W końcu w pełni udany weekend młodzieży

W minionych dniach kolejne mecze tej wiosny rozegrały wszystkie 4 najstarsze młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Wszystkie juniorskie ekipy Kolejorza w końcu pewnie wygrały. Po kolejnych zwycięstwach w grupie 2 III-ligi przewodzą rezerwy, natomiast w grupie B CLJ U-17 prowadzą juniorzy młodsi.Lech II Poznań już bez tak dużego wsparcia zawodników z pierwszej drużyny, jak wcześniej pokonał we Wronkach w niedzielę broniącą się przed spadkiem Jarotę Jarocin aż 4:0. Rezerwy wciąż przewodzą w grupie 2 III-ligi mając 1 oczko przewagi nad KKS-em Kalisz. Teraz graczy Ulatowskiego czeka niewygodny wyjazd do Środy Wielkopolskiej w której występują m.in. Jakub Wilk czy Luis Henriquez.

W końcu nie zawiódł Lech Poznań z CLJ U-18. Bez błysku, ale jednak podopieczni Bartosza Bochińskiego wygrali na wyjeździe z Escolą Warszawa rezultatem 2:1. Juniorzy starsi nadal są na 7. miejscu z pokaźną 23-punktową stratą do pierwszej Korony Kielce.

Jak burza w grupie B CLJ U-17 idą przynajmniej juniorzy młodsi. Gracze Huberta Wędzonki najpierw pokonali w derbach Wartę Poznań na jej boisku 2:0, a później już u siebie okazali się lepsi od Arki Gdynia triumfując 3:1. Lech Poznań jest na razie liderem mając 2 punkty więcej niż Lechia Gdańsk.

Wreszcie lepiej w CLJ U-15 zaczęli grać trampkarze starsi. Lech Poznań w weekend odniósł kolejne zwycięstwo gromiąc Lechię Gdańsk aż 4:0. Kolejorz w grupie B jest już na 2. pozycji, jednak do liderującej Pogoni Szczecin traci aż 7 punktów. Ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne najstarsze juniorskie grupy Lecha Poznań będą teraz rywalizowały już w środę i w czwartek.

Kolejny raport z rezultatami młodzieży Lecha Poznań opublikujemy w przyszły poniedziałek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie, czyli „Tabele” i „Terminarz Młodzieży”. Linki są podane również poniżej.Ostatnie mecze młodzieży:

III-liga: Lech II Poznań – Jarota Jarocin 4:0
CLJ U-18: Escola Warszawa – Lech Poznań 1:2
CLJ U-17: Warta Poznań – Lech Poznań 0:2
CLJ U-17: Lech Poznań – Arka Gdynia 3:1
CLJ U-15: Lech Poznań – Lechia Gdańsk 4:0

Kolejne mecze młodzieży:

III-liga: Polonia Środa Wielkopolska – Lech II Poznań (czwartek, 18 kwietnia, godz. 17:00)
CLJ U-18: Lech Poznań – Górnik Zabrze (czwartek, 18 kwietnia, godz. 12:00)
CLJ U-17: Błękitni Wronki – Lech Poznań (środa, 17 kwietnia, godz. 11:00)
CLJ U-15: Warta Poznań – Lech Poznań (czwartek, 18 kwietnia, godz. 12:00)

> Ligowy terminarz młodzieży Lecha Poznań
> Ligowe tabele Lecha Poznań

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na 3 portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

INSTAGRAM (nowość)
TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Komentarz

  1. J5 pisze:

    Wreszcie powiało optymizmem z akademii. Oby zasoczyły już do końca sezonu nasze młodzieżowe drużyny, a rezerwy w końcu wywalczyły awans na szczebel centralny

Dodaj komentarz