Rumakowo-Drewniakowy cyrk. Frajerska postawa, frajerski mecz

W meczu 14. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2013/2014, Lech Poznań po frajersku przegrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 0:2 (0:1). Kolejorz grał efektownie do 21. minuty, ale po stracie gola z kontry totalnie się rozsypał. Wielkopolanie zagrali bez pomysłu, bez ambicji i pokazali, że nie posiadają za grosz charakteru.

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

2 min. – Pierwsza akcja Lecha skrzydłem, jednak Pawłowski źle podał w pole karne.
4 min. – Płaski strzał z 15 metra w rękach Barana. Uderzył Gery.
5 min. – Odpowiedź Jagi i strzał Dzalamidze broni Gostomski.
6 min. – Znów szybka akcja Lecha, lecz Hamalainen źle trafił w piłkę.
9 min. – Płaski strzał Gergo z prawej strony tuż obok słupka.
12 min. – Kapitalna wrzutka Pawłowskiego i Teodorczyka w ostatniej chwili uprzedził Pazdan.
14 min. – Kontra Jagi po błędzie Douglasa. Piłkę łapie Gostomski.
15 min. – Zakotłowało się w polu karnym Lecha, ale Dźwigała nie trafił w piłkę.

16 min. – Kontra Kolejorza. Pawłowski domaga się karnego, jednak sędzia nakazał grać dalej.
18 min. – Płaski strzał Teodorczyka. Bardzo zły.
21 min. – Błąd Drewniaka, kontra Jagi i jest 1:0 dla gospodarzy.
24 min. – Wejście w pole karne Ceesaya i strzał. Broni Baran.
27 min. – Mocny strzał Lovrencsica nad bramką.
29 min. – Dobre zagranie Gergo w pole karne przerywa interwencją Baran.

35 min. – Fatalne krycie Lecha przy rzucie wolnym. Na szczęście broni Gostomski, ale było bardzo groźnie.
43 min. – Lech grał do straty bramki. Od gola na 1:0 dla Jagi chodzi po boisku.
45 min. – Ładna akcja Kolejorza, jednak Linetty uderzył obok słupka.
45 min. – Do przerwy 0:1. Gra Kolejorza wyglądała efektownie do 21. minuty. Później efektywna była Jagiellonia.

50 min. – Dwukrotnie z piłką przebijał się Teodorczyk. Został zablokowany.
52 min. – Aleź podanie Hamy do Teo! Ten drugi jednak przestrzelił.
55 min. – Strzał Drewniaka trafia w poprzeczkę.
57 min. – Piłka po strzale Plizgi w rękawicach Gostomskiego.

62 min. – Strzał Douglasa z wolnego i poprzeczka.
65 min. – Gergo zamiast strzelać wolał podawać i zepsuł całą akcję.
75 min. – Jagiellonia jest nastawiona tylko na defensywę.

83 min. – Obraz gry się nie zmienia. Lech pcha się środkiem, zaś gospodarze bronią całym zespołem.
87 min. – 2:0! Kontra Jagi i Plizga trafił do siatki po błędzie całej obrony.
90 min. – Dwa strzały z bliska obronił Baran.
90+3 min. – Koniec. Szkoda słów.

Mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia
BKS Jagiellonia Białystok – KKS Lech Poznań 2:0 (1:0)

Bramki: 21.Quintana 87.Plizga

Żółte kartki: Quintana – Murawski, Ceesay, Linetty

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)

Widzów: 5400

BKS Jagiellonia: Baran – Waszkiewicz, Ukah, Pazdan, Popchadze – Plizga, Dźwigała (63.Tosik), Norambuena, Quintana (77.Porębski), Dzalamidze (67.Gajos) – Piątkowski.

Rezerwowi: Słowik, Tosik, Porębski, Drażba, Bandrowski, Gajos, Balaj.

KKS Lech: Gostomski – Ceesay, Wołąkiewicz, Kamiński, Douglas – Drewniak (88.Możdżeń), Murawski – Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski (38.Linetty) – Teodorczyk (71.Ślusarski).

Rezerwowi: Kotorowski, Henriquez, Injać, Linetty, Możdżeń, Formella, Ślusarski.

Kapitanowie: Pazdan – Murawski

Trenerzy: Piotr Stokowiec – Mariusz Rumak

Pogoda: +5°C, pogodnie

325 komentarzy

1. fan pisze:

Musimy gonić wynik a ten wpuszcza.. Ślusarskiego. Tragikomedia!

2. Gorac pisze:

No i mamy 2 drewniaków na boisku … :/

3. LisuBarca pisze:

Jaka ku*wa padaka. Drewniak – człowiek potrafiący odegrać piłkę do tyłu, bądź w szerz boiska, mega beztalencie. Linetty – wielki talent, który talentem pozostanie do końca życia, podobnie jak to jest z Możdżeniem. To o naszej genialnej młodzieży. Poza tym kopiemy się po czole. No i genialna zmiana Ślusarinho za Teodorczyka – tak trenerze, mamy dobry wynik, po co ryzykować i grać na dwóch napastników. Lepiej przegrać minimalnie i mieć zajebisty bilans bramkowy.

4. road pisze:

kurcze, moze znów światła zgasną.. już na stałe 🙂

5. ArekCesar pisze:

Dla mnie bardziej od Drewniaka drewniany jest Linetty. On nic nie pokazuje, wszystkie piłki podnosi zamiast grać po ziemi. Ceesay też nic nie biega, dostaje piłkę i stoi zamiast biegnąć po linii.

6. mól pisze:

Cezary Pazura i…byłoby lepiej!!! Bo chociaż śmiesznie, a tak żygać można.

7. Łysy pisze:

Jak to kurw.. jest. Jagiellonia przegrywa u siebie z każdym, przyjeżdża Lech i Jaga wygrywa.

8. kibic007 pisze:

W oczekiwaniu na kiks Hattenbergera….

9. LisuBarca pisze:

Hah, jaki mecz ogląda ten cep z Canal + ? „B.dobrze gra środek lecha, Drewniak, Murawski i Hammalainen. Ale brakuje mi dośrodkowań Cessaya, jedynie przed chwilą jedno” – przecież 90% akcji Lecha to piła na prawo i dośrodkowanie Kebaba w pole karne, wybicie piłki przez obrońców Jagi i znowu…klepa, klepa, klepa i Kebab w pole karne wrzuta. Oni chyba komentują inny mecz.

10. Anfil pisze:

A kto ma wejść wielki Formella kolejny młody zdolny który na treningach wypada gorzej od Slusarskiego ludzie opanujcie sie !!!

11. KubaKKS pisze:

Kurwa Ślusarski ma problem z przyjęciem piłki mój 7 letni chrześniak ma lepszy klej niż on!

12. kibicinowroclaw pisze:

zajmijmy sie tym co dzieje sie w Poznaniu i Białymstoku a konkretnie w Białbymstoku no nie moge hahaha

13. luck pisze:

Anfil-Gostomski też na treningach wyglądał gorzej od Kotorowskiego.

14. road pisze:

80 min i widać wielkie zaangażowanie, ambicje u wszystkich zawodników Lecha..

15. klaus pisze:

prędzej będzie 2;0 niż 1;1 pajacyki bez koncepcji i tyle.K…żeby pogoń była przed nami w lidze to jest skandal

16. Anfil pisze:

Luck chyba ci sie to śniło albo Kotorowski ci to powiedział !!!

17. pawel pisze:

chciałem pogratulować trenerowi Rumakowi

18. pawel pisze:

brawo Mariusz

19. tomasz1973 pisze:

Gdzie są qrwa skrzydła,przecież już się rzygać chce od tego bicia głową w mur w środku pola i od tych ciągłych wrzutek ,na wysokich obrońców Jagi.
    A Ślusarski gdzie?—zaginął,zszedł ,czy co ??????

20. kibic007 pisze:

klaus – żeby nie umieć wygrywać z Podbeskidziem, z którym każdy jedzie jak chce itd.

Po zejściu Teo już w ogóle żadnych akcji nie mieliśmy.

21. czuk91 pisze:

I co? Czekamy na kolejne 2 spotkania? One będą decydujące? Serio są jeszcze zwolennicy Rumaka? Jaga się broni a Lech ma to w dupie, kopie sobie piłkę jak leci.

22. fan pisze:

Kryminał KURWA!!!

