Wypowiedzi trenerów po meczu:

kocianWypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Jana Kociana i opiekuna gospodarzy, Mariusza Rumaka na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 36. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2013/2014, KKS Lech Poznań – Ruch Chorzów.

Jan Kocian (trener Ruchu):„Gratuluję Lechowi wicemistrzostwa i wierzę, że w meczu z Pogonią utrzymamy 3. miejsce i będziemy się radować tak jak teraz Lech. Dostaliśmy dziś szybko dwie bramki przez problemy w defensywnie na prawej stronie. Skończyło się porażką, ale mamy nadzieję, że z Pogonią się poprawimy. Walczymy dalej.”

Mariusz Rumak (trener Lecha):„Za dużo nie ma co opowiadać. 2:0 do przerwy i 2:0 w drugiej połowie, lecz Ruch był wymagającym przeciwnikiem. Cieszę się, że wygraliśmy i mamy wicemistrzostwo. Jesteśmy szczęśliwi. Dziękuję kibicom za ten sezon. Były mecze piękne i smutne. U siebie graliśmy dobrze, choć raz przegraliśmy. Dziękuję tym, którzy nie stracili wiary i nas wspierali, bo to dla nich gramy.”

14 komentarzy

1. KKS pisze:

Problem w tym, ze nikt wicemistrzostwa w Poznaniu swietowac juz nie bedzie. Dajmy Rumakowi popracowac, ale oczekujmy konkretnych wynikow bo bedzie to juz za chwile trzeci sezon pod jego wodza i taki klub jak Lech Poznan zasluguje na realna walke o trofea – MP i PP, a juz za ponad 1,5 miesiaca dobry start przygody w LE.

2. pikat pisze:

Akurat prałem dywany bo ma firemkę i sprawdziłem wyniki na livescore. No Panowie tak jak mi się nie chciało tak po pierwszej połowie dostałem animuszu i udało mi się podłączyć projektor i obejrzeć podczas prania druga połowę;-)

3. trip pisze:

a 2 bramki po spalonych….

4. ArekCesar pisze:

Czwarta ewidentny spalony, ale ta Hamy to dla mnie żaden spalony. Sławek co jest wyrocznią, która jak powie tak ma być. Ile razy pieprzy farmazony, czy był faul czy nie. Hama na spalonym nie był, a Gergo nie wziął udziału w akcji. Co miał zrobić, wejść do bramki żeby nie przeszkadzać bramkarzowi. A może złapać za niego piłkę w ręce. Niech zlikwidują spalone i zrobią każdą rękę w polu karnym -karny i będzie po sprawie.

5. tom62 pisze:

ok radziu wygrałem 50e bo nie zdążyłem postawić na ruch.Ale humor jest dobry. Czyli jestem na czysto

6. kksiak pisze:

ten Arajuuri w ogole z kims gada? co go widze to z Hama sie buja, rozumiem pierwszy tydzien w klubie, dwa, ale praktycznie pol roku?

7. Kosi pisze:

Brawo trenerze! Dupy nie daliscie

8. RobertLech pisze:

Został nam ostatni mecz z kolorowymi, przydało by się zwycięstwo ,aby ich mistrzostwo miało o wiele bardziej gorzki smak. Mam nadzieje ,że nasi gracze zagrają z zaangażowaniem i charakterem ,co do meczu z Ruchem, mecz bez historii ,pewne zwycięstwo.

9. krejzol pisze:

Kocian dokonal cuda z tymi pastuchami. Wiadomo – na Lecha za malo, ale inne kluby – szacun

10. KibicLecha pisze:

Brawo Panie Rumak! Tak ofensywnego Lecha chce sie ogladac!

11. gruh pisze:

A ja jestem zadowolony i usatysfakcjonowany z wicemistrzostwa 🙂 jasne ze bylem zly ze nie my tylko te szmaty maja mistrza ale tego czego oczekuje to walki o tytul, jak sie uda tmistrza a jak nie to pierwsza trojke i dobra gre w pucharach. I tak co roku. Teraz najwazniejsze puchary zeby wreszcie bylo co ogladac jesienia!

12. gawlik pisze:

Rumak ciszej o tym vicemistrzostwie TUTAJ TO NIKOGO NIE ZADOWALA !!! spinaj z chłopakami doopy i wymus na tych sknerach porzadne wzmocnienia bo Teczowym chłopcom marzy sie dominacja na lata z tym swoim badziewem

13. tomek27 pisze:

ArekCesar
    No nie wiem , jak dla mnie spalony . Gergo ewidentnei przeszkadzal bramkarzowi , a argument „co miał zrobić „…nie stać tam i tyle .