Wyniki sondy: W pierwszej kolejności powinna przyjść „6”

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała sonda z zapytaniem, kto zimą w pierwszej kolejności przydałby się Lechowi Poznań? Po 7 dniach pora na przedstawienie wyników niedawnej ankiety, które ułożyły się dość równo. Kibice Kolejorza mają odmienne zdanie co do zawodnika, który w najbliższym okienku jako pierwszy powinien trafić na Bułgarską.


Najwięcej, bo 28,3% internautów KKSLECH.com uważa, że do Lecha Poznań w pierwszej kolejności powinien zimą trafić nowy defensywny pomocnik na „6”, który zastąpiłby Łukasza Trałkę bądź Tomasza Cywkę wystawianych dotąd na tej pozycji. 21,1% ankietowanych chętnie widziałoby zimą przede wszystkim nowego stopera, a niewiele mniej, bo 19,9% kibiców nowego bramkarza.

Granicę 10% głosów przekroczyła jeszcze możliwość odpowiedzi – „nowa klasyczna na ósemka”. Wyniki ostatniej sondy pokazują przede wszystkim, że kibice Kolejorza chcą kolejnych transferów do klubu myśląc głównie o wzmocnieniu tylnej formacji drużyny Ivana Djurdjevicia, która tej jesieni rozczarowuje.

Przez 7 dni w sondzie udział wzięło 7222 internautów. Wszystkim kibicom Lecha Poznań dziękujemy za oddanie swojego głosu i zachęcamy do licznego udziału także w kolejnych sondach na KKSLECH.com. Następna ankieta na łamach witryny pojawi się już za kilka dni.


Wyniki sondy: Kto zimą w pierwszej kolejności przydałby się w Lechu?

28,3% – Nowy defensywny pomocnik „6”
21,1% – Kolejny stoper
19,9% – Nowy bramkarz
10,5% – Nowa klasyczna „8”
7,2% – Nowy ofensywny pomocnik na „10”
3,5% – Lech nie potrzebuje już transferów tylko oczyszczenia szatni
3% – Nowy lewonożny skrzydłowy
2,8% – Nowy prawy obrońca/wahadłowy
2,7% – Nikt. Lech potrzebuje zimą spokoju i zgrania kadry
1% – Lech potrzebuje jeszcze innego piłkarza (napisz w komentarzu kogo)

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <2 komentarze

  1. 07 pisze:

    W gwoli ścisłości 90% wiary chce transferu wychodzącego – Klimczak & Piothrek

  2. Tadeo pisze:

    Wszystkie te sondy nie mają najmniejszego sensu jeżeli dalej w Lechu będą rządzić te dwa ścierwa R.i K. , a trenerem będzie człowiek który nie potrafił wyników osiągnąć nawet w III lidze.