Szybkie przygotowania do meczu z TSP

treningPo niedzielnym meczu ze Śląskiem Wrocław, piłkarze Lecha Poznań kolejne spotkanie rozegrają już w piątek. Tym samym przygotowania do najbliższego starcia nie będą zbyt intensywne.


Wczoraj wieczorem lechici wrócili do Poznania i dziś rano odbyli lżejszy trening. Kolejorz właściwe przygotowania do meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała, który odbędzie się w piątek, 7 listopada, o godzinie 20:30 na Bułgarskiej rozpocznie jutro. We wtorek i czwartek podopieczni Macieja Skorża spotkają się na treningu w południe, a w środę będą ćwiczyć po południu. W tym tygodniu lechici zaliczą jeszcze tylko trzy jednostki treningowe.

7 listopada przeciwko „Góralom” nie wystąpi pauzujący za kartki Łukasz Trałka. Nie zagrają też kontuzjowani Maciej Wilusz i Vojo Ubiparip oraz rekonwalescent Kebba Ceesay. Pod znakiem zapytania stoi także występ Muhameda Keity. Lech Poznań będzie miał więcej czasu na spokojne przygotowania do meczu z Podbeskidziem, bowiem bielszczanie swój pojedynek w 14. kolejce rozegrają dopiero dzisiaj.

Przypomnijmy, że po piątkowym meczu rozpocznie się trzecia i ostatnia tej jesieni przerwa na zgrupowania reprezentacji narodowych. Przez to w sobotę, 7 listopada i w niedzielę, 8 listopada „niebiesko-biali” będą mieli wolne. Kolejorz ostatni etap tej jesieni w którym rozegra cztery mecze rozpocznie w niedzielę, 23 listopada. Wtedy o godzinie 18:00 Wielkopolanie zmierzą się na wyjeździe z gliwickim Piastem.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


5 komentarzy

 1. Giacore pisze:

  Niech wygrają z Podbeskidziem i jadą odwiedzić groby i trochę odpocząć a później znowu ostra praca do końca tego roku, aby nie stracić już pkt!

 2. inowroclawianin pisze:

  Teraz na pewno wygrają. Ciekaw jestem, czy Linetty dostał powołanie na Gruzję..

 3. 07 pisze:

  Podbeskidzie może mieć problemy w Poznaniu szczególnie w 2 połowie.

 4. MichalRdm pisze:

  ciekawe jakby wygladał sklad Lecha gdyby i Trałka i Linetty dostali po kartce.
  W środku hamalainen na 6,jevtic na 8 przed nimi kownacki i zaur na szpicy? tak ofensywnie to by chyba nigdy nie było

 5. aliz pisze:

  Bardzo bym chciała, by Karol „załapał” się do kadry A – ale myslę, że prędzej pojedzie na T4N i na mecz z Niemcami z U-20 Dorny, tym bardziej ze Zieliński dostał powołanie od Nawałki. Pewnie gdzieś pod koniec tygodnia coś sie „urodzi” w tym temacie. A nasi niech wygrają w piątek, potem rozjadą sie po rodzinnych domach lub na różne kadry i neich wracaja w zdrowiu i bez kontuzji.