Współtwórz treść i pisz też

Wszystkim internautom KKSLECH.com przypominamy o możliwości wyrażania swojego zdania nie tylko w „Śmietniku kibica” czy w komentarzach do pojawiających się wiadomości. Od prawie 19 lat jednocząc na tej witrynie kibiców Lecha Poznań dajemy możliwości wygłaszania swoich opinii także na stronie głównej. Cykl „Twoim zdaniem” jest stworzony do tego, aby każda osoba chcąca dotrzeć ze swoją opinią do innych kibiców Kolejorza bez trudu mogła to zrobić.
Trwa przerwa na kadrę, zbliża się przerwa zimowa. W każdym tygodniu czekamy na Wasze najlepsze oraz najciekawsze teksty, które mogą pojawić się na łamach KKSLECH.com. Każdy z kibiców, który umie pisać, chce to robić i ma coś ciekawego do przekazania innym kibicom Lecha Poznań w sposób obszerny i ciekawy (także kontrowersyjnego), ma drogę otwartą do tego, by jego tekst na tematy sportowe przeczytało nawet kilkanaście tysięcy ludzi. Czasem nie trzeba dodawać wpisu na pół strony w „Śmietniku Kibica” bądź w newsach. Czasami wystarczy jeszcze trochę rozwinąć swoją myśl, odpowiednio ją zredagować i przesłać do nas w formie dowolnego tekstu.

Czego oczekujemy przy wysłaniu tekstu? Przede wszystkim własnoręcznie napisanych artykułów. Również na tematy, które nie były ostatnio poruszane przez nas na KKSLECH.com, teksty o odpowiednio dużej liczbie znaków oraz bez literówek czy błędów ortograficznych. Jednocześnie pod każdym z nich prosimy wpisać swój nick, którym posługujecie się komentując na KKSLECH.com. Kto nie bierze udziału w dyskusji na łamach witryny, a ma coś sensownego do przekazania co zainteresuje inne osoby oczywiście również może wysyłać do nas swój tekst.

W ciągu miesiąca jesteśmy w stanie publikować nawet kilka Waszych tekstów. KKSLECH.com daje możliwość wyrażenia Waszego zdania na rozmaite tematy w rozmaity sposób, dlatego ton artykułów jest dowolny. Ważne jest tworzenie odpowiednio długich tekstów, które mogą zainteresować innych kibiców. Choćby Śmietniku nie brakuje ciekawych opinii, które rozwijają dyskusje, a Wasz tekst na stronie głównej KKSLECH.com także może zainteresować inne osoby zainteresowane losami klubu.

KKSLECH.com to świetne miejsce, żeby dotrzeć do bardzo dużej liczby osób i poznać zdanie na temat swojego artykułu poprzez komentarze. Warto pamiętać o możliwości zaprezentowania tutaj swojego tekstu, o możliwości współtworzenie treści KKSLECH.com.

Artykuły można wysyłać na adres e-mail -> redakcja@kkslech.com

Teksty wysłane do nas przez kibiców można przeczytać -> TUTAJ

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <