Prace kibiców, które warto wyróżniać

W obecnych czasach coraz mniej jest kibiców chętnych do robienia czegokolwiek dla Lecha Poznań, z pasji i to jeszcze za darmo poświęcając danej rzeczy swój prywatny czas. Powodów takiego stanu jest wiele. Od dłuższego czasu m.in. działania klubu skutecznie zniechęcają do interesowania się losami Kolejorza na co dzień, a co dopiero do działania na jego rzecz.


Przerwa na kadrę to dobry czas, żeby przypomnieć prace kibiców nadesłane do nas kilka lat temu po to, aby pokazać je innym kibicom. Dlaczego odkurzamy ten temat? Przede wszystkim 7 i 6 lat temu, kiedy po raz pierwszy prezentowaliśmy makiety obiektu Kolejorza nadesłane do nas przez kibiców ten serwis nie był tak popularny, jak teraz i nie było tutaj tylu ludzi. Ponadto druga tej jesieni, długa i nudna październikowa przerwa na obozy reprezentacji narodowych jest dobrym momentem, żeby poza bieżącymi sprawami związanymi z Lechem zając się też innymi tematami.

Kibice, którzy w obecnych czasach decydują się na robienie czegoś więcej dla Lecha Poznań i na jego temat zasługują na duże słowa uznania tak jak m.in. Przemysław Górnicki. Kibic z Podkarpacia przez 7 miesięcy tworzył makietę stadionu Kolejorza z papieru instalując oświetlenie zarówno w środku jak i na zewnątrz stadionu. Zdjęcia jego makiety nadesłane do nas w marcu 2012 roku przesłaliśmy później do klubu, gdzie praca tego kibica spodobała się ówczesnemu działowi marketingu. W nagrodę Przemek wraz z rodziną został zaproszony na koszt klubu do Poznania, by na żywo mógł obejrzeć sobie stadion Lecha.

Rok wcześniej swoją makietę stadionu Kolejorza wykonał też inny kibic Lecha, Andrzej Prendke z Puszczykowa leżącego nieopodal Poznania. Obie prace można obejrzeć poniżej. Jeśli ktoś z Was wykonał podobne rzeczy z papieru czy inne elementy związane z Kolejorzem, to jak najbardziej zachęcamy do przesłania do nas zdjęć na adres: redakcja@kkslech.com. Szczególnie w tych trudnych dla klubu czasach warto wspierać i promować wszystkie inicjatywy kibiców Lecha Poznań, którzy mają jeszcze ochotę cokolwiek robić na temat Kolejorza.


Autor pracy: Przemysław Górnicki

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

Autor zdjęć: Andrzej Prendke

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

  1. J5 pisze:

    Piękne prace naszych kiboli:))) . Wielki szacunek za wlożoną pracę w wykonanie makiet naszego stadionu

  2. mario pisze:

    obie makiety bardzo fajne. W tej pierwszej trybuny, murawa i część biurowa lepsze niż w oryginale… 🙂

  3. inowroclawianin pisze:

    Piękna sprawa, pogratulować wykonania. Nie zapominajmy również o naszych artystach od malowania murów i tworzenia opraw meczowych 🙂