Tydzień do kolejnego meczu przy Bułgarskiej. Trwa sprzedaż biletów

Za równy tydzień w sobotę, 7 kwietnia, o godzinie 18:00 na Inea Stadionie mieszczącym się przy ulicy Bułgarskiej 17 odbędzie się ostatni mecz Lecha Poznań w sezonie zasadniczym 2017/2018 piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Tego dnia Kolejorz zagra u siebie z Górnikiem Zabrze z którym jesienią przegrał na wyjeździe 1:3, zatem już za 7 dni będzie miał okazję zrewanżować się na beniaminku, który tej wiosny gra w kratkę.


Już dziś wiadomo, że Górnik Zabrze przyjedzie na Bułgarską mocno osłabiony. Do stolicy Wielkopolski nie przybędzie najlepszy strzelec ligi, Igor Angulo (20 trafień), który jest zawieszony. W dodatku w ostatnim meczu naszego sąsiada w tabeli urazów doznali Michał Koj i Łukasz Wolsztyński. Zanim Górnik Zabrze zawita 7 kwietnia na Bułgarską we wtorek czeka go jeszcze pucharowy bój z Legią Warszawa.

Starcie z rewelacyjnym beniaminkiem LOTTO Ekstraklasy będzie idealną okazją, aby wygrać z Górnikiem i odskoczyć zabrzanom w ligowej tabeli. Cały czas trwa sprzedaż wejściówek na najbliższy domowy bój Lecha Poznań przy Bułgarskiej, który będzie ostatnim spotkaniem Kolejorza w sezonie zasadniczym LOTTO Ekstraklasy 2017/2018.

Bilety na wiosenne spotkania Kolejorza przy Bułgarskiej w sezonie 2017/2018 można kupować przez internet, w kasach stadionu, sklepie klubowym w Pestce, Kupcu Poznańskim, galerii Avenida, Malta oraz Posnania czy we wszystkich stałych punktach partnerskich. Przy zakupie biletów nie jest wymagana karta kibica. Wejściówki do Kotła osobom poniżej 13 lat nie są sprzedawane.

>> Dołącz do programu frekwencyjnego „Lechici” – załóż konto, przychodź na mecze, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody


Rabaty biletowe:

– Ulgowy (-20% dla uczniów i studentów w wieku od 13. do 26. roku życia oraz seniorów powyżej 65. roku życia)
– Dziecko (-20% do 13. roku życia)
– Dziecko do lat 5 wraz z opiekunem wchodzi za darmo

Godziny otwarcia kas stadionu:

Poniedziałek-piątek: 9:00-17:00
Soboty: 10:00-15:00
Niedziele i święta: nieczynne
W dniu meczu: od 10:00 do końca I połowy (w soboty i niedziele od 10:00 do końca I połowy)

Bilety na mecz Lech – Górnik (sobota, 7 kwietnia, godz. 18:00)

Strefa A (I i III trybuna):
Normalny: 45 zł
Ulgowy: 36 zł
Dziecko: 10 zł

Strefa B (II i IV trybuna):
Normalny: 30 zł
Ulgowy: 24 zł
Dziecko: 10 zł

Chcąc powiększyć mapkę otwórz ją w nowej karcie
mapka2016

Przydatne numery i adresy:

tel. 602-368-268 lub 602-368-369 (pn-pt. 9:00-17:00)
bilety.lechpoznan.pl
bok.lechpoznan.pl

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 9

 1. RATAJANIN pisze:

  RATAJE jak zawsze na meczu wszyscy na Lecha

 2. Radomianin pisze:

  Nareszcie mecz w sobote …bilet juz mam ;)

  • FC Wolsztyn pisze:

   Proszę Radomianin rodowity?A kibol Lecha

  • Radomianin pisze:

   Rodowity.a mieszka na Mokotowie w Warszawie… Więc od legii żygac mi się chce bardziej niż innym ;) i głośno krzyczy przez okno na meczach .hehe

 3. zoto pisze:

  przy wygranej z Wisłą 30.000 powinno pęknąć

 4. FC Wolsztyn pisze:

  Wiara z Wolsztyna na meczu po ewentualnej wygranej z wisla na meczu ponad 30 spokojnie będzie już sprzedaż dobrze idzie A jutro serwery z biletami mogą wypierniczyc w powietrze i będzie za mały stadion na Gornika

 5. Piknik pisze:

  Dobrze by było wygrać w końcu mecz na wyjeździe i wykorzystać potknięcie legii. Ale mecz z wisłą nie będzie należał do prostych spotkań, a co do spotkania z Górnikiem frekwencja kibiców, którzy przyjdą na stadion przy Bułgarskiej, moim zdaniem będzie spora, oby jeszcze pogoda dopisała i spodziewam się tłumów.

 6. inowroclawianin pisze:

  Z Górnikiem raczej pewne 3 punkty. Przyjadą osłabieni i zmęczeni.

 7. Pozytywny pisze:

  Nie ma pewnych punktów