Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Dominika Nowaka oraz opiekuna gospodarzy, Ivana Djurdjevicia na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 10. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019, KKS Lech Poznań – MKS Miedź Legnica.


Dominik Nowak (trener Miedzi):„Weszliśmy w ten mecz zbyt mało agresywnie. Nie byliśmy w stanie zatrzymać Tiby i Amarala, którzy dobrze utrzymywali się przy piłce i mieli dużo przestrzeni. Po przerwie dokonałem ofensywnych zmian, które dały nam nadzieje. Mieliśmy ofensywną jakość, jednak 20 ostatnich minut to za mało. Miedź nie zagrała dobrze w Poznaniu, graliśmy bojaźliwie, za mało utrzymywaliśmy się przy piłce i Lech wygrał zasłużenie.”


Ivan Djurdjević (trener Lecha): „Już przed odprawą mówiłem piłkarzom, że chcemy nie tylko wygrać, ale też zagrać dobre spotkanie. Do pewnego momentu graliśmy bardzo dobrze. Szybko strzeliliśmy bramkę, która dała nam trochę spokoju dzięki któremu mogliśmy kontrolować mecz. Było dzisiaj widać, że zespół chce utrzymywać się przy piłce, chce atakować i chce grać o zwycięstwo. Drugą połowę zaczęliśmy źle, jednak w tym okresie zdobyliśmy bramkę na 2:0. Potem straciliśmy przypadkowego gola, zrobiła się nerwówka i nie mieliśmy kontroli. Nie umieliśmy utrzymać się przy piłce, ale chcieliśmy to spotkanie wygrać wyżej niż 2:1. W meczu z Miedzią zagraliśmy lepiej niż w ostatnich spotkaniach. Było to dla nas bardzo ważne zwycięstwo.”

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <20 komentarzy

 1. inowroclawianin pisze:

  Ivan dalej głupoty opowiada, zupełnie jak Bjelica.

 2. roby pisze:

  Ivan weź przestań pierdolić głupoty a po prostu wypierdalaj.

  • Tomek87 pisze:

   Może trochę szacunku do niego. Na początku sezonu chętnie byś go na rękach nosił. Teraz jak nie idzie jesteś wulgarny w stosunku do niego, pomysl ile Ty zrobiłeś do Lecha ile on i odpowiedz sobie czy wypada tak pisać.

  • mr_unknown pisze:

   Faktycznie, nie ma potrzeby być wulgarnym. Co do tego ile Ivan zrobił dla Lecha. Zrobił to co musiał, zarabiał bardzo dobre pieniądze i zwyczajnie wykonywał swoją pracę.
   Nie można też pisać, że przed sezonem każdy nosilby go na rekach. Wiele osób w tym ja, wiedziało i pisało o tym, że ten eksperyment się nie uda.

  • Rozumiemy emocje kibiców po meczach stąd moderatorzy nie interweniują. Nie ma tu też obrazy trenera tylko jest zdecydowana opinia kibica co do jego pracy czy wypowiedzianych zdań.

  • J22 pisze:

   Zwalniać trenera po 10 kolejkach…. typowo polskie. Nadajesz się idealnie na prezesa większości polskich klubów. Ja też nie jestem narazie zadowolony z gry drużyny, ale aby ocenić pracę trenera trzeba mu dać trochę czasu. A tak na marginesie kogo wziąć za Ivana?

  • Biniu pisze:

   W takim razie zgodnie z zaleceniem moderatora – roby po prostu wypierdalaj.

  • roby pisze:

   Może mnie trochę poniosło ale przecież ta drużyna to jest dramat Ivana, który nie zrobił na razie nic a za chwilę będzie pół roku w klubie, jak tak ma wyglądać Lech Ivana to niech lepiej zakończy pracę w Lechu.

 3. morswin pisze:

  Generalnie przydałaby się tu moderacja na stronie, Panie Adminie szanowny. Rejestracja użytkowników chyba nie wystarczy. Krytyka – OK. Wulgarne obrażanie – Nie.

 4. piotrx pisze:

  „Drugą połowę zaczęliśmy źle, jednak w tym okresie zdobyliśmy bramkę na 2:1” – chyba jakaś literówka się wkradła w wypowiedzi Ivana.

 5. JJ pisze:

  Niestety nadal wygląda to bardzo, ale to bardzo mizernie. Brak pomysłu, polotu, zaangażowania. Dziś było kilka zrywów no ale nie oszukujmy się Miedź to nie jest potęga…Przy całym szacunku dla Ivana mam wrażenie, że pod jego wodzą kilku piłkarzy gra poniżej swoich możliwości (abstrahując już od tego, że wszystkim brakuje zaangażowania)

  • Viking pisze:

   Jakby jakby w oleju grali. To wszystko takie przewidywalne. Brak mi slow. Trzeba sie pozbyc Janickiego i Cywki (nie wiem jak). Troche brakowalo Tralki, na Miedz idealny. To zwyciestwo mnie jednak nie cieszy, powinien byc pogrom, a remisik byl tuz tuz.

  • Ostu pisze:

   Janickiego na pewno… NATYCHMIAST

  • Ostu pisze:

   A Ivan niech zostanie… Zrobi porządek w szatni… Trzeba kiedyś zakończyć rządy piłkarzyków. W RZADNYM normalnym klubie piłkarze nie mają prawa rządzić…

  • mr_unknown pisze:

   Porządek w szatni może robić trener, a nie amator, który tylko potrafił więcej namieszać i popsuć.

  • Ostu pisze:

   Do tego momentu jeszcze żadnemu trenerowi się nie udało… To może „amatorowi” się uda… Taka pochwała ignorancji…

  • Bronks pisze:

   @Ostu sorry , ale Twoja wiedza piłkarska dorównuje znajomosci języka polskiego

  • Ostu pisze:

   Bronks… bardzo być może…
   Ale skoro Ty – na przykład jesteś znawcą to może wiesz jak stworzyć plan i go wprowadzić w życie dotyczący poukładania szatni…?

 6. Ostu pisze:

  Ale bez napinki… Tak tylko pytam… Gdybyś jednakowoż doszedł do jakiś wniosków to serdecznie zapraszam… Podziel się…

 7. Ostu pisze:

  Bronks – właśnie przeczytałam „Na chłodno” … I widzisz… Chyba jednak miałem rację… Także jeśli chodzi o język polski.