95 zdjęć z pokonania Legii i film HD

W chłodny, sobotni i lutowy wieczór Lech Poznań w końcu nie zawiódł swoich kibiców. Na oczach prawie 25 tysięcy ludzi Kolejorz odniósł pierwsze zwycięstwo tej wiosny pokonując warszawską Legię wynikiem 2:0. W spotkaniu walki skuteczniejsi byli „niebiesko-biali”, którzy definitywnie zamknęli emocje w tym meczu drugim golem zdobytym w 79 minucie zawodów.

Kto przyszedł wczoraj na stadion na pewno się nie nudził. Emocji i walki na boisku nie brakowało, bardzo ciekawie było także na trybunach, a na sam koniec Lech Poznań pokonał Legię Warszawa dzięki czemu wciąż bije się o awans do europejskich pucharów. Zapraszamy do obejrzenia 95 zdjęć autorstwa aż 3 fotografów. Mecze, cieszynki po golach, trybuny, oprawy. To wszystko zobaczycie na naszych fotografiach.



Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski



Autor zdjęć: Robert Balcerzak

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <







komentarzy 7

 1. Piknik pisze:

  Bardzo pozdrawiam kibiców Lecha, którzy jechali każdemu kto się pojawił na stadionie.
  Piłka zaskakuje dlatego bardzo ją kochamy. Lech wygrał trochę przypadkowo pierwsza bramka samobójcza legii która trochę ustawiła mecz. Kolejorz bronił się mądrze i kontratakował. Jako piknik bardzo się ciesze,że wygraliśmy z klubem z Ukrainy, jednak jedno zwycięstwo z leglą nic nie zmienia sądzę,że zarząd klubu jest do wymiany. Chciałbym zobaczyć Lecha, który gra konsekwentnie i zdobywa kolejne trzy punkty nie tylko z legią. (wszyscy pamiętamy jednorazowe zwycięstwo z legią a później kolejne porażki naszego klubu). Dzisiaj liczą się tylko trzy punkty stylu gry nie było. ale:) była walka. Szacun dla defensywy za to spotkanie wygrana to głównie jest ich sukces (pozytywne zaskoczenie). A byłem na stadionie zawsze jestem i oczywiście jestem trollem zarządu tak jak napisał jeden z kibiców na tym forum.

  • Biniu pisze:

   Człowieku, jesteś nie tylko trollem zarządu ale jesteś też ruchany przez zarząd, jesteś debilem bez inteligencji, jesteś kibicem CSKA. Chłopaki z kotła to podłe przedawczyki które zarabiają na kibicowaniu oprawach i giętej. Jeśli Cię to pocieszy to ja też byłem na meczu i będę na następnych. JA TEZ JESTEM IDIOTA ITD, jak Ty. Też pozdrawiam wszystkich którzy na mecze nie chodzą i namawiam do empatii w ocenach. Sadzac zresztą po zdjęciach, to redakcja a przynajmniej ktoś z redakcji też był na meczu. Też pozdrawiam.

  • foxi85 pisze:

   Twoja sprawy byłeś czy nie byłeś , wolny wybór. Na krótką metę fajnie, na dłuższą nie (tylko dramatyczny spadek kibiców na trybunach da coś do myślenia trepom z Wronek – moja osobista opinia). Mogę w sposób grzeczny, kulturalny skomentować obecność tych co byli, jednak jechać po nich i obrażać nie ma co (ich wolny czas, ich pieniądze). Swoją drogą mam nadzieje , że wypełniony wczoraj tylko do połowy stadion na meczu ze szmatą, gdzie przeważnie było to 35 tys – 40 tys. da co niektórym do myślenia – że pudrowane barachło dobrze się jednak nie sprzedaje. Z wyniku jestem oczywiście zadowolony, mecz dało się w końcu oglądać, życzę takiej postawy, skupienia, konsekwencji w grze drużynie w następnych meczach. Amen

 2. Soku pisze:

  Skroić z fantów mały FC ze Szkocji, faktycznie kozactwo godne propsów od wszystkich ekip w kraju.

  • arek z Debca pisze:

   Bo to jest kozactwo na miarę tego sowieckiego klubiku z 1945 roku.

  • Soku pisze:

   Czekam na prezentację kolejnych stolcowych łupów, pewnie to będzie tak wyglądało:

   – Zbychu, kiedy palimy te szale? A ogólnie to one takie małe jakieś.
   – Szczym ryj i leć po zapsy, Ździchu. Obrobilim na ekspresówce busa co wiózł na turniej U10, głupie bachory nie miały większych.

 3. El Companero pisze:

  Zdjęcia 1-3 : menażeria osobliwości…