Na stadionie: Czas już… Bakera

Nie tak wyobrażali sobie niedzielny wieczór kibice Kolejorza, którzy przyszli wczoraj na stadion po to, aby zobaczyć i dopingować Lecha Poznań w meczu z łódzkim Widzewem. Hiszpański trener, Jose Bakero całkiem zniszczył już wielkopolską ekipę i psuje wszystkim humory.

> Party Poker < Nieco inne przyśpiewki

Zanim rozpoczął się niedzielny mecz, fani Kolejorza ryknęli – „tylko zwycięstwo”, a potem rozpoczęli doping dla swojej drużyny. Na początku przyśpiewki były nieco inne, a mianowicie takie, które w ostatnim czasie rzadko gościły na Bułgarskiej. Tym razem mogliśmy usłyszeć m.in. „chorwackie” czy „super KKS ole”. Nie zabrakło również tych nieco bardziej znanych przyśpiewek i mocno lubianych przez kibiców, czyli „w grodzie Przemysława” oraz „każdy z nas to wie”.

Quanta na mera, czas już wyj… Bakera!

Strata gola przez Lecha miała oczywiście wiele różnych konsekwencji. Jedną z nich była przyśpiewka kibiców: „Quanta na mera, czas już wyj… Bakera!”. Sam zainteresowany po meczu drwił z kibiców i niewiele go obchodziło, co śpiewali fani. Więcej na ten temat niebawem.

Gdzie jest orzeł? gdzie jest krzyż?

Podczas drugiej połowy z II trybuny można było usłyszeć zapytania – „gdzie jest orzeł? oraz „gdzie jest krzyż?”. Nie obyło się również bez tradycyjnych „pozdrowień” PZPN-u.

Biegać walczyć i się starać, w Lechu trzeba zapie……!

To hasło powinno być teraz sloganem przewodnim dla dosłownie wszystkich piłkarzy Lecha Poznań. Podczas meczu z Widzewem wygłosili go także kibice. Trudno jednak oczekiwać, aby zawodnicy Kolejorza coś z tego zrozumieli, a zwłaszcza kapitan.

Białe chusteczki

Pod koniec meczu i tuż po gwizdku w niektórych miejscach stadionu pojawiły się białe chusteczki żegnające trenera Bakero. Tak samo kibice Lecha zareagowali w 2003 roku, gdy Libor Pala przegrał Derby Wielkopolski. Tym razem jednak chusteczek było nieco mniej niż wtedy, ale za to w 90 minucie gwizdał chyba każdy.

Idźcie do dzieci!

Po meczu piłkarze Lecha Poznań „podziękowali” kibicom za doping po swojemu i to ze środka boiska. Na dodatek bardzo szybko uciekli do szatni, choć Kocioł okrzykiem „idźcie do dzieci” prosił zawodników, aby ci podeszli chociaż pod sektor dziecięcy i przybili z dzieciakami piątkę. Nic takiego nie miało jednak miejsca, bo jaki kapitan drużyny, taka reszta zawodników. Więcej o tym skandalicznym dla kibiców Lecha wydarzeniu można przeczytać tutaj ->

Niezadowalająca frekwencja

System pokazał nieco ponad 11 tysięcy kibiców, ale frekwencja tradycyjnie była trochę większa. Mimo to, ogólna liczba kibiców była słaba i już teraz można przewidzieć, że na meczu z ŁKS-em będzie niższa, a na spotkaniu z Zagłębiem jeszcze gorsza, bowiem pojedynek z „Miedziowymi” odbędzie się w poniedziałek.

> Tak wyglądała II trybuna podczas meczu z Widzewem
> Tak wyglądała III trybuna podczas meczu z Widzewem
> Tak wyglądała IV trybuna podczas meczu z Widzewem

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

10 komentarzy

 1. Bart pisze:

  Ja juz nie mam sily na tego trenera… To co oni graja to jest smiech. Na dodatek Bakero jeszcze jest zadowolony z postawy tych grajkow. Komedia niezla.. Gosc chyba chodzi na inne mecze .. Mam nadzieje ze jak wstane rano i wejde na strone lecha to bedzie tam widniala informacja: Lech rozwiazal umowem z Bakero. Bardzo by mi humor poprawili.

 2. Poznaniak (R) pisze:

  Obawiam się, że jak wejdziesz na oficjalną to zobaczysz:
  1. Wybierz najlepszego piłkarza meczu z Widzewem
  2. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na następny mecz
  3. Lech przedłuża kontrakt z trenerem do 2014
  4. Wspomnienia z dawnych lat [ czyli zobacz jak kiedyś potrafili grać lechici ]

 3. Poznaniak (R) pisze:

  poprawka z ostatniej chwili (z piewszej ręki ;):
  Lech vs ŁKS
  RAZEM ZATRZYMAMY ŁÓDZ!!!

  Powaga! Razem damy radę! Proponuje wzorem dawnego śląska postawić autobus w bramce.
  Może wtedy Lech zatrzyma tą potęgę z Łodzi i ugra 0:0.
  MASAKRA! Rutek z ekipą nie dorośli do zarządzania czołowym klubem słabej ekstraklasy i zrobili z niego 2 amicę – tylko fryzjera brak.

 4. pyra fan kks z breslau pisze:

  BIALE CHUSTY a nie chusteczki

 5. wildecki pisze:

  Na ŁKS pójdę tylko po to żeby pomachać białą chustką temu trenerskiemu beztalenciu a kolejny raz na Bułgarskiej pojawię się dopiero wtedy kiedy Bakero przestanie być trenerem Kolejorza

 6. Kibol pisze:

  Jan Urban jest wolny i uważam że pilnie trzeba z jego usług skorzystać.

 7. pavulonik pisze:

  Myślę, że na ten najbliższe mecze Rumak dałby radę i dać czas na znalezienie nowego treneiro do początku przygotowań zimowych

 8. mario pisze:

  Panowie ech nie nie pisze mam to w głebokim poważaniu…………………………………

 9. KKSLECH.com pisze:

  Ludzie! to jest temat kibicowski wczorajszego meczu, a nie o drużynie czy trenerze. Ten temat jest obok.

 10. pyra fan kks z breslau pisze:

  CHUSTY WIELKIE JAK PALAC KULTURY