23. slavus pisze:

dupa

24. kibic007 pisze:

Brawo panowie, brawo trenerze, brawo Szymu$ Drewniak, brawo Bartu$ $lusarski, BRAWO!!! BRAWO !!! BRAWO!!!
    Jestem z was dumny panienki!!!

25. jer123 pisze:

panie Rumak – Wy****dalaj

26. DAP pisze:

ale frajerstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy rumak w końcu odejdzie???!!!

27. fdavba pisze:

czy my kiedyś wygraliśmy mecz z drewniakiem w składzie??????

28. JRZ pisze:

Ja pierdole przecież ta Jagiellonia nie gra nic zwykle gówno i murowanka. Irytujące są te nasze podania do tylu i brak szybkości w akcjach.

29. KubaKKS pisze:

Huj z tym że był spalony, ta bramka podsumowuje cały ten mecz, sezon itp, Drewniak, Ślusarski są na pierwszy ogień do wyjebania! I moim zdaniem Gostomski mógł się dużo lepiej zachować przy straconych bramkach mimo że to były sytuacje sam na sam!

30. Świerzak pisze:

Chcesz aby twój zespół zaliczył przełamanie?
    .
    .
    .
    Zaproś Lecha Poznań. Smutne to.

31. kibic007 pisze:

No i brawo Kasper, KURW* jak można tego nie strzelić?????

32. rafi pisze:

martwmy się o ósemkę a nie i mistrza hah

33. road pisze:

ja proponuję dac 3 dni wolnego zawodnikom. Jeśli uda mi się samemu sobie przekonać i przyjść na mecz w niedzielę to biorę husteczkę.. Specjalnie dla Mariusza.. h.j mogę sam machać ale biorę!

34. JRZ pisze:

Niech mi ktoś wytłumaczy jak to k.. jest ze w meczach z nami bramkarze graja mecze życia?

35. pawel pisze:

R E D A K C J A mieliście zacząć akcje rozliczania Rumaka.proszę ….

36. arek pisze:

A Rumak powie, ze szczęścia zabrakło… Ale co tam jutro i pojutrze będzie wolne a z Gornikiem może to jakos będzie, w końcu to my nie skupiamy się na rywalu tylko na własnej grze…..

37. klaus pisze:

No i ch…tak jak mówiłem 2;0…A rumak robi zmianę w 86 minucie…no cyrk kur…każdy frajer nas goli

38. Ferion pisze:

Niestety mecz z Lechią zaciemnił obraz gry Lecha. Dziś widzimy znów Lecha nieporadnego, długimi momentami bez żadnego pomysłu na gre. Do tego zupełnie nie trafione zmiany bo ani Linetty, ani tym bardziej Ślusarski nic nie wnieśli. Poza tym co miała na celu zmiana Możdzenia za Drewniaka wie tylko Rumak. W dzisiejszym meczu tylko Murawskiego i Gergo można rozgrzeszyć reszta była tłem. Niestety ze słabą Jagiellonią przegrywamy w frajerski sposób.

39. Świerzak pisze:

JRZ
    To nie są mecze życia tylko nieumiejętność naszych kopaczy. Bo skoro bramkarz leży to po chu… ją kopać prosto w niego?
    Mała ta bramka??

40. Gorac pisze:

Idę spać.

41. tom62 pisze:

Disability. Dla mnie rumak skończył się już dawno, a właściwie to wogóle się nie zaczął. Dziękuje i gratuluje ( Jadze).

42. Shizerr pisze:

BRAK SŁÓW… Dobre mecze przeplatamy złymi. Jeśli przedupimy z Górnikiem- Rumak dziękujemy.

43. Marcel pisze:

Nie ma się co przejmować, przecież jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na wiosnę Lech będzie wszystko wygrywał, a rywale wszystko przegrają, teraz nie ma się co wysilać. Jak dziś widać gołym okiem trener też nie czuje presji, bo wygląda na to, że prędzej my zaczniemy kibicować Warcie niż zarząd go zwolni.

44. LisuBarca pisze:

Hahahaha, brawo pseudopiłkarze, genialne spotkanie, prezentujemy Jadze 3pkt. grając jak frajerzy. Jedynie nie można mieć pretensji do Węgra, Fina i Polaka między słupkami. Reszta hołoty z Drewniakiem i Ślusarskim…no czyli dwoma drewniakami na czele powinno z buta do Poznania zapieprzać. Pół bramki wolnej, bramkarz leży, a drewno Ślusarski zamiast z prawej wepchnął piłkę do siatki to idiota leje nienaturalnie z lewej i trafia – bo tak to trzeba nazwać w bramkarza rękę. Brawo cepie.

45. JRZ pisze:

Tej Świerzak ale mi chodzi o co innego weź sobie taki przykład i porównaj postawę Skaby w meczu z nami a jego postawę wczoraj w Bydgoszczy.

46. ArekCesar pisze:

Beznadziejny Drewniak, Linetty, Ceesay i Rumak. Co wniósł do gry Ślusarski i Linetty? Nic, zero. Linetty najgorszy na boisku, a Kebba gra na stojaka. Na pochwały jedynie zasługuje Gergo, a Muraś i Hama na małą pochwałę. Ogólnie nędza i rozpacz.

47. tomasz1973 pisze:

No i co jest jeszcze ktoś ODWAŻNY kto mi powie ,że Rumak to dobry trener?????
    AMATOR<STAŻYSTA<NIEUK<

48. fr pisze:

Rumak ty masz jaki pomysl na Lecha?????

49. slavus pisze:

Lech zagrał dokładnie jak za czasów Bakero – sto podań między obrońcami, długa piłka i strata. Myślę, że mamy jeszcze szanse wejść do ósemki, ale bez wstrząsu w postaci zmiany Rumaka nic więcej się nie osiągnie. Znowu idiotyczne zmiany. Po cholerę wchodzi Możdżeń, jak na ławce marznie Formella.

50. Dzieciak pisze:

2 ósemka bedzie w tym sezonie!!!Komedia nie mamy obrony napastnik jak mu się uda to zagra dobry mecz raz na 10 meczy śmiech

51. KubaKKS pisze:

Za tytuł Oskar się należy 🙂

52. czuk91 pisze:

Jakby wyjebali Rumaka, a za niego przyszłaby ta pizdeczka Fornalik, to bym chyba jebnął baranka w ścianę.

53. roby pisze:

Ku..wa tego jużÎ nie można ogladac, kiedy wyjebia tego Rumaka???pierdo..e w niedziele nie idę na mecz, pi..rzcie sie Rutkowscy!!!!

54. kibic007 pisze:

JRZ – ja zgadzam się ze Świerzakiem, brak umiejętności, lekceważący stosunek do wykonywanej pracy, brak przyłożenia i precyzji strzału to i wychodzą „kapitalne” interwencje.

55. road pisze:

na Legii było konfettii. A w niedziele powinny byc chusteczki. I konsekwentnie, nawet jesli wygrają. Bo 3 mecze do dupy i jeden dobry.

56. JRZ pisze:

Aha ja nie wiem co oni robią na treningach ale to jest kolejny sezon w którym będziemy drużyną najczęściej obijająca słupki i poprzeczki. Strasznie wkurw..

57. luck pisze:

Raczej Rumakowy cyrk – to przecież on szkoli i wpuszcza clownów.

58. Panfil pisze:

Co Wy chcecie od Drewniaka jeden z lepszych na boisku? o zawsze gra piach ale dziś? Fin? piach ! Karol?? 3 liga ! Teo ! kto to jest?

59. czuk91 pisze:

@Shizerr – nie nie nie. Zremisujemy 1:1 albo przegramy 0:1 / 1:2 etc po bardzo dobrej grze i już będzie wszystko ok, a my będziemy czekać na kolejne mecze, które będą decydujące. Nosz kurwa dajcie spokój, niech koleś spierdala do Złocieńca Olimp trenować o.O

60. Portowiec z Poznania pisze:

:):):) tak… Pogoń wyżej w lidze:)

61. MP pisze:

Jeśli by przyszedł Fornalik to on by musiał zdecydować o dużych zimowych zakupach!!!

62. pawel pisze:

cała filozofia Rumaka i Rutka pt.młodzi plus piłkarze za darmola to kpina qrwa jest jakaś… trzeba jakiegoś wstrząsu,bo tragedia jest.

63. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

Nie ma tematu zwolnienia rumaczydla.
    Ostatnim trenerem w Lechu Poznan był Jacek Zielinski. Potem był baskijski terrorysta i teraz pizdzielcu co chciałby zostać rumakiem.

64. Kibic KKS pisze:

Czy to nie jest najlepszy moment na wywalenie Rumaka i zatrudnienie nowego trenera ktory przez kilka ostatnich kolejek moglby poznac pilkarzy a potem z nimi spokojnie popracowac podczas przerwy zimowej???Bo z Rumakiem mozemy miec problem z wejsciem do osemki

65. Bender pisze:

Słabo to wyglądało…
    Lechowi brak mocno zawodników na skrzydłach. Claasen kontuzja, Pawłowski bez formy (i także kontuzja…), jeden Lovrencsics to za mało. Środkowych pomocników mamy dużo, nawet za dużo, ale ta ich forma… Hamalainen jej obecnie nie ma, czasem zrobi coś na samych umiejetnościach, ale to nie to, co byc w jego przypadku powinno. Murawski może i gra na zębie, ale brak ogrania po kontuzji widać. Linetty forma tragiczna, dziś wszedł i właściwie go nie było, Drewniak za pasywnie (choć nie zgadzam się, by znów z niego robić głównego kozła ofiarnego, dziś na to nie zasłużył) – rezultat: schematyczna gra środkiem, właściwie nic nie dająca. W dodatku brak szczęścia – Drewniak i Douglas byli blisko po strzałach z dystansu, w końcówce dwie fajne interwencje Barana i w sieci mamy znów nic.
    Ludzie pragną Formelli – a ja przewrotnie napiszę: gdzie jest Jakóbowski? W odróżnieniu od Formelli chłopak jest w formie, ponadto z charakteru zawsze gra zadziornie. Przy takich brakach na skrzydłach powinien znów dostać szansę.

66. lol pisze:

stary dobry Bakero.. płakać się chce.

67. Drogbo pisze:

kiedyś można było posiedzieć pogadać teraz widzę że same mato*y tu przesiaduje !

68. arek pisze:

Od meczu z Pogonia jestem za tym by Rumaka wyjeb… by jeszcze cos z tego sezonu uratować i im prędzej to się stanie tym lepiej. Z takim skladem ten zespol się kompletnie marnuje. Jeśli jest widoczny brak skuteczności to od czego sa treningi? Jeśli trzeba wzmocnić atak bo nie ma czego bronic to Twpuszcza się beznadziejnego Slusorza? Jeśli gra srodkiem niczego nie daje to dlaczego trener nie ustawia zespołu by bardziej grac skrzydlami?

69. lol pisze:

stary dobry Bakero.. płakac się chce

70. olos77 pisze:

TO jest kpina!Dajcie im tydzień wolnego i walkowera z Górnikiem bedziemy się mniej wqrwiać!

71. Anfil pisze:

Zielińskiego ty nazywasz trenerem chłopie nie osmieszaj sie kolejny partacz a w czerwcu znowu zmiana trenera !!!

72. you pisze:

Mieć pretensje do Drewniaka, zawodnika defensywnego, kiedy kurwa stary Fin gra padake od początku sezonu? Gratulacje samopoczucia. Tak samo ze Ślusorzem, Teo nic, a tu czytam, że BŚ18 jest pizdą. Ludzie może należałoby otworzyć oczy. Gdyby nie ten pizdowaty Ślusorz to z v-ce mistrza by nie było. A Teodorczyk zaraz się po łbie będzie kopać, jemu się kurwa nie chce biec do dośrodkowań.
    Poza tym wypowiedź w przerwie Reissa, że remis będzie ok, a jak dadzą radę to MOŻE nawet wygrają. Albo to jest łeb do kwadratu, albo ten klub zmierza do bylejakości. Mentalność piździpączków!!!

73. Portowiec z Poznania pisze:

Pogoń Szczecin kocha Rumaka i prosi aby jak najdłuzej prowadził Lecha… prosto ku… 1 lidze:)

74. KKSiak pisze:

Mimo że wynik nie jest najlepszy to trzeba pochwalić chłopaków za walkę i zaangażowanie. Lech dużo lepszy, sporo dobrych sytuacji, słupek, poprzeczka, fenomenalne interwencje Barana, zabrakło trochę szczęścia. Pełna kontrola nad wydarzeniami boiskowymi, Jaga pół dobrej akcji i 2 gole, niestety taka jest piłka. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Nie może być żadnych nerwowych ruchów, Rumak świetnie sprawdza się w roli trenera, widać że z każdym meczem gra wygląda coraz lepiej, brakuje tylko dopracowania pewnych elementów, a będziemy się cieszyć z kolejnych wygranych. Czuję, że już w weekend upokorzymy Górnika i wygramy 3,4:0. Idziemy na Majstra.

75. kiwka100 pisze:

jak mozna nie zwolnić trenera po takich meczach w Lidze Europejskiej? chyba że robi za darmo 🙂

76. Alcatraz pisze:

Dziś to była „bakerówka do kwadratu”bicie głową w mur.
    Kolejny frajerski mecz.
    Każda klasowa drużyna goniąc wynik podkręca tępo przynajmniej od 70 minuty, a my koncertowo jednostajnie pykamy na środku boiska aż do straty.

77. Ferion pisze:

W niedziele mamy mecz z Górnikiem i z taką grą to nie widzę szans za 3 pkt. Radość z porażki legły była przed wczesna. Może Zawisza wygrała dzięki nam, ale napewno Jagiellonie nie wygrała z nami dzięki legii. Popostu dziś znów daliśmy się ograć w frajerski sposób. W naszej grze największym rywalem są gracze typu Drewniak i Linetty, którzy zwalniają grę i podają w szerz lub do tyłu. Mamy przewagę, ale co z tego skoro nie potrafimy stwarzać sytuacje a kiedy je stwarzamy w bólach to nie potrafimy wykorzystać.

78. Krzys pisze:

Takich meczów jak ten ze słabą Jagielonią nie można przegrywać !!! Ile jeszcze musimy znosić upokorzeń żeby coś się zmienił na lepsze Zespół bez pomysłu, bez zaangażowania bez trenera.
    Będziemy walczyć o załapaniem się do pierwszej 8ki

79. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

A jutro wolne bo trza na solarium iść i nowa galerie odwiedzić.

80. kibic007 pisze:

A, przynajmniej z ostatnich meczów jeden pozytyw wypłynął… Wreszcie mamy jakiegoś dobrego wykonawcę rzutów wolnych, od Stilicia to same pudła lub strzały w mur, teraz Douglas wydaje się, że może zdecydowanie częściej trafiać w światło bramki.

81. JRZ pisze:

kibic007 pisanie w taki sposób powoduje ze żadna interwencja bramkarza nie powinna być doceniona włącznie z wyciągnięciem piłki lecącej w okienko bramki bo każda interwencje można umniejszyć tym ze piłkarz nie skupiony, ze za mało precyzji itd. Czy to od precyzji piłkarzy Zawiszy zależało wczoraj ze Rzeźniczak się wyjebał w kluczowym momencie albo Skaba nabił Gevorgiana? Koniec tematu bo nie chce się kłócić a w tym momencie jestem mega wkurwiony wiec łatwo mi o kłótnie.

82. KubaKKS pisze:

Teraz jest za mało czasu, ale jeśli nie wygramy z Górnikiem to rumak powinien polecieć! Oczywiście wygrana nie zmieni jego pozycji, kilka wygranych z rzędu może na chwile uspokoić sytuację. Chociaż i tak ja straciłem resztkę zaufania do trenera „wyciągniemy wnioski” Rumaka.

83. wagon pisze:

to chyba koniec Rumaka, sponsorzy i Rutki mają swoją cierpliwość, to był bardzo ważny mecz

84. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

Mistrzostwo Polski zdobył trener Jacek Zielinski. Potrafił dobrze zagrać z Juve i City. Anfil nie blaznij sie.

85. kiwka100 pisze:

Rumak nie poleci bo to najtańszy trener w lidze

86. fan pisze:

Wiecie, co? WKURWIA mnie, gdy będąc w sytuacji że musimy gonić wynik, a oni.. sobie spokojnie klepię piłeczkę między sobą! Duch Bakera ciągle straszy.

87. Kibic Lecha pisze:

Czy to nie jest najlepszy moment na wywalenie Rumaka i zatrudnienie nowego trenera (Fornalika?) ktory przez kilka ostatnich kolejek moglby poznac pilkarzy a potem z nimi spokojnie popracowac podczas przerwy zimowej???Bo z Rumakiem mozemy miec problem z wejsciem do osemki…

88. you pisze:

Dodam tylko, że niestety wśród młodych chłopców (bo przecież nie mężczyzn!) widzę coraz więcej piździpączków. Patrzę na Pawłowskiego, Fina, Linettego i innych synków sprzed kompa to mnie pusty śmiech ogarnia. Piździpączki!!! Kurwa wszystko to delikatne i szklane, że nie dotykaj bo się rozpadnie. Zrobisz BUU! i wszyscy spierdalają. Pokolenie pizd. Dobra chłopcy poczytaliście? To teraz do manikiurzystki.

89. kibic007 pisze:

JRZ racja, ale jak na moje za często to się naszym zdarza.
    Ok, już nie będę tego poruszał.

90. omega pisze:

Dzieci do łóżek !!! Nie macie zielonego pojęcia o piłce !! Zajmijcie się nauką , a nie zwalnianiem Rumaka. Niezły mecz , fatalna gra Żaby. Brak szczęścia i troche umiejetności.Szkoda ,że nie sprawdzono czy po strzale ślusarskiego Ptak nie wybijał piłki z bramki. Druga bramka ,ze spalonego .Takie mecze trzeba wygrywać . Dziś zabrakło tego czego pisałem. W niedzielę Górnik- mecz o 6 pkt.

91. maciek pisze:

Lech Rumaka to taki PAPIEROWY TYGRYS – jest potencjał ale nie ma kto tego poukładać i wychodzi kupa…

92. olos77 pisze:

@Wagon nawet jak przegramy z Górnikiem,puchar i Ruchem to Quń i tak zostanie bo w Lechu kryzys i trza zacisnąć pasa!

93. zielsko pisze:

dupa dupa dupa jeszcze raz dupa, tak syfiastego meczu dawno nie widziałem, prosze wszystkich obrońców Rumaka o merytoryczne wypowiedzi dlaczego go tak zaciekle bronicie, przecie był w Londynie pobierać nauki i co ? gówno z tego wyszło, nauka poszła w las, ten człowiek to Nikoś Dyzma w trenerskim wydaniu, dlaczego z takim uporem promujecie tego nieuka ?
    ,

94. fan pisze:

@JMBfan(koniec koszmaru)

Zieliński zdobył MP, ale należy pamiętać że dostał niemal gotową drużynę od Smudy.

95. kiwka100 pisze:

nie rozumiem porównań do meczu wczorajszego Zawiszy skoro Legia gra na 3 frontach ma dużo kontuzji a zajmuję pierwsze miejsce w Lidze i zimą na 100 % wzmocni w ataku etc.

96. wielkikks pisze:

Nie chce nikomu robić krzywdy, ale ustalmy coś w kwestii jedno zawodnika. Szymon Drewniak nie ma prawa na chwilę obecną tak długo przebywać na boisku w Lechu Poznań. Najzwyczajniej w świecie nie jest jeszcze gotowy na pełny wymiar gry w Ekstraklasie. To jest młodzian, który musi się jeszcze dużo uczyć, żeby występować od pierwszych minut na tym poziomie. Jest nie tylko za słaby fizycznie, ale nieprzygotowany mentalnie i „taktycznie” żeby na tym poziomie rozgrywek grać przez dłuższy czas niż kilkanście/kilkadziesiąt minut.

97. road pisze:

omega – zabrakło szczęscia ??? hmm, wg mnie zabrakło przede wszystkim umiejętności!!
    Im dłużej Rumak będzie trenerem tym dłużej będziemy dochodzić do siebie i tym więcej młodych talentów stracimy

98. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

Adi Pinter, Libor Pala, JMB, Rumak.
    Wybierz najlepszego trenera Lecha Poznan.

99. rafi pisze:

Co wy chcecie nawet pele nic tu nie da.wlasnie postawiłem 10zł ze kolejorz nie załapie się do 8 a mogę wygrać 150 więc obstawiajcie w fortunie