Wypożyczeni z następnymi minutami

W rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 wypożyczonych do innych klubów jest łącznie sześciu piłkarzy Lecha Poznań z każdej formacji. Czterech zawodników występuje w pierwszoligowych klubach, dwóch graczy za granicą.

Podczas rundy jesiennej sezonu 2021/2022 średnio co 2 tygodnie monitorujemy postępy i dokonania wypożyczonych lechitów. Następny raport pojawi się po 21 września.

Krzysztof Bąkowski (Stomil Olsztyn)

Stomil Olsztyn jest fatalny. Po 6 meczach ma 0 punktów i z bilansem 0-0-6, gole: 1:10 zamyka tabelę I-ligi. Krzysztof Bąkowski puścił dotąd 7 goli w 5 spotkaniach, z ŁKS-em 0:3 nie zagrał z powodu urazu.

Minuty: 450
Mecze: 5
Puszczone gole: 7
Czyste konta: 0

Jakub Niewiadomski (GKS Jastrzębie Zdrój)

Jakub Niewiadomski kiepsko zaczął ten sezon, po pierwszych 3 meczach został odstawiony, w 3 z ostatnich 4 spotkań nie poniósł się z ławki rezerwowych. GKS Jastrzębie Zdrój po 7 meczach I-ligi z 6 punktami jest dwunasty.

Minuty: 113
Mecze: 3
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Filip Szymczak (GKS Katowice)

Filip Szymczak w każdym meczu tego sezonu wychodził w pierwszym składzie, ale w 6 kolejkach tylko raz rozegrał pełne 90 minut. 19-latek dla GKS-u Katowice strzelił 2 gole. Jego klub ma 6 punktów po 6 meczach zajmując 13. lokatę w I-lidze.

Minuty: 425
Mecze: 6
Gole: 2
Asysty: 0
Kartki: 0

Juliusz Letniowski (Widzew Łódź)

Juliusz Letniowski rozkręca się w Widzewie. Ostatnie 4 mecze zaczynał w pierwszym składzie, zdobył nawet gola w wygranym meczu z Górnikiem Polkowice 4:2. Łodzianie są wiceliderem I-ligi.

Jan Sykora (Viktoria Pilzno)

Jan Sykora ponowny debiut w Viktorii zaliczył jeszcze przed przerwą na kadrę. Czech wystąpił przez 66 minut w przegranym meczu z Hradec Kralove 0:1, klub z Pilzna jest drugi.

Minuty: 66
Mecze: 1
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

Karlo Muhar (CSKA Sofia)

Karlo Muhar będzie mógł zadebiutować w Bułgarii po przerwie na kadrę. CSKA jest piąte, ale do rozegrania ma aż 3 zaległe mecze. We wrześniu rozpocznie walkę w Lidze Konferencji z Romą, Bodo/Glimt oraz z Zoryą Ługańsk.

Minuty: 0
Mecze: 0
Gole: 0
Asysty: 0
Kartki: 0

1. Kosi pisze:

Powrót tych zawodników tutaj nie ma sensu, zaden nic nie da juz drużynie, może Szymczak zastąpi Baturinę. Bąkowski jest sztucznie promowany przez FF i nie tylko.