Wyniki sondy: Ma być tylko trochę lepiej

Przez ostatni tydzień w jednym z newsów oraz w „Śmietniku Kibica” trwała coroczna lipcowa sonda z zapytaniem co osiągnie Lech Poznań w nowym sezonie 2019/2020? Wyniki tej ankiety przed każdymi kolejnymi rozgrywkami są dla nas bardzo ważne pomagając nam m.in. dostosować teksty do oczekiwań czytelników.Po 7 dniach zbierania głosów pora na przedstawienie wyników niedawnej sondy. Prosiliśmy, aby kibice biorący udział w ankiecie oceniali szanse Lecha Poznań realnie wybierając daną odpowiedź rozumem a nie sercem. Najwięcej, bo 26,2% ankietowanych uważa, że lechici znów nic nie osiągną, ale będą chociaż wyżej w ligowej tabeli.

W sondzie nie brakowało także optymistów. Łącznie 26,5% ankietowanych widzi Kolejorza w europejskich pucharach co oznacza wiarę kibiców w obecny i młody zespół. 11.5% internautów stawia nawet na pierwszy od 1984 roku dublet poznaniaków, czyli na zdobycie w sezonie 2019/2020 zarówno mistrzostwa jak i Pucharu Polski.

Nieco mniej 10,7% głosujących zaznaczyło opcję „Kolejorz sensacyjnie zostanie Mistrzem Polski i odpadnie z Pucharu Polski po walce dopiero wiosną”. Inne możliwości odpowiedzi nie przekroczyły progu 10% głosów. W sondzie przez 7 dni udział wzięło łącznie 10098 kibiców.

Wszystkim fanom Lecha Poznań dziękujemy za oddanie głosu w tej bardzo ważnej przedsezonowej sondzie i zachęcamy do równie licznego udziału także w kolejnych ankietach na KKSLECH.com. Następna ruszy jeszcze w lipcu.Wyniki sondy: Co osiągnie Lech Poznań w nowym sezonie 2019/2020?

26,2% – Lech znów nic nie osiągnie, ale będzie chociaż w okolicach czołówki najniżej na 4-5. miejscu
14,1% – Uda się zakończyć rozgrywki na podium i wygrać Puchar Polski po 11 latach
12,4% – Lech zakończy sezon 2019/2020 na podium Ekstraklasy szybko odpadając wcześniej z Pucharu Polski
11,5% – To będzie sezon Kolejorza! Sięgniemy po dublet pierwszy raz od 1984 roku
10,7% – Kolejorz sensacyjnie zostanie Mistrzem Polski i odpadnie z Pucharu Polski po walce dopiero wiosną
8,8% – Sezon 2019/2020 będzie wyglądał identycznie jak ten zeszły. Okolice 8. miejsca i szybkie odpadnięcie z Pucharu
7,8% – Sezon 2019/2020 będzie jeszcze gorszy od poprzedniego. Lech nie awansuje nawet do górnej ósemki
4,3% – Lecha czeka powtórka choćby z sezonu 2016/2017. Ligowe pudło + kolejna porażka w finale na Narodowym
3,3% – Czeka nas sezon uratowany przez zdobycie Pucharu Polski. W lidze Lech znów będzie gdzieś w środku tabeli
0,9% – Lech Poznań osiągnie jeszcze co innego (napisz w komentarzu co i jak widzisz nowy sezon)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <11 komentarzy

 1. Al pisze:

  Podium lub Puchar Polski albo jedno i drugie to :Razem 56,3% (14,1%+12,4%+11,5%+10,7%+4,3%+3,3 %) Czyli większość na tym forum.
  Nowy sezon nowy Lech i nowe nadzieje.

  • Pawel1972 pisze:

   Nadzieja na co? Podium to niby jakiś sukces jest? Ładnie was Rutki wytresowali – minimaliści chowu piothusiowego, kibice exela, akademii i kanciapy… To już mentalna Amica Wronki.

  • Al pisze:

   Gdy człowiek kulturalny krytycznie wypowiada się o zarządzie czy właścicielu . Przedstawia konkretne błędy i potrafi to uzasadnić jednocześnie podkreśla to co jest robione dobrze , to taki kibic stanowi poważne ostrzeżenie dla zarządu i w dalszej pespektywie ma wpływ na jego politykę .
   Natomiast osoby wyrażające się w chamski, grubiański, prostacki czy wulgarny sposób zawsze będą lekceważone . Bezkrytyczne czepianie się i prowokowanie nic nowego nie wnosi sprowadza jedynie dyskusję do prymitywnego poziomu . Sprośne , obleśne , niecenzuralne wyrazy zniechęcają użytkowników forum do wypowiedzi . Tak jak bełkotu pijaka czy człowieka na haju nikt nie bierze poważnie tak i osobę która w niekulturalny sposób dyskredytuje tych którzy pragną wspierać Lecha i widzą w tym szansę. Ludzie z marginesu nie są zagrożeniem dla zarządu.

  • tomasz1973 pisze:

   Al
   A gdzie ty widzisz jakieś chamskie, sprośne, obleśne niecenzuralne etc. stwierdzenia w wypowiedzi Pawła? Napisał, to co przebija sie z Twojej „statystyki” –minimalizm!
   Równie dobrze można napisać, że w sukces wierzy raptem 28,9 % (14,1 puchar+11,5 dublet+3,3 uratowanie sezonu pucharem- bo tylko określone trofeum można uznać za sukces, a nie „miejsce na podium”), czyli zdecydowana mniejszość z tego forum. Widzisz, nadzieję mamy wszyscy, ale ta nadzieja rodzi się tylko z naszej miłości do Lecha, a nie z realnych działań zarządu, oni tradycyjnie zapomnieli, że gdy wzmacnia się jedną formację nie można osiąść na laurach przy patrzeniu na drugą, a żeby być precyzyjny to nawet nie załatwili jeden formacji do końca, bo 2 stoperów i bramkarz nie zastąpią 2 stoperów, bramkarza i prawe obrońce. Tyle w temacie, wróć do rozmowy, jak to zauważysz i do Ciebie to dotrze, zamiast pisać swe mądrości o powadze i wielkości zarządu, który nie zwraca uwagę na krytykę.

   P.S. Tak wiem, kibice, którzy wymagają zaangażowania organizacyjnego i finansowego i czegoś więcej niż „walki” (często pozorowanej), to hejterzy i nie warto na nich zwracać uwagę.
   P.S. Szkoda, że rutkowi pieniądze od tych hejterów nie śmierdzą.

 2. Al pisze:

  @tomasz1973 Jest bardzo wulgarny nie mam zamiaru cytować jego sprośnych wypowiedzi ale jak poszukasz to szybko znajdziesz
  pozdrawiam.

 3. Al pisze:

  tomasz1973@ Może tak łaskawie wskażesz mi gdzie ja pisałem o powadze i wielkości zarządu . Kilkakrotnie zwracałem się do uczestników tego forum by wskazali mi cytat gdzie wychwalam czy jestem zadowolony z zarządu. To że wierzę w cud i nam nadzieję na lepszą grę to nie to samo co wychwalanie zarządu . Dotarło?

  • Pawel1972 pisze:

   Ta, dotarło – troll zrozumiał już, że tu głupich nie znajdzie, więc nie przekonuje nas, że Rutki coś sensownego budują, tylko że pan Bóg może sprawi cud 😀

 4. tomasz1973 pisze:

  Al, aleś się nakręcił chłopie! Zabolała prawda? Widać, że tak.

  • Al pisze:

   Jaka prawda ? na nic mądrzejszego sensownego Cię nie stać? . Czyli jednak rzniesz głupa.

  • tomasz1973 pisze:

   Gdybyś dostał jeszcze bardziej rozsądniej, wówczas dopadłoby cie poplątanie umysłowe, które w twoim i tak ciężkim stanie mogłoby spowodować skutki już nieodwracalne.