Lechowa młodzież – tydzień 11

Ostatni weekend w wykonaniu Lechowej młodzieży nie był tak udany, jak kilka poprzednich podczas tej jesieni. Rezerwy Kolejorza nie umiały wygrać, niespodziewaną porażkę ponieśli za to juniorzy starsi.Rezerwy:

Lech II Poznań w ciągu ostatnich kilku dni rozegrał 2 mecze. Najpierw w zaległym środowym spotkaniu zremisował na wyjeździe z będącą w strefie spadkowej Pogonią Grodzisk Mazowiecki 0:0, a w sobotę podzielił się punktami z KKS-em. Rezerwy Kolejorza przegrywały w Kaliszu 0:1, później prowadziły 2:1, ostatecznie po golu w końcówce dały sobie wyrwać remis 2:2. Lech II Poznań po 14 kolejkach II-ligi zajmuje 8. pozycję, nad strefą spadkową ma tylko 6 oczek przewagi.

W środę o 14:00 w ramach 1/16 finału Pucharu Polski zawodnicy Artura Węski zmierzą się na wyjeździe z III-ligową Olimpią Grudziądz. Następnie w sobotę, 30 października, o godzinie 13:00 już w lidze podejmą u siebie Wigry Suwałki. Wliczając mecze ligowe i pucharowe Lech II Poznań jest niepokonany od 7 spotkań. W ostatnich 6 kolejkach II-ligi zdobył 12 punktów.

CLJ U-18:

Po zeszłotygodniowym przełamaniu w Zabrzu juniorzy starsi nie poszli za ciosem. Lech Poznań U-18 po słabym meczu niespodziewanie przegrał u siebie z Legią Warszawa 1:2. Kolejorz w CLJ do lat 18 jest trzeci, do rewelacyjnego beniaminka Polonii Warszawa traci 4 punkty. W piątek o 11:00 czeka go wyjazdowy mecz z czwartą Jagiellonią Białystok, która zgromadził na swoim koncie tyle samo oczek co nasi juniorzy.

CLJ U-17:

W grupie B CLJ U-17 juniorzy młodsi Kolejorza wygrali 7 raz z rzędu. Tym razem podopieczni Bartosza Bochińskiego ograli u siebie Akademię Reissa Poznań aż 6:1. Lech Poznań do lat 17 w grupie B ma 8 oczek przewagi nad Lechią Gdańsk. W piątek w samo południe czeka go wyjazdowy pojedynek z Chemikiem Bydgoszcz.

CLJ U-15:

Nadal świetny bilans goli 62:2 w grupie B CLJ U-15 mają trampkarze starsi Lecha Poznań. Kolejorz prowadzony przez Damiana Sobótkę lideruje w swojej grupie mając komplet 30 punktów i już 13 oczek przewagi nad wiceliderem, którym jest beniaminek, Jacademy Bydgoszcz. W ten weekend Lech Poznań od lat 15 wygrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 4:0, którą zepchnął do strefy spadkowej. W piątek o 12:00 trampkarze starsi podejmą u siebie Akademię Reissa Poznań.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualne tabele oraz wyniki rozgrywek 2021/2022 znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

II-liga: Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Lech II Poznań 0:0
II-liga: KKS Kalisz – Lech II Poznań 2:2
CLJ U-18: Lech Poznań – Legia Warszawa 1:2
CLJ U-17: Lech Poznań – AP Reissa Poznań 6:1
CLJ U-15: Pogoń Szczecin – Lech Poznań 0:4

Kolejne mecze młodzieży:

Puchar Polski: Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań (środa, 27 października, godz. 14:00)
II-liga: Lech II Poznań – Wigry Suwałki (sobota, 30 października, godz. 13:00)
CLJ U-18: Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (piątek, 29 października, godz. 11:00)
CLJ U-17: Chemik Bydgoszcz – Lech Poznań (piątek, 29 października, godz. 12:00)
CLJ U-15: Lech Poznań – AP Reissa Poznań (piątek, 29 października, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz rezerw Lecha Poznań
> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <