Zabójcze minuty

Kibice Lecha Poznań w tym sezonie mogą czekać z entuzjazmem na każdą drugą połowę. Kolejorz spośród 26 zdobytych bramek na dwóch frontach aż 17 goli strzelił w drugich 45 minutach notując już 8 trafień między 51 a 60 minutą gry (7 w lidze).

To właśnie w tym przedziale czasowym krótko po rozpoczęciu drugich połów Lech Poznań jest najkonkretniejszy pod bramką przeciwnika. Okres meczów pomiędzy 51 a 60 minutą to zabójcze minuty dla rywali, wtedy Kolejorz ich wyniszcza często kończąc emocje w swoich spotkaniach.

Radość Kamińskiego po golu z Cracovią w 54 minucie

Podopieczni Macieja Skorży już w 6 różnych spotkaniach na dwóch frontach zdobyli co najmniej jedną bramkę pomiędzy 51 a 60 minutą gry. W domowych meczach z Wisłą i ze Śląskiem właśnie w tym okresie Lech strzelił swoim rywalom 3 oraz 4 gola. Dokładnie w 54 minucie bramkę na 2:0 z Cracovią zdobył Jakub Kamiński, ten sam zawodnik w tej samej minucie w spotkaniu ze Śląskiem podwyższył na 3:0, w Warszawie na 1:0 w 54 minucie trafił Mikael Ishak.

Mecze w których Lech trafił między 51 a 60 minutą:

Lech – Cracovia na 2:0 (54.Kamiński)
Raków – Lech na 1:2 (57.Amaral)
Lech – Wisła na 3:0 i 4:0 (52.Rebocho, 60.Ishak)
Skra – Lech na 2:0 (57.Douglas)
Lech – Śląsk na 3:0 i 4:0 (54.Kamiński, 56.Ishak)
Legia – Lech na 1:0 (54.Ishak)

Rebocho trafia do siatki z Wisłą w 54 minucie

Podczas zabójczych minut Lecha Poznań w sezonie 2021/2022 bardzo skuteczny jest Mikael Ishak. Szwedzki kapitan aż 3 spośród 8 trafień tej jesieni zaliczył pomiędzy 51 a 60 minutą gry a dokładniej między 54 a 60. Najlepszy okres Kolejorza w tym sezonie to też czas Jakuba Kamińskiego (2 gole, 2 asysty) czy Joao Amarala (1 bramka, 2 asysty). Minuty 51-60 lubią również nasi lewi obrońcy. 1 bramka i 1 asysta Pedro Rebocho oraz Barrego Douglasa mówi wiele.

1. Kosi pisze:

Jutro zrobic to samo. 1:0 przed przerwa, 2:0 w tych minutach i konczymy mecz. KOlejne 3 punkty