Mistrzowska seria trwa, to już piąta wygrana!

lechkoronaW meczu 19. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, Lech Poznań wygrał na wyjeździe z Koroną Kielce 1:0 (1:0) i dzięki 5 zwycięstwom z rzędu już teraz awansował do górnej ósemki. Kolejorz wygrał 5 spotkań z rzędu jesienią 1 raz od 1998 roku, a na dodatek licząc wszystkie rozgrywki już od 6 meczów nie stracił żadnej bramki! Mistrz Polski za kadencji Jana Urbana jest nie do poznania.

2 min. – Korona zaczęła odważnie i już próbował wymusić karnego.
4 min. – Szybka akcja Pawłowskiego, jednak Hamalainen się poślizgnął.
5 min. – Niewiele brakowało, aby Lech przegrywał. Wstrzelenie piłki w pole karne po którym Przybyła w zamieszaniu uderzył w słupek.
6 min. – Groźne dośrodkowanie Douglasa z wolnego wybili obrońcy Korony.
11 min. – Lech stara się atakować kilkoma zawodnikami. Kędziora często podchodzi bardzo wysoko.
11 min. – Świetna interwencja Treli po główce Kamyka z wolnego!
14 min. – Wrzutka Kędziory i celną główkę Hamy łapie Trela. Gra Lecha wygląda naprawdę nieźle.

17 min. – Lekki strzał Szymka łapie Trela.
20 min. – Korona rzadko wychodzi ze swojej połowy i jest nastawiona tylko na kontry.
22 min. – Groźne uderzenie Jovanovicia z daleka broni Burić.
24 min. – A teraz celnie Gabovs. Korona trochę ofensywniejsza.
25 min. – Trela wyjściem z bramki zatrzymał Pawłowskiego.
29 min. – Tempo gry trochę siadło.
30 min. – Sierpina po ładnym strzale trafia w poprzeczkę. Wcześniej interweniował Burić.

33 min. – GOOOOOOOOOL !!!!!! Douglas do Hamalainena, a ten w swoim 100 występie w Ekstraklasie zdobywa gola po długim rogu!
36 min. – Burić zatrzymuje groźne podanie.
37 min. – Zły strzał Gajosa, który mierzył pod poprzeczkę, ale nie trafił. Szkoda.
40 min. – Kolejorz po bramce złapał spory luz zmuszając Koronę do otwarcia się.
42 min. – Ładna akcja Jevticia z Hamą, którą niestety popsuł Fin.
45 min. – Do przerwy 1:0.

48 min. – Korona bardzo odważnie wyszła na drugą połowę.
51 min. – AJ! Douglasa do Szymka, a ten wślizgiem posłał piłkę tuż obok słupka.
54 min. – Niecelny strzał Douglasa z ostrego kąta.
58 min. – Mogło być po meczu. Trela najpierw broni strzał Darko, a potem Szymka!

61 min. – Korona nie ma pomysłu na Lecha, natomiast Kolejorz jak najszybciej musi strzelić gola na 2:0 i zakończyć emocje.
66 min. – Korona trochę przycisnęła.
67 min. – 2 niecelne główki Dejmka po rożnych.
68 min. – Fatalny błąd obrońcy Korony, ale Kownacki mając przed sobą tylko bramkarza nie trafił!
70 min. – Broni się Korona. Piąstkowanie Trela, a potem Douglas obok słupka.

76 min. – Niestety Lecha czeka nerwowy kwadrans do końca.
76 min. – Po raz 2 w tym meczu Korona chciała wymusić karnego.
82 min. – Złe podanie Szymka do Kownackiego.
84 min. – Lech na razie dobrze utrzymuje się przy piłce.
87 min. – Douglas chciał podać w tempo do Pawłowskiego, jednak w sytuację wmieszał się obrońca.
89 min. – Niecelna główka Kiercza po wolnym.
90+2 min. – Jeszcze minuta nerwów.
90+3 min. – Formella psuje kontrę!
90+3 min. – KONIEC!

MKS Korona Kielce – KKS Lech Poznań 0:1 (0:1)

Bramki: 33.Hamalainen

Żółte kartki: Przybyła – Douglas

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

Widzów: 6780

MKS Korona: Trela – Gabovs, Dejmek, Kiercz, Sylwestrzak – Jovanović, Fertovs – B.Pawłowski (76.Zając), Aankour (56.Cabrera), Sierpina (71.Cebula) – Przybyła.

Rezerwowi: Małkowski, Grzelak, Sobolewski, Marković, Cebula, Zając, Cabrera.

KKS Lech: Burić – Kędziora, Kamiński, Kadar, Douglas – Tetteh, Trałka – Jevtić (74.Linetty), Gajos (85.Formella), Pawłowski – Hamalainen (65.Kownacki).

Rezerwowi: Gostomski, Arajuuri, Linetty, Formella, Sanocki, Thomalla, Kownacki.

Kapitanowie: Sylwestrzak – Trałka

Trenerzy: Marcin Brosz – Jan Urban

Pogoda: +7°C, pogodnie

175 komentarzy

1. seba86 pisze:

Wiem ze do konca roku najważniejsze są punkty zdobyte niekoniecznie w dobrym stylu, ale po cichu licze na dobra efektowna grę jaka miała miejsce w meczu z Wisłą, także zaszaleje zyczeniowo, wygramy 3-0:)

2. DT18 pisze:

2 bramki moje i 3-1 dla Lecha

3. p1otr pisze:

Myślę, że znowu nie stracimy bramki a pewnie Kownacki coś wciśnie, pora żeby zaczął regularnie trafiać do siatki

4. Blocx pisze:

Uff na szczęście ani Thomalli ani Formelli. Skład chyba najlepszy z możliwych.

5. Bolek pisze:

Gajos coś ustrzeli i po wejściu Kownacki też w jakieś okno piłkę pośle.

6. Pszczółka pisze:

obojętnie jak zdobyte, ale trzy punkty mają przyjechać do Poznania.

7. F@n pisze:

Pawłowski, Gajos, Jevtić, Hama. Pewnie będzie duża wymienność pozycji. Oby zadziałało.

8. RobertLech!!! pisze:

Jak zawsze z wiarą w Kolejorza, wybiegać i wywalczyć kolejne trzy punkty.

9. Toruń pisze:

KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

10. Dawid pisze:

mam nadzieję, że jeżeli w trakcie meczu dojdzie do zmiany na skrzydle (a pewnie dojdzie) to wejdzie Sanocki (ewentualnie Kownacki chociaż wolę go na szpicy) a nie drewniany Formella… w meczu z Wisłą zaliczył co prawda przypadkową asystę ale irytował mnie tymi swoimi głupimi stratami przy linii bocznej… tego typu gra to typowy Formelling 🙂

11. Metius pisze:

Z wiarą że weekend zacznie się wyśmienicie 😉

12. seniorka pisze:

Kurczę, denerwuję się. Oby wszystko poszło dobrze i Kolejorz wracał z 3 pkt.

13. matiKKS pisze:

Gratulacje. Właśnie gość ze studia podał adres waszej strony. 🙂

14. MP pisze:

Właśnie w canal+ usłyszałem statystyki na podstawie strony kkslech.com gratuluję

15. Rafał82 pisze:

Formella to jest typowy przykład piłkarza któremu się we łbie poprzewracało….dla Niego nie ma miejsca w takim klubie jak Lech…niech spierdala pograć sobie do I ligi a potem może sie trochę pokory nauczy…

16. Soku pisze:

Ja wiem, czy Darek faktycznie gwiazdorzy? Po prostu nie ma ustabilizowanej formy i już. Z głową w chmurach to chodzi w Lechu ktoś inny.

17. Pawelinho pisze:

Znowu Urban rotuje składem ale najważniejsze są tylko trzy punkty dla Lecha w meczu z Koroną.

18. Filip pisze:

Akurat dzisiaj będzie gong ponieważ autorzy w tytule nie podali „z Mistrzem Polski”.

23. fan pisze:

Więcej szczęścia niż rozumu, na co oni czekają??

27. Gadzuki pisze:

Gramy tak jak ostatnio zabezpieczając tyły i czekając na okazję do ataku. Korono gra tak jak z ruchem wysokim presingiem czekając na błąd przeciwnika. Więc wystrzegać się błędów przy wyprowadzaniu piłki a będzie dobrze

28. Marcin1242 pisze:

Poratujcie jakims działającym linkiem bo nie mam jak obejrzec meczu 🙁

29. Bolek pisze:

Skończy się 0:3 dla Lecha!

30. Toruń pisze:

Gramy dalej!!!!!!!!!!!jest dobrze!!!!!pozdro dla KSZO!!!!!!!!!!!!

31. siwus89 pisze:

Marcin 1242 futbol.hd

32. seniorka pisze:

Parę razy serducho mi zadrżało. Oby dalej szczęście nam sprzyjało.
    Hama 100-ny występ i brameczka – brawo! Nie pogniewam się na 101:)

33. Soku pisze:

Buahaha, Kownacki chciał „Matriksa” włączyć, ale nie wyszło.
    😀

34. Juras pisze:

Jak mnie wnerwiają te nonszalanckie zagrywki Kownackiego! Zdaje mu się, że jest Messim?

35. F@n pisze:

Ludzie…Gajos…

36. kibic007 pisze:

Co zrobił Kownacki? Totalna głupota.

37. Gadzuki pisze:

5 min dyskusji prowadzących na temat karnego którego sędzie głowny nie miał prawa widzieć A kownaś więcej Juskowiaka a mniej Mesiego

38. kibic007 pisze:

Za nury, wszelkie symulki powinny być kary.

39. kkslech pisze:

A skąd ta pewność że karny w ogóle był, może nie było widać że Trałka też był trzymany, bo według mnie był

40. RobertLech!!! pisze:

Do chu…. i stronniczego komentarza, to musimy się po prostu przyzwyczaić, warszawka zaczyna się bać.

41. MaPA pisze:

Na temat karnego to nie ma co dyskutować.Przy takich sytuacjach w polu karnym wszyscy się trzymają,przepychają,przeciągają i gdyby sędzia miał odgwizdywać wszystko to byłby niezły bajzel.

42. woo pisze:

Śmierdzi frajerskim remisem. Nie potrafimy grać z kontry.

43. kibic007 pisze:

Oby także dziś Formella skiksował.

44. Dawid pisze:

ufff… a Darek swoje – Formelling trwa…

45. RobertLech!!! pisze:

Fomella podsumował sam siebie, wykończeniem tej kontry, mecz niezły i coraz lepiej gramy w ofensywie – gracz meczu zdecydowanie Tetteh.

46. fan pisze:

Thomalla? Nie, to Formella!!

47. kibic007 pisze:

I prawidłowo, 3 pkt dopisane.

48. Pawelinho pisze:

Bardzo ważne kolejne trzy punkty dla Kolejorza. Piłkarzem meczu przynajmniej dla mnie był Tetteh, który nie tylko czyścił wszystko, ale zagrał naprawdę bardzo dobre i przyzwoite zawody w Kielcach.

49. Krzys pisze:

Wynik cieszy ale wykończenia akcji i skuteczność słabo …..no i ten Formela

50. sas pisze:

Legia kurwo zacznij sie bać bo Kolejorz wjechał na właściwe tory i wszystko rozpierdala na swojej drodze

51. Dymas89 pisze:

Formella jak zwykle trzyma poziom a Sanocki siedzi na ławce…Jesteśmy w 8!.

52. tomasz1973 pisze:

Pięknie! 5 wygrana, jeżeli dobrze liczę to 6 mecz bez straty bramki, pierwsza 8 osiągnięta, teraz walczymy o pierwszą 3.
    Oby dzisiaj Piast zremisował z Cracovią, a juto Wisła wygrała z legią.

56. F@n pisze:

Ludzie, kurwa. Skończcie z Formellą. Przypierdolcie się do Kownackiego. Też spierdolił. Gajos też zajebał w pierwszej połowie.

57. Pszczółka pisze:

gratki panowie:))Coraz ładniej z przodu i kolejny raz świetnie w obronie.Takiego Kolejorza chcę oglądać i jeszcze tylko skuteczności brakuje bo to kolejny mecz który nie powinien się zakończyć jednobramkowym zwycięstwem.Tetteh dla mnie osobiście graczem meczu.Zajebisty weekend!!

58. tom62 pisze:

Mocno Formelę wspierałem. Ale dzisiaj się zastanawiam dlaczego?

59. Soku pisze:

A wg. mnie największy antybohater dzisiejszego meczu to zdecydowanie Szkot.

60. kks777 pisze:

Wygrali i to jest najważniejsze !!!!, ale tyle niedokładności w ofensywie to MP nie przystoi :-(.

61. Metius pisze:

Kibic07@ widzisz skiksował 😉

62. KotorFan pisze:

Gdzie byłby Lech bez goli Hamalainena… On musi zostać.

63. tom62 pisze:

Krótko?
    Mecz pod kontrolą.

64. GROSZKINS pisze:

Dziękuję chłopaki ,Darek Formella to jakieś nieporozumienie .

65. RobertLech!!! pisze:

Za tydzień po bezpośrednim meczu i wygranej z Zagłębiem, łykamy kolejnego rywala. I coś czuję, że na koniec rundy, nie tyle co wygramy tylko po prostu złoimy rewelacje tego sezonu Piasta, gdyż ich obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski.

66. dwd pisze:

Formella bardzo slabo gra w pilke nozna. SKAD ktos tak cienki gra w Lechu?

67. leftt pisze:

1. Na razie jest fajnie, ale kiedyś Boruta przyjdzie po duszę, panie trenerze Urban.
    2. I do Buricia też. Jak jest „Boruta” po islamsku?
    3. Pierwsza połowa ciekawa, w drugiej już Telewizyjne Technikum Rolnicze, tak jak się spodziewałem.
    4. Przydatność Pawłowskiego i Jevticia w obronie jest taka sama jak Dudki w ataku.
    5. Kamiński musi zrobić przynajmniej jednego babolika. Dobrze, że zrobił go na początku. Potem super.
    6. Tetteh – człowiek ściana.
    7. Trałka czasem zagra jak Jevtić, a Jevtić jak Trałka.
    8. Czy tylko ja widziałem autostradę po naszej lewej?
    9. Ale Barry chyba przypomina sobie, to, czego zapomniał.
    10. „Dni, których nie znamy” to nie jest piosenka nadająca się na hymn klubu piłkarskiego. Ani żadna inna piosenka Grechuty. Zwłaszcza Macieja Grechuty.
    Koniec i bomba i tak dalej.

68. jero12 pisze:

Brawo za zwycięstwo i dziękuje

69. fan123 pisze:

Piękna serio trwaj wiecznie

70. omega pisze:

Formella- kto za nim stoi. Dla mnie jest słabszy od Thomali , a to jest sztuka.

71. Grunwald pisze:

Kownacki pokazał jaką jest dziewątką. Spieprzona kontra 3 na 1, jak podał prosto w obrońcę rywala. Sytuacja sam na sam z bramkarzem nie wymaga komentarza. Dzieciak ma w sobie tyle niechlujstwa i nonszalancji jakby się nazywał Cristiano Ronaldo. Ogarnij się chłopie bo masz potencjał!
    Formellę w***ć do rezerw albo do Warty!
    Brawo Kolejorz, ciągnąć tak dalej!

72. MarioWlkp pisze:

Wygraliśmy piąty raz z rzędu a wszyscy pier…ą o Formelli zamiast się cieszyć. Brawo chłopaki. Mecz pod kontrolą. Serce rośnie jak się na Lecha patrzy. Kolejny miły wieczór.

73. kibic007 pisze:

Metius – Liczyłem, że powtórzy kiks – asystę z ostatniego meczu :(.

74. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

Brawo za trzy punkty ale gra do poprawy

75. Mouze pisze:

Urban doszedł do słusznych wniosków,ze nie należy opierać się na Thomalli czy Lovrenciscu,oby z czasem dal sobie także spokój z Formella.Lech za Urbana nie tyle jest nie do poznania,co jest nie do Poznania,zespól niczym nie przypomina tej zgrai chimerycznych gwiazdorów,z których Poznań już wręcz słynie.Nachodzi mnie tylko jedna myśl.W ostatnich latach karzy trener dobrze zaczynał.każdy z nich był okrzyknięty bohaterem i każdy z nich odpływał stad razem z gnojówką.Obym się mylił i oby z Urbanem było inaczej,ale brak mi wiary w to ze gwiazdki będą wstanie przez dłuższy czas utrzymać dobry poziom.W każdym razie mocno ci kibicuje,panie Urban,
    Ps:Seria zwycięstw godna pochwały,panie Urban.

76. PWR pisze:

Brawo, brawo! Nie liczy się styl, bo o stylu nikt za miesiąc będzie pamiętał! Liczą się punkty i to, że jesteśmy w pierwszej ósemce 🙂

77. PWR pisze:

*nie będzie pamiętał

78. qba pisze:

mecz dobry w naszym wykonaniu. Skuteczność to nadal to co kłuje w oczy bo powinno być spokojnie kilka bramek więcej dla nas.

79. kibicinowroclaw pisze:

Jeżeli ten maraton meczów co trzy dni przejdziemy z taką passą to chylę czoła. Urban posprzątał ten bajzel po Panu trenerze Fergusonie i nie ma żadnego kryzysu, robi zajebistą robotę a szczęście sprzyja lepszym. Oby tak dalej, niech Mistrz pokaże na co go stać do końca tego roku !!!

80. Fan z Kalisza pisze:

Pozdrowienia z Kielc. Z miasta do miasta po …?… ?

81. Mouze pisze:

@kibicinowroclaw Pamiętaj ze ten Mistrz jest zasługa pana trenera Fergusona.Nie mogę pojąć jakim cudem Rumak który wszystko przegrywał jest darzony większym szacunkiem niż trener który po latach marazmu wyniósł nas na piedestał,nawet,jeżeli zaraz z niego spadł…Juz nie wspominając ze zdaje się ze piłkarze nie mieli żadnej swojej winny w kryzysie z początku sezonu,wszystko przez tego złego Skorże….A skoro to tylko winna Skorży była,to trochę mnie dziwi powtarzalny schemat ostatnich kliku lat. Fatalny początek,katastrofalny sierpień,poprawa pod koniec roku i dobra wiosna.Kolo po raz kolejny eis zatoczyło,a jedyne punkty który scala kilka poprzednich sezonów to Kasprzak i trzon drużyny…

82. Al pisze:

Kędziora bez żółtej kartki to dobra wiadomość .

83. Kagame pisze:

Brawo dla Lecha, brawo. Kolejny weekend bez bólu głowy.

84. tylkoLech pisze:

Po raz kolejny – brawo Lech, brawo Trenerze! Jeszcze dwa razy w tym roku poprosimy, tylko może chociaż 2 bramki strzelajcie, bo co słabsze serca kibiców mogą nie wytrzymać tych srubowanych 1-0 🙂

85. KKSLECH.com pisze:

Trochę smutny obraz. Z każdym kolejnym zwycięstwem jest coraz mniej osób, coraz mniej komentarzy, coraz mniejsze zainteresowanie. Dziękujemy więc wszystkim kibicom Lecha, których interesują przede wszystkim zwycięstwa naszego klubu i jego sukcesy, a nie porażki, by pobluzgać sobie na Rutkowskiego. Wszystkich internautów innych klubów jakoś także stąd wyczyściło i oby akurat to trwało jak najdłużej.

Raz jeszcze dziękujemy kibicom, którzy są z Lechem na dobre i na złe i którzy żyją tym klubem bez względu na wyniki.

86. kibicinowroclaw pisze:

@Mouze pełna zgoda szacunek się należy i o tym pamiętam bardzo dobrze, sam byłem pod wielkim wrażeniem że w końcu mogliśmy się cieszyć z sukcesów po latach kompromitacji i Skorża zapisał się w historii klubu na zawsze tytułem mistrzowskim, sam bardzo długo go broniłem, a co się stało nikt nie wie ale przyjście trenera Urbana pokazało że Skorża brnął w ślepą uliczkę

87. KrewIHonor88 pisze:

Cieszy konsekwencja w grze i ustabilizowanie formy. W świetle braku jakiegokolwiek sensownego napastnika w kadrze nasz dorobek punktowy po zmianie na stanowisku trenera to prawdziwy cud. Formella to piłkarskie dno. Widzą to wszyscy oprócz trenera. Trochę mnie to dziwi. Zastanawiam się, czy w grę nie wchodzą jakieś układy menedżerskie. Jak słaby musi być Sanocki, skoro na murawę wpuszczany jest Formella ? Jak słaby musi być Kurbiel, skoro na ławce zamiast niego zasiada Denis T ?

88. Mouze pisze:

@ KKSLECH.com Dla niektórych czara goryczy się po prostu przelała,nie każdy potrafi w nieskończoność wybaczać kolejnych kompromitacji i hańby barw klubowych.Sam po sobie mogę powiedzieć ze z każda taka kompromitacja cząstka mojej pasji do Kolejorza umiera,i nie wiem ile jeszcze wytrzymam obrotów tego błędnego kola.Juz teraz mogę powiedzieć ze moje zaufanie i sympatia dla większości piłkarzy się bezpowrotnie skończyła,teraz w najlepszym przypadku ich toleruje.
    Przyjmiecie także inny punkt widzenia,nie każdemu się podoba w jakim kierunku poszedł nasz Wielkopolski Kolejorz,jak z roku na rok coraz mniej ma wspólnego z regionem,nie każdy będzie wybaczał kolejne kompromitacje u których podstaw zawsze stoi brak zaangażowania i poszanowania klubu przez piłkarzy.
    Teraz sytuacja się poprawiła,problemy „zniknęły”, Klimczak nie musi się obawiać już dymisji,a zaraz zaczyna się poemy pochwalne pod adresem Rutkowskiego.Ja cały czas żyje Lechem,ale coraz smutniejsze to przeżycia,kiedy patrze z szerokiej perspektywy na całokształt,a nie tylko aktualne wyniki…Gdzie jest @Wiaduktor,gdzie jest @Pyra,gdzie jest cala masa niegdyś znakomitych użytkowników?Dlaczego coraz częściej widać w komentarzach wpisy stałych użytkowników o treści „meczu nie widziałem/am”?Dlaczego przez ostatnie miesiące na stadionie słychać „na mecze przychodzę z przyzwyczajenia/faktu posiadania karnetu”?Dlaczego na stadionie zniknęło wiele znajomych twarzy prawdziwych fanatyków?To są pytania nad którymi warto się pochylić.Mimo ze wyniki się poprawiły,to już nie jest tak samo jak przed ta jesieniom,jak przed Strajnanem i Zalgirisem.Czy w ogóle może być jeszcze tak samo?

89. Pszczółka pisze:

@kibicinowrocław przyjście Skorży też pokazało poprzednikowi że brnął w ślepą uliczkę.Zdobyliśmy Mistrzostwo i co było dalej każdy wie.Dlatego poczekajmy z oceną Urbana, bo kilka wpadek zaliczy i znów wszyscy będą zwalniać trenera.A w mojej ocenie nie tędy droga.Mnie się osobiście Urban podoba i jest jednym z najlepszych szkoleniowców dostępnych z naszego podwórka.A takowych można policzyć na palcach jednej ręki:)Oby Janek wytrwał u nas jak najdłużej i ułożył sobie drużynę taką jaką chce.Na to potrzeba czasu i życzę mu sukcesów z docelową ekipą jego autorstwa.

90. Szakal pisze:

Wynik cieszy 🙂 szkoda, że nie potrafimy wykorzystać tylu dobrych kontr i gubimy się w polu karnym rywala. Liczę, że w przerwie zimowej trener poukładane chłopaków i wiosną będzie ogień. Brawo za wynik, hej LECH!!!

91. Mouze pisze:

@kibicinowroclaw Nie ulega wątpliwości ze na końcu stracił pomysł na Lecha,i słusznie stracił posadę,jednak cały czas ubolewam nad tym ze tylko on…

92. Pszczółka pisze:

@Mouze przykre ale trudno się z Tobą nie zgodzić w tej kwestii:((

93. Gorac pisze:

Cieszę się ze zwycięstwa, tym bardziej, że bardzo lubię Urbana. Tak po ludzku. ;))
    Martwi mnie tylko to chujowe deja vu.
    Rok temu Skorża był zbawcą, a teraz Urban.
    Co będzie za rok?

94. Szakal pisze:

@Pszczółka podzielam twoją opinię na temat trenera, maży mi się trener na lata

95. ArekCesar pisze:

Meczu nie oglądałem, zasięg neta mam do kitu. Udało mi się trochę relacji liznąć.
    Super wynik, choć liczyłem na 2-0. Teraz lecimy wyżej i wyżej i lejemy kolejnych rywali. Czas na Basel.

96. kibicinowroclaw pisze:

Czyli gdzie jest problem, bo zarówno Skorża jak i Urban to czołówka polskich trenerów, no zobaczymy co będzie dalej ale Skorża według mnie obrał zły system rotacji a Urban robi to doskonale

97. czaro1987 pisze:

Janek wodzu prowadź , Skorża miał być trenerem na lata Ty masz szansę być na wieki 5 zwycięstw z rzędu w ESA !!!! Do lidera tylko 15 pkt ale będzie podział wiec luz !!!! Ja czuję że są duże szanse na MP bardzo duże !!!

98. sas pisze:

Mimo wszystko dzisiaj było widać dojrzałego Lecha grającego wyrachowana piłkę jednak w odróżnieniu od poprzednich meczów taka gra była spokojna z wyjatkiem kilku minut w których Korona mogła coś wcisnąć. Dużo przyjemniej i spokojniej się ogląda takie widowiska niż te które gralismy jeszcze dwie trzy kolejki temu. Teraz jebnąć jeszcze Basel i Zagłębie a będzie przyjemna końcówka tego szalonego roku

99. Szakal pisze:

@kibicinowrocław obaj trenerzy przychodzili w podobnych sytuacjach, gdy LECH miał doła. Może dzięki temu, że był dobrym piłkarzem szatnia będzie miała większy respekt i szacunek dla trenera.

100. ned pisze:

Wygraliśmy i tylko to się liczy. 3 punkty dopisane i jedziemy dalej. Nie ma co pieprzyć o grze. Jeszcze dwa mecze i przerwa. Dopiero po tej przerwie oczekujmy stylu.