Lechowa młodzież – tydzień 4

W minionym weekend rywalizowały trzy z czterech najstarszych młodzieżowych drużyn Lecha Poznań. Juniorzy Kolejorza strzelili swoim rywalom aż 11 goli.Rezerwy:

W ten weekend nie rywalizowały rezerwy Kolejorza, których mecz z Pogonią w Siedlcach został przełożony z powodu powołań trzech lechitów do kadry U-19. Co ciekawe Filip Borowski, Maksymilian Pingot oraz Krystian Palacz we wrześniu jeszcze nie zagrali w reprezentacji. Podopieczni Artura Węski w sobotę, 11 września, o godzinie 13:00 zmierzą się we Wronkach z Motorem Lublin.

CLJ U-18:

W CLJ do lat 18 charakter pokazali juniorzy starsi. Mimo przegrywania z Wartą Poznań 0:1 młodzi lechici pokonali „Zielonych” 3:1 strzelając wszystkie 3 gole w samej końcówce. Zawodnicy Huberta Wędzonki z 9 punktami po 4 kolejkach są na 3. miejscu w tabeli ze stratą 1 oczka do Cracovii oraz Jagiellonii. Już w piątek o 16:15 zespół Lecha Poznań U-18 zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin.

CLJ U-17:

Na 4. miejscu w grupie B CLJ U-17 są juniorzy młodsi. Tym razem Lech Poznań zremisował 2 raz z rzędu dzieląc się punktami z Akademią Reissa Poznań 2:2. Po 3 kolejkach Kolejorz trenowany przez Bartosza Bochińskiego jest czwarty. W niedzielę czeka go domowy mecz z niepokonanym Chemikiem Bydgoszcz zajmującym 2. lokatę.

CLJ U-15:

Kompletem punktów po 3 kolejkach w grupie B CLJ U-15 mają trampkarze starsi. Tym razem Lech Poznań prowadzony przez Damiana Sobótkę przejechał się po Pogoni Szczecin triumfując aż 6:0. Liderujący Kolejorz w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z będącą w strefie spadkowej Akademią Reissa Poznań.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualne tabele oraz wyniki rozgrywek 2021/2022 znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

CLJ U-18: Lech Poznań – Warta Poznań 3:1
CLJ U-17: AP Reissa Poznań – Lech Poznań 2:2
CLJ U-15: Lech Poznań – Pogoń Szczecin 6:0

Kolejne mecze młodzieży:

II-liga: Lech Poznań – Motor Lublin (sobota, 11 września, godz. 13:00)
CLJ U-18: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (piątek, 10 września, godz. 16:15)
CLJ U-17: Lech Poznań – Chemik Bydgoszcz (niedziela, 12 września, godz. 12:00)
CLJ U-15: AP Reissa Poznań – Lech Poznań (niedziela, 12 września, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <