KKSLECH.com wkracza na Twittera

KKSLECH.com
10 listopada 2014 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników tego serwisu ruszamy z profilem KKSLECH.com na portalu Twitter.


Jak już nieraz pisaliśmy, że nie jesteśmy zwolennikami portali społecznościowych i korzystamy z nich tylko z konieczności. KKSLECH.com jako chyba jedyny sportowy serwis w Polsce nie posiada swojego profilu na Facebooku i nie będzie go tam miał. Dziś dołączyliśmy za to do społeczności Twitter i będziemy na nim bardzo aktywni. Dlaczego Twitter?

To proste. Twitter znacząco różni się od Facebooka, jest coraz bardziej popularny i dzieje się na nim naprawdę wiele ciekawych rzeczy. Podoba nam się funkcjonowanie Twittera, dlatego postanowiliśmy uruchomić tam konto KKSLECH.com. Zdajemy sobie sprawę, że kibiców Kolejorza nie ma zbyt wielu na TT, lecz mamy nadzieję, że to niedługo się zmieni choćby za sprawą naszej aktywności na tym portalu społecznościowym.

>> Serwis KKSLECH.com na Twitterze! KLIKNIJ I OBSERWUJ NAS

Co będziemy podawali na Twitterze? Poprzez Twittera chcemy, aby kibice Kolejorza i nasi użytkownicy z całej Polski byli jeszcze bliżej klubu Lech Poznań i naszych wiadomości. Na TT zamierzamy podawać różnego rodzaju historyczne i bieżące ciekawostki związane z naszym klubem. Nie zabraknie też wielu informacji, newsów, linków do nich do głównego serwisu KKSLECH.com czy naszych spostrzeżeń na różne tematy.

Niebawem w bocznym menu serwisu KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” pojawi się specjalny widget TT. Już dziś wszystkich kibiców Lecha Poznań zachęcamy do obserwowania nas Twitterze, a tym, którzy nie mają konta na TT polecamy je założyć i dołączyć do społeczności, bo naprawdę warto.

>> Serwis KKSLECH.com na Twitterze! KLIKNIJ I OBSERWUJ NAS


>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<

13 komentarzy

 1. kufel pisze:

  🙂

 2. Pawelinho pisze:

  Hmm Ja także nie jestem zwolennikiem wszelkiej maści portali społecznościowych ale czasami trzeba iść z duchem czasu.

 3. Mouze pisze:

  No proszę, „nigdy nie mów nigdy”. Ja tam twittera nie mam i nie zamierzam zakładać,ale powodzenia.

 4. badelj pisze:

  Następnym krokiem facebook xd

 5. KKSLECH.com pisze:

  Na pewno nie, ale następny krok też będzie ważny. Tylko w innym kierunku. Szczegóły niebawem.

 6. Pawelinho pisze:

  Do redakcji

  Nigdy nie mów nigdy.

 7. ramirez pisze:

  a po facebooku: naszaklasa, badoo i pornhub. taki żart 😀

 8. fan123 pisze:

  Moim zdaniem dobrze, że zawitaliście na twittera, gdyż tam można na szybko podać informacje. Nie trzeba tworzyć pełnej wiadomości. Można powiedzieć, że wszystkie pomniejsze informacje na bieżąco będą mogły się tam znaleźć. Nie mogę się doczekać sezonu transferowego na waszym profilu 🙂

 9. Tytan pisze:

  No i dobrze. Facebooka sie pozbylem a na TT nie pamietam hasla, chociaz sprobuje Was znalezdz.

 10. baczi_kks pisze:

  Super wiadomosc, do zobaczenia na TT;)

 11. Shizerr pisze:

  Na facebooku siedzą same gimbusy, a to jest poważna strona i bardzo ogarnięta. Fajnie, że jesteście na twitterze bo tam zawsze można przeczytać krótko zwięźle i na temat.

 12. Alternativa. pisze:

  Szkoda że nie ma fejsa i na bieżąco linkowanych tam aktualności ze strony. Nie potrzeba krótkich wpisów z jakimiś pierdołami, tylko wystarczyłoby wstawiać odnośniki do nowych wpisów i artykułów które są na stronie.

 13. 07 pisze:

  Ja już Was mam 🙂