Plan Lechowych transmisji do połowy września

Pierwszy zespół Lecha Poznań w pierwszej połowie września rozegra tylko dwa mecze, a to ze względu na zbliżającą się pierwszą tej jesieni przerwę na kadrę. Drugi pojedynek z Lechią Gdańsk obejrzy dużo, dużo więcej ludzi ze względu na transmisję w otwartej telewizji. Mimo wrześniowej przerwy na kadrę program Lech TV będzie emitowany normalnie.Najbliższy mecz Lecha z Cracovią pokaże kanał Canal Plus. Po spotkaniu Kolejorza C+ przeprowadzi transmisję z jeszcze jednego spotkania i tym razem o 22:00 a nie jak zwykle o godzinie 20:00 rozpocznie się Liga Plus Extra podsumowująca 7. kolejkę PKO Ekstraklasy.

W poniedziałek, 2 września magazyn ligowy na TVP Sport zostanie wyemitowany o normalnej godzinie. O 22:35 będzie można obejrzeć archiwalny odcinek magazyny GOL z 1996 roku, a w środę, 4 września, o godzinie 17:15 kanał TVP Sport pokaże 8 odcinek magazynu Lech TV.

Ze względu na wrześniową przerwę na kadrę magazynów ligowych na Canale Plus oraz na TVP Sport odpowiednio 8 i 9 września nie będzie. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie zostanie ukazany 9 odcinek magazynu Lech TV. Jeśli pojawi się on w programie na TVP Sport wówczas uaktualnimy dane w dziale dostępnym -> TUTAJ.

Kibice, którzy nie posiadają Canal Plus Sport będą mogli obejrzeć mecz Lecha Poznań z Lechią w Gdańsku w otwartej telewizji TVP Sport. To spotkanie odbędzie się w sobotę, 14 września, o godzinie 17:30. Plan Lechowych transmisji na drugą część września zaprezentujemy właśnie 14 września. Poniżej plan do 14 września, który w razie zmian będzie uaktualniany -> TUTAJ. Odpowiednie menu z transmisjami znajduje się także w prawym menu serwisu.Plan Lechowych transmisji do 14 września:

MECZE KOLEJORZA:

Canal Plus – Lech Poznań – Cracovia Kraków (01.09, godz. 17:30)
Canal Plus Sport & TVP Sport – Lechia Gdańsk – Lech Poznań (14.09, godz. 17:30)

MAGAZYNY LIGOWE:

Canal Plus – Liga Plus Extra po 7. kolejce (01.09, godz. 22:00)
TVP Sport – GOL Ekstra po 7. kolejce (02.09, godz. 20:00)
TVP Sport – Retro GOL (02.09, godz. 22:35)

LECH TV:

TVP Sport – Program o Lechu Poznań odcinek 8 (04.09, godz. 17:15)
TVP Sport – Program o Lechu Poznań odcinek 9 (-)

Powtórki:

MECZE KOLEJORZA:

>> Powtórki meczu Lech – Cracovia

MAGAZYNY LIGOWE:

>> Powtórki Ligi Plus Extra
TVP Sport – GOL Ekstra po 7. kolejce (03.09, godz. 08:10)

LECH TV:

TVP Sport – Program o Lechu Poznań odcinek 8 (05.09, godz. 12:15)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <1 Odpowiedź

  1. inowroclawianin pisze:

    Szkoda, że dziś nie będzie transmisