Wyniki sondy: Będą puchary

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów na KKSLECH.com oraz w „Śmietniku Kibica” trwała okazjonalna sonda z zapytaniem, które miejsce zajmie Kolejorz wiosną 2019? Była to kolejna ankieta w której wyniki są wyrównane. Według kibiców Lecha Poznań drużyna Adam Nawałki załapie się w najbliższej rundzie do eliminacji Ligi Europy, choć łatwo nie będzie.Najwięcej, bo w sumie 42,9% kibiców uważa, że Lech Poznań zajmie 19 maja 3 lub 4. lokatę i z problemami awansuje do europejskich pucharów. W ankiecie nie zabrakło też pesymistów a nawet niepoprawnych optymistów. 17,4% osób obstawia 5 lub 6. pozycję dla Kolejorza, a 12,4%% wierzy w tytuł mistrzowski.

Inne możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów. Tylko 3,2% kibiców typuje Lecha Poznań jako zespół, który nie załapie się do górnej ósemki. W ostatniej sondzie przez tydzień udział wzięło 7981 kibiców. Wszystkim internautom KKSLECH.com dziękujemy za głosy i zapraszamy do licznego udziału także w kolejnych ankietach.Wyniki sondy: Które miejsce zajmie Kolejorz wiosną 2019?

24,6% – 3. miejsce – Z problemami Kolejorz załapie się na podium utrzymując 3. pozycję, którą zajmuje teraz
18,3% – 4. miejsce – Po nierównej wiośnie Lech straci lokatę na podium zajmowaną po jesieni, ale awansuje do pucharów
17,4% – 5-6 miejsce – Wiosna 2019 będzie wyglądała podobnie jak wiosna 2016 za Urbana. Źle, nierówno, pucharów nie będzie
12,4% – 1. miejsce – Po pięknej i fascynującej wiośnie Lech niespodziewanie sięgnie po mistrzostwo
7,3% – 3. miejsce – Lech grający dużo lepiej niż jesienią pewnie zajmie 3. lokatę zmniejszając stratę do liderów
6,2% – 2. miejsce – Po dobrej wiośnie Kolejorz zdoła wskoczyć na 2. pozycję mając do końca szansę na tytuł
5,8% – 4. miejsce – Lech grający wiosną podobnie jak jesienią spadnie o 1 lokatę. Puchar wygra ktoś spoza czołówki, Lech nie zagra w Europie
4,8% – 7-8 miejsce – Kolejorz w sezonie zasadniczym ledwo awansuje do górnej ósemki. W fazie finałowej nic nie pokaże
3,2% – 9-16 miejsce – W najbliższych 10 kolejkach Lech nie dostanie się do grupy mistrzowskiej. W lidze pozostanie

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarzy 9

 1. kri$$ pisze:

  czytając naszą ulubiona stronę o Kolejorzu, mam wrażenie że jesteśmy pesymistami. A tutaj taka niespodzianka! ponad 40% uważa, że będą puchary. Jakas hipokryzja? :)

  • Kagame pisze:

   Co to za osiągnięcie dla klubu z takimi aspiracjami załapanie się do pucharów?

  • Kosi pisze:

   Dla klubu i tych oslow tam pracujacych to jest sukces. Dla takich jak kri$$ takze, wrocil WW pod innym nickiem

  • kri$$ pisze:

   dla jasności- nie jestem i nie byłem żadnych WW….
   Osobiście oddałem głos na 7-8 miejsce.

 2. tomasz1973 pisze:

  18,6% uważa, że Lech poprawi swoją lokatę, jest moc panie Rutkowski!

  Dawno nie było tak pesymistycznego nastawienia co do wyników, ale, no cóż mocno zarząd zapracował na taki marazm!

 3. John pisze:

  Miejsce gwarantujące udział w pucharach jest obowiązkiem.W końcu Lech zajmuje 3 miejsce nie startuje z drugiej 8.
  Nasza liga jest na tyle dziwna ,że może wydarzyć się wszystko.Ciężko o zdecydowanego faworyta w danym spotkaniu,ciężko sugerować się tabelą.
  Dziś ktoś wygra na Legii czy na Lechu wysoko,żeby tydzień później przegrać z Sosnowcem.
  Nieco ponad 7 godzin do meczu.

 4. J5 pisze:

  Wyniki ankiety przedstawiaja, wydaje się, rzeczywiste możliwości Lecha. Zarówno strata do dwóch wyprzedzających klubów jest duża, a ich siła na pewno nie jest mniejsza od naszego klubu. Prócz Jagiellonii reszta zespołów nie wydaje się na tyle mocna, aby wyprzedzić Kolejorza. Jeśli jednak znalazłaby się drużyna wybijająca ze stawki pozostałych zespołów, to raczej różnice jakości naszych piłkarzy spowodują że to Lech zajmie ewentualnie czwarte miejsce. Z kolei ze spokojem będzie można powalczyć z Jagiellonią o trzecie miejsce, bo w zespole z Białegostoku zaszly spore zmiany, i nie wiadomo jak ten zespół odpali. Pozycje 3- 4 to najbardziej realne miejsce do zajęcia przez Kolejorza. W PP raczej nie będzie niespodzianek, i wygra ktoś z trojki Jagiellonia, Lechia , Legia. To powoduje, że nawet czwarte miejsce zapewni udział w eliminacjach Ligi Europy. Wszystko co Lech ugralby ponadto možna nazwać miłą niespodzianką. Nawet pozycja pierwszego przegranego która nikogo w Poznaniu nie ucieszyłaby, ale bylaby sygnałem że pod wodzą Nawałki w zespole coś drgnęło. Tak czy siak bez zmian w kadrze podczas letniej przerwy w rozgrywkach, trudno będzie o trofeum w przyszlym sezonie.

 5. arek z Debca pisze:

  Może będą puchary a może nie. Nawet jak będą to nic to nie zmieni.

 6. Tadeo pisze:

  Lepiej być miło zaskoczony , niż później rozczarowany zbyt dużymi oczekiwaniami
  Uważam że będzie bardzo trudno utrzymać miejsce na podium , bo na dzień dzisiejszy trudno oczekiwać sukcesu , po takich zmianach i słabych sparingach na zgrupowaniu.Jednak moje serce jest cały czas z Lechem i wierzę że moje przewidywania się nie spełnią