Dziękujemy użytkownikom za kolejny wspólny sezon

Długi, fatalny, pełen bólu i rozczarowań dla całego Lecha Poznań sezon 2018/2019 w niedzielę wreszcie dobiegł końca. Wtorek to więc idealny moment, aby podziękować wszystkim stałym użytkownikom KKSLECH.com i naszym czytelnikom za minione rozgrywki, za przeżywanie sportowych emocji, małych wzlotów oraz dużych upadków Kolejorza razem z nami. Bez Was tej witryny już by nie było.Sezon 2018/2019 był tragicznym do opisywania Lechowego życia. 45 meczów, 18 zwycięstw, 9 remisów i aż 19 porażek Kolejorza to najlepsze podsumowanie tego o czym pisaliśmy przez cały ostatni rok. W historii tej witryny mającej prawie 14 lat był to zdecydowanie jeden z najbardziej przykrych sezonów podczas którego cały czas było źle, cały czas atmosfera wokół klubu brzydko pachniała i nie dało się znaleźć żadnych optymistycznych rzeczy. Podczas minionych rozgrywek wraz z Wami byliśmy świadkami rozkładu drużyny Lecha Poznań gnijącej z każdym kolejnym miesiącem, którą sztucznie pojedynczymi wygranymi próbowało się stymulować. Na początku sezonu jeszcze nie było aż tak źle. Był w pełni zadowalający nas awans do III rundy eliminacyjnej Ligi Europy i dość wesołe lato z 4 zwycięstwami na start Ekstraklasy. Jak się później okazało – był to tylko wypadek przy pracy tak jak 3 grudniowe, szczęśliwe wygrane. Wrzesień, październik i listopad należał do nudnych, ale także bardzo bolesnych oraz smutnych miesięcy w sezonie 2018/2019. Zima wraz z Wami minęła szybko, jednak luty, marzec i kwiecień nie przyniósł poprawy. Miesiąc maj był już tylko czekaniem na wyrok i stypą po tym zespole w szambie utopionym.

Nie było nam łatwo w ostatnich 12 miesiącach. Były mecze po których nie chciało nam się robić zupełnie nic. Nie było po niektórych meczach analiz a w tygodniu paru innych rzeczy. Fatalna atmosfera wokół klubu, brak wiary, nadziei i optymizmu panował również wśród nas. Były dni podczas których nie miał kto opisywać poszczególnych, zaplanowanych wcześniej rzeczy. Zniechęcenie czy znużenie udzielało nam się często. Miniony sezon nie wyglądał tak jak byśmy tego chcieli czy tak jak to było zaplanowane latem zeszłego roku. Nie zrealizowaliśmy w 100% założeń, planu, nie rozwinęliśmy się starając się co najwyżej utrzymać dobry poziom merytoryczny na KKSLECH.com. Czasami trudno było uwierzyć w co to się dzieje z Lechem Poznań pod wodzą obecnego zarządu, z tymi trenerami i z tymi piłkarzami. Czasem zamiast coś pisać lepiej było po prostu milczeć w ukryciu niż kolejny raz babrać się w tym wszystkim dobijając się jeszcze bardziej.

Wszystko co z Lechem Poznań związane w sezonie 2018/2019 przeżywaliście wraz z Wami i często to mobilizowało nas do pracy. Gdyby Was nie było – nie byłoby nas. Nie byłoby sensu zwracać uwagi na bieżące problemy Kolejorza. Bardzo ciężko było czasem budować optymizm czy entuzjastycznie podejść do niektórych spraw związanych z Lechem Poznań. Sami jesteśmy kibicami, zatem świetnie Was rozumiemy, wiemy co Wam się podobało w minionym sezonie, a co nie. Wiemy, że Wy użytkownicy KKSLECH.com przeżywaliście wszystkie Lechowe wydarzenia z rozgrywek 2018/2019 tak samo mocno, jak my. Dziękujemy Wam za codzienne bycie z nami, pisanie komentarzy i życie tym klubem co najlepiej pokazuje, jak bardzo go kochacie. Dzięki za ten fatalny sezon 2018/2019, który jakoś przeżyliśmy RAZEM. Istniejemy dzięki Wam, dla Was i też dla Was cały czas chcemy tutaj być. Jesteśmy potrzebni innym kibicom, czujemy to każdego dnia, czytają nas tysiące ludzi, których nie opuścimy. Przez ostatni rok ponownie w miarę możliwości czasowo-finansowych robiliśmy wszystko, aby ten serwis po prostu dawał radę. Często robiliśmy swoje bez względu na to, czy się to komuś podobało czy nie. Czy pracownik klubu, zawodnik, trener był zadowolony z tego co napisaliśmy czy nie.

Cały czas i zawsze będziemy podkreślać, że to Wy użytkownicy KKSLECH.com jesteście najlepsi i to dzięki Wam istniejemy, a ten serwis ma taką MOC. Jesteście największą siłą jednej z najbardziej popularnych klubowych witryn w kraju. Moderatorzy właśnie po takim sezonie 2018/2019 najbardziej doceniają wszystkie te komentarze oddawane przez Was na KKSLECH.com w trakcie rozgrywek, a w szczególności te bardzo długie, których czytanie zajmuje kilka minut. JESTEŚCIE NAJLEPSI! i dzięki Wam za to! Dziękujemy za wspólny sezon 2018/2019 również wszystkim naszym użytkownikom, kibicom pomagającym nam finansowo w wiadomy sposób, transferowym informatorom, a także ludziom wspierającym nas bezinteresownie, pomagającym w różnych sprawach w tym często anonimowo pod przykryciem. Przez tylko 45 meczów Kolejorza nie był to rekordowy sezon KKSLECH.com. Pod względem serwisowym był on po prostu dobry, bo rzetelność, prawda i brak owijania w bawełnę zawsze wygrywa.

A co po sezonie 2018/2019? Tak jak już informowaliśmy – czekają nas nie tylko tego lata małe zmiany o których więcej napiszemy w niedzielę, 26 maja. Latem 2019 i w kolejnych rozgrywkach na pewno nie będziemy przesadzać z optymizmem czy z budowaniem entuzjazmu na siłę skoro sytuacja jest jaka jest i będzie nieprzyjemna przez wiele miesięcy (co ciekawe rok temu pisaliśmy tak samo). My jesteśmy od rzetelnego, obiektywnego informowania Was o tym, co się dzieje w Lechu Poznań i wokół niego. Nie od nas zależy atmosfera wokół klubu czy wyniki Kolejorza. My tylko o tym wszystkim piszemy nie mogąc nic więcej zrobić. Jeśli zauważymy pozytywy czy nadzieje podparte faktami na to na co najbardziej czekamy i co jest celem kibiców, to na pewno ton na KKSLECH.com się zmieni. Nikt nie ma wpływu na to co piszemy oraz na nastroje panujące na tej witrynie. Wpływ na wszystko ma tylko Lech Poznań jako klub sportowy, nie jako firma. Dziękując Wam za sezon 2018/2019 myślimy już o długim, smutnym lecie bez pucharów, o tym jak sobie poradzić w kolejnym sezonie i o tym, jak KKSLECH.com będzie wyglądało w nowym sezonie 2019/2020. Działamy dalej robiąc swoje najlepiej jak tylko się da!

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <47 komentarzy

 1. Lolo pisze:

  To my dziękujemy. Trzymajcie się i swój poziom a jakoś przebrniemy przez te suche lata. Kiedyś w końcu musi zaświecić słońce

 2. 07 pisze:

  Dziękuję redakcjo również. Nie łatwo pisać kiedy wyniki są poniżej oczekiwań. Oby sezon 19/20 był ciekawszy, lepszy i oby kibice wrocili na stadion.

 3. Pawel68 pisze:

  Dzięki redakcja!Nie wiem jak wy to robicie,że to wytrzymujecie!Chyba jesteście pod stałą kontrolą kardiologa i innych specjalistów?

 4. J5 pisze:

  A ja dziękuję Redakcji za to, że chciało się wam przez tak dlugi czas opisywać ten syf powstały z winy wroniarzy, za prawdę i walenie prosto z mostu o wszystkim co dzialo się z Lechem. Przežyliśmy ten najgorszy sezon, a to nas tylko wzmocni. Cierpliwie poczekamy aż wroniecki pasożyt zdechnie i zgnije we własnym odorze ku radości całej wielkiej lechowej rodziny. KKS MISTRZEM JEST! Precz z wronieckim okupantem!!!

 5. Jack pisze:

  Brawo Panowie robicie bardzo dobrą robotę.Oby kolejny sezon był lepszy.

 6. John pisze:

  Dzięki.Ja jestem przekonany , że sezon 19/20 będzie znacznie lepszy.
  Czystka,nowe otwarcie,mieszanka doświadczenia z młodością.
  Nie ma szans , żeby do Lecha trafili gorsi obrońcy ,od Vuja i Janickiego,samo pozbycie się kilku innych już jest na plus.
  5 czy 6 niezłych transferów wystarczy,transfery 1 do 1 w miejsce wszystkich odchodzących nie są potrzebne ,kilku i tak grało w rezerwach czy oglądali mecze z trybun.
  Żuraw mierzył się z wieloma kontuzjami kluczowych zawodników,Tiba, Gytkjaer,Amaralem,Rogne a Lech pokazywał , że można grać w piłkę , nawet w takim składzie jak z Piastem. Będzie dobrze, było minęło,co zrobić.

  • anonimus pisze:

   Skąd u Ciebie to przekonanie że nie sprowadzą kolejnych cieniasów jak Vuja czy Janicki?? Za tą działkę przecież odpowiada ten co się nie podda a to złote dziecko któremu dano zabawkę ktorej zasad działania nie pojmuje..Z tą kontuzją Gytka czy Amarala nie przesadzałbym a raczej poczekał czy się nie zawiną do innego klubu.

  • John pisze:

   Nie wiem wydaje mi się to niemożliwe,teraz Rząsa z Terpiłowskkm zajmują się ponoć transferami, może Żuraw ma lepsze oko.

 7. WybrzezeKlatkiSchodowej pisze:

  Dziękujemy i pozdrawiamy. 🙂
  Głowy do góry, będzie dobrze, jakoś wspólnie ten słabszy okres przetrwamy.
  Pozdro

 8. slash pisze:

  Jak się wkurwiałem to nie czytałem i nie komentowałem. Wy na swoje nieszczęście musieliście jeszcze ten syf opisać.
  Podziękowania należą się Wam.

 9. baja0326 pisze:

  Dzięki i oby przyszły sezon był lepszy dużo lepszy!pozdro

 10. kri$$ pisze:

  Dzięki Redakcjo! Dla mnie jesteście najbardziej wiarygodni!

 11. smigol pisze:

  To my dziękujemy, wykonujące rewelacyjną pracę. Sam fakt że na oficjalnej stronie Lecha nie byłem chyba od 4 lat. ??

 12. scoobi83 pisze:

  Dziękujemy, Trzymacie równy wysoki poziom już od nie pamiętam kiedy nawet:) Pozdrawiam

 13. anonimus pisze:

  Redakcjo tak trzymać i dalej pisać jak jest w Kolejorzu. Klub to kibice, emocje i wyjazdy a nie kasa za wychowanków i zielone słupki w excelu Klimczaka w korpo Rutkowskich

 14. 1971 pisze:

  Droga redakcjo , dzięki za wszystko co uczyniliście na tej stronie i dla tej strony . Dzięki za należyte , bezstronne i prawdziwe informacje o naszym klubie i że wam się chciało . Wielki szacunek za to i podziw .Oby przyszły sezon był lepszy niż ten co się przed chwilą skończył i żeby Lech wam dał do pisania więcej pozytywnych niż negatywnych informacji .

 15. Marecki60 pisze:

  Podziękowania to głównie należą się wszystkim, którzy piszą artykuły i pracują w redakcji kkslech. Z roku na rok niestety ta praca na pewno jest coraz trudniejsza i nie przynosi takiej satysfakcji jak parę lat temu.
  Nie należę do czytelników tej strony, którzy bardzo często się wypowiadają, ale na stronę wchodzę codziennie, a właściwie to parę razy dziennie i grzecznie klikam za każdym razem na reklamę.
  Odnośnie wiarygodności to niestety to jest jedyna strona na której nie wypisuje się plotek i pierdół rodem z mchu i paproci.
  Mam nadzieję, że mimo wszystko będziecie trzymać poziom.
  Gratuluje poziomu i mam nadzieję, że uda się ten poziom utrzymać.

 16. Lolo pisze:

  Podajcie wreszcie jakieś sensowne konto gdzie można coś wpłacić żeby ta strona istniała

 17. inowroclawianin pisze:

  Ja też dziękuję, za ciekawe artykuły, za cierpliwość, za pracę na rzecz nas wszystkich, za obiektywizm, realne spojrzenie na problemy Lecha. Pozdrawiam

 18. Juliusz Cezar pisze:

  Redakcjo KKSLECH.com Dziękuje.
  Żeby nie Redakcja to by nie było nas tak dużo na tej stronie i jeszcze raz dziękuje.
  Może nie udzielam się tak często ale jestem na tej stronie codziennie kilka razy.
  Rodowity poznaniak mieszkający w Bielsku-Białej.
  Pozdrowienia z Bielska-Białej dla całej Redakcji i rzeszy kibiców Kolejorza.

 19. Rafik pisze:

  Dzięki redakcjo. Dzień zaczynam z kkslech.com i kończę z kkslech.com. Wytrwałości!

 20. Rafal82 pisze:

  Ode mnie też wielkie dzięki i szacun za mega artykuły i to że każdy z Nas kibiców może zawsze się dowiedzieć wszystkiego co wokół klubu się dzieje , szkoda że ten sezon wszystkich Nas kosztował tyle nerwów , wstydu i wystawił prawdziwych kibiców którzy mają Go w sercu na takie upokorzenie. Trzeba chyba tylko wierzyć że po burzy zawsze jest słońce… Nie wiem jak Wy ale Ja zawsze najbardziej czekam „Na chłodno”. A dla Redakcji i wszystkich kiboli wytrwałości bo Ja nie wyobrażam sobie od rana nie wejść na kks…Hej Lech!

 21. b77 pisze:

  Żeby jeszcze KOLEJORZ trzymał tak wysoki poziom jak Wy Redakcjo, wielkie DZIĘKI !!!

 22. leftt pisze:

  Że też Wam się chce, pały jeb… Czy jakoś tak. Mam nadzieję, że pomimo wysiłków wujow i pilkarzykow Wam się nie odechce.

 23. Olka pisze:

  Dziękuję, wytrwałości życzę, nadal dobrego pióra i coraz to większej rzeszy czytających i klikających w reklamy:)

 24. Antek pisze:

  Dzięki wielkie za wszystko wielki szacunek za to co robicie !!!Oby starczyło Wam sił i motywacji w przyszłym sezonie!!!

  • Siodmy majster pisze:

   Powiedz proszę @tolepowi ,że nie jesteś alter ego użytkownika @ Ostu 😉

  • Ostu pisze:

   @tolep i tak nie uwierzy – on żyje w swojej rzeczywistości alternatywnej…
   A poza tym – on ZAWSZE „wie swoje”..
   Ale dziękuję, że takie TUZY jak Ty i @leftt się kimś takim jak ja zainteresowały…

 25. Siodmy majster pisze:

  Panowie redaktorzy : SZACUN ! To ,co robicie to prostu prawdziwe dziennikarstwo na wysokim poziomie.Bez Was ten lechowy świat byłby jeszcze bardziej beznadziejny.Trzymajcie ten poziom i nigdy się nie poddawajcie . W Waszym przypadku będą z tego wyłącznie korzyści . Jest taki chłopczyk w piżamce w poziomki i muchomorki i też mówi ,że się nigdy nie podda. No ale akurat w jego przypadku liczymy ,że kłamie ( jak zawsze zresztą ) ;))))

  • Ostu pisze:

   On nie kłamie…
   On nie wie co mysli, zanim nie usłyszy co mówi…

 26. arek z Debca pisze:

  Dziękuję was za to, że jako jedni z nielicznych w Poznaniu nie jesteście na garnuszku Rutka i dlatego opisujecie tą smutną lechową rzeczywistość obiektywnie i prawdziwie.

 27. Biniu pisze:

  Szczerze gratuluje konsekwencji i szczere podziękowania za codzienne artykuły. Nie zawsze się zgadzam, ale zawsze cenie.

 28. zibi pisze:

  Szanowna redakcjo KKSLech.com, jesteście krynicą wiedzy dotyczącej Kolejorza.

 29. MaPA pisze:

  Dzięki Redakcjo za te lata,za te ciekawe artykuły i za stworzenie nam możliwości wypowiedzi na kazdy temat jak i dyskutowania z innymi użytkownikami.Natomiast co do przyszłego sezonu to jeszcze się nie zaczął a ja mam wrażenie że będzie również kiepski.Słuchając mądrości K.Klimczaka który otwarcie mówi że w przyszłym sezonie Lech nie będzie walczył o nic.Jest to jasny przekaz do zespołu aby się za bardzo nie pocili bo i tak kasę dostaną.Jeszcze na dobitkę stary legionista strofuje Gargamela by Lech był Lechem.Jeśli takie podejście do piłki ma przyciągnąć publikę na stadion to włodarze mocno się zawiodą.Ostatnie wydarzenia w „ekstraklasie” dowodzą że ludzie którzy są dobrzy w zarządzaniu firmą kompletnie się nie nadają do sportu.Przykładem jest nasz zarząd i legijny Kudłaty.Tacy ludzie swój wkład w sport powinni ograniczyć tylko do sponsoringu i polewania gorzałki w VIP-om w luksusowych kabinach stadionowych.Mam tylko nadzieje że trener,jego sztab i piłkarze wykrzesają w sobie trochę ambicji i będą grac na przekór zarządzającym.

 30. Jacek_komentuje pisze:

  Każdego dnia cieszę się, że jesteście, bo mam gdzie zajrzeć, żeby poczytać o tym, co mnie interesuje.
  Szacunek za Waszą pracę! Najlepszą recenzją tego miejsca jest liczna grupa wartościowych komentatorów. Oby nadeszły lepsze czasy dla całej Lechowej społeczności, w tym i dla Waszego serwisu.

 31. misha pisze:

  Ja również chciałem się dołączyć do podziękowań. Czytanie kkslech.com jest dla mnie codziennym nawykiem ,o ile nie nałogiem Jest to wg mnie najbardziej rzetelne źródło informacji o moim ukochanym klubie i w praktyce rzadko w innymch mediach można znaleźć coś ponad to, o czym pisze Redakcja. Gratuluje rzetelności, niezaleznego punktu widzenia, zacięcia dziennikarskiego, jakości i licznego grona codziennych użytkowników.

  Przy okazji prośba. Rozumiem, że czasy ciężkie dla każdego kibica Kolejorza, ale dajmy spokój już z tymi trupami, rozkładami etc. w tytułach postów. Można wg mnie przekazywac identyczną treść bez tej całej „cmentarnej” otoczki.

 32. piotrx pisze:

  Dzięki Redakcjo za obiektywizm i wytrwałość. Dzięki Wszystkim, którzy tworzą tą naszą małą społeczność. Bez Was byłoby strasznie trudno przetrwać kolejny beznadziejny sezon. Z wiarą na lepszą przyszłość, pozdrawiam.

 33. Sp pisze:

  Bardzo dziękuję Całej Redakcji KKSLECH.com całej społeczności tej witryny osobą aktywnie udzielający sie pod artykułami I w śmietniku kibica, A także osoba które „tylko” czytają artykuły. Skończył sie ten ponury sezon jakoś udało sie go przetrwac. Mam nadzieje, że kiedyś redakcja zorganizuje spotkanie naszej społeczności w pozytywnych humorach przy okazji jakiegoś triumfu który wleje w nasze serca trochę obiektywizmu i ponownego zjednoczenia Wiary KKS Lech.

 34. Ostu pisze:

  Ja obiecuje, że „nigdy się nie poddam” i będę pisał do końca..
  Mojego albo zarządu…
  Tak – nie będzie już moich emocjonalnych postów dotyczacych gry czy występów Młodych…
  Skupię się na „zawodowej” analizie poczynań i decyzji zarządu – postaram się nie być zbyt „zawodowy” w używaniu fachowych określeń…

 35. lukas1980 pisze:

  Dołączam się do podziękowań i życzę wytrwałości na kolejne sezonu oby tylko lepsze pozdrawiam serdecznie

 36. ShaggyPMI pisze:

  Również chciałbym podziękować Wam Redakcjo za to wszystko co robicie dla nas, prawdziwych kibiców przejmujących się prawdziwymi problemami Lecha Poznań, nie firmy lecz drużyny sportowej. Nie interesują nas wykresy i zielone słupki w Excelu (choć bardzo dobrze że są one zielone o ile są prawdziwe) a tym czym się przejmujemy to atmosfera w naszym klubie. Klubie który staje się na naszych oczach posmiewiskiem oraz ligowym średniakiem.
  Zdecydowanie wolę czytać o tych prawdziwych problemach niż liczyć na cuda wianki i pozytywne słowa naszego wspaniałego duetu K&R
  Jest ciężko, nawet bardzo i tym bardziej dzięki Wam, że chce się Wam prowadzić tą stronę dla nas, Kiboli
  Widać gołym okiem że jest ciężko, jednak gdzieś w głębi każdy z nas liczy na to że w końcu uda się z tego bagna wyjść
  Parafrazując: „mocni razem”!

 37. Radomianin pisze:

  …że Wam się chce… 🙂 i bardzo dobrze że Wam się chce !
  Oby przyszły sezon był lepszy, choć nic na to nie wskazuje. Wiara góry przenosi podobno… To my musimy bardzo mocno wierzyć przy tym zarządzie, że ślepej kurze też się trafi ziarno ..

 38. yarek76 pisze:

  Podziękowania za Waszą ciężką pracę i czekamy z nadziejami na nowy i oby lepszy sezon w wykonaniu naszego Lecha!

 39. Sternbek pisze:

  czesto bylem tak przygnebiony ze nie zawsze chcialo mi sie pisac zadnych komentarzy. Wkurzenie towarzyszylo mi wiekszosc czasu ogladajac wybory trenerow, zaangazowanie pilkarzy I mysl taktyczna trenerow. Zniesmaczony czytalem mimo wszystko kazdy z Waszych artykulow I kazdy oddany komentarz. Duzy szacunek dla kazdego z Was ktorym chcialo sie pisac. Zycze wszystkim byle nastepny sezon nie byl gorszy od tego.

 40. kilo82 pisze:

  Również przyłączam się do podziękowań dla Was. Kolejny upokarzający sezon za nami, ale mam nadzieję, że Wy, podobnie jak Piotrek, nie poddacie się i nadal będzie Wam się chciało 🙂

 41. Erwin pisze:

  Ja również dziękuję, ale jednak lepiej gdybyście „tak jak Piotrek się nie poddawali” tylko nie poddawajcie się po swojemu 🙂

 42. Macmax38 pisze:

  To i ja podziękuję, piszę ogólnie od niedawna, ale kibicem Kolejorza jestem od 30 lat, dużo pisałem na oficjalnym forum, ale ono jest pełne opłacanych klakierów zarządu albo ludzi, którzy są w korelacji biznesowej z zarządem i nie do końca krytyka im pasuje.
  A Wy robicie świetną robotę, wytykacie wszystkie błędy, których niestety w Kolejorzu nie brakuje…nadzieja zawsze umiera ostatnia, dlatego ja wierzę, że jeszcze doczekamy się wspólnie wielkiego Lecha.