprzedaniu kolejnych dwóch wychowanków już za parę miesięcy.

Dzień przed wigilią możemy życzyć jedynie wszystkim naszym czytelnikom i kibicom Lecha Poznań, by Wasze prywatne życie było inne, przyjemniejsze od tego Lechowego, byście jak najczęściej wygrywali a w razie porażek umieli szybko wyciągąć wnioski wracając na właściwe tory. W trudnych czasach wypada życzyć Wam przede wszystkim dużo zdrowia na święta, na nowy rok, podejmowania przemyślanych decyzji, sukcesów w życiu prywatnym, zawodowym i pieniędzy bez których w dzisiejszych czasach nie da się funkcjonować.

Skoro jesteście na tej witrynie, czytacie tutaj teksty to wszystkie zwycięstwa, remisy porażki, bolesne klęski i rzadkie wzloty przeżywacie wraz Wami żyjąc jednocześnie losami Lecha Poznań każdego dnia. W święta dla spokoju, lepszego samopoczucia warto będzie skupić się choć na chwilę na czymś innym niż Kolejorzu. Jeśli mimo wszystko będzie Wam brakowało Lecha Poznań wówczas zapraszamy wszystkich każdego świątecznego dnia na KKSLECH.com, gdzie tematów Lechowych na pewno nie zabraknie.

My mimo okresu świątecznego działamy na KKSLECH.com regularnie robiąc swoje każdego dnia. Składając życzenia nie robimy tutaj przerwy, przez całe święta nie zabraknie 3-4 wiadomości na dobę na różne Lechowe tematy i nie tylko. Bądźcie z nami jeśli tylko chcecie, zaglądajcie na KKSLECH.com jak najczęściej, tematów do opisywania nie brakuje, trwają plebiscyty w tym ten na użytkownika, 26 grudnia startuje II runda tak więc cały czas coś się dzieje. Wesołych Świąt i jak najwięcej spokoju w najbliższych dniach.

Grupa KKSLECH.com + dział moderacji

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <

13 komentarzy

 1. ryszbar pisze:

  Redakcji i czytelnikom życzę Wesołych Świąt, ciekawych tematów i jeszcze większych emocji a poza tym po stokroć zdrowia.

 2. Przemo33 pisze:

  Dziękuję bardzo za życzenia i wzajemnie. Przede wszystkim życzę całej redakcji, ale również wszystkim użytkownikom tej strony zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt, udanego sylwestra oraz wszystkiego dobrego na najbliższy Nowy Rok. Życzę wszystkim spełnienia marzeń, szczęścia oraz tego, by następny rok był dla was wszystkich dużo, dużo lepszy niż ten kończący się, by nigdy nie zabrakło wam wiary w siebie i woli walki!

 3. kibol z IV pisze:

  Wszystkim tym dla których Lechowe niebiesko białe barwy znaczą więcej nizli trzos miedziaków , wszystkim tym dla których Lech to coś więcej niż obojętność , wszystkim tym którzy są i na zawsze pozostaną jego kibolami : Zdrowych , spokojnych i pogodnych Świąt.
  Szczególne życzenia dla @redakcji , dzięki której możemy się tu spotykać i wyrażać swoje poglądy. Wyrażać je takimi jakie są. Pisać Lecha takim jakiego go widzimy. Bez cenzury , z dużą dozą merytoryki , z niekiedy róznymi poglądami i wizjami…. Jeden herb ,dwa kolory i setki tysięcy osobowosci, które widzą go w różnych odcieniach naszych niebiesko białych barw. Wspólnie jesteśmy siłą , być może jedyną , zapewne największą , która ma wolność słowa w postrzeganiu Lecha takim jakim go odbiera . Tak trzymać Panowie tworzący ten portal. Robicie kawał profesjonalnej roboty ! :)…My jesteśmy tu tylko dodatkiem , bo przecież bez waszej pasji ,poświęconego czasu i zdrowia ten Nasz Kolejorz byłby mniej wyrażisty i prawdziwy.

 4. piotr06 pisze:

  Panowie, żeby nie przedłużać, powiem krótko: Wesołych Świąt. A teraz nie ma co gadać tylko kolędy śpiewać! Wesołych Świąt wszystkim;-)

 5. Erwin pisze:

  Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego narodzenia dla wszystkich.

 6. Ekstralijczyk pisze:

  Wesołych Świąt. 🙂

 7. smigol pisze:

  Wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz samych pozytywnych emocji w nadchodzącym roku. ?⚪

 8. pewniak pisze:

  Dzięki ogromne za cały trud włożony w ten portal! On jest jak latarnia na wzburzonym oceanie, oświetlająca drogę dla wszystkich żeglarzy z niebiesko-białym sercem! Wesołych Swiąt!!!

 9. Luna23 pisze:

  No to tak w klimacie świątecznym-życzę wam (nam w kontekście kibiców Lecha ), żebyśmy przestali być jak ci dwaj złodzieje z filmu „Kevin sam w domu”(zarząd nawet trochę podobny?) , którzy niby wszystko mają przygotowane, jest plan wszystko się zgadza, a na ostatniej prostej nie wiadomo skąd i dlaczego dostają w ryj. Niby się podnoszą i znowu w ryj, kolejne próby i kolejne gongi… Bądźmy jak Kevin-mali, niepozorni ale kurewsko nieprzewidywalni i niebezpieczni?a poza tym zdrowia, bez wirusów, kwarantann, i innych szczepionek, otwartych stadionów żebyśmy mogli się powyzywać z innymi ryj w ryj, kasy bo to wiadomo po co i czemu i miłości wam życzę ? no i na koniec, bez żadnej beki życzę Majstra! KOLEJORZ MISTRZ! ALLELUJA I DO PRZODU?

 10. bas pisze:

  W natłoku przedświątecznych zajęć znalazłem małą chwilkę żeby kliknąć reklamę no i wszystkim ludziom którzy mają Lecha w sercu życzyć w tym magicznym czasie dużo zdrowia i pogody ducha.

 11. Pan T.Arhei pisze:

  Wesołych,Rodzinnych,Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla Całej Redakcji oraz dla Wszystkich Bez Wyjątku Forumowiczów.

 12. kibic007 pisze:

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i na Nowy Rok wszystkim życzę zdrowia, szczęścia, pomyślności.

 13. kilo82 pisze:

  Zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych świąt dla wszystkich. Chwili wytchnienia od codziennych zmagań i lechowych zmartwień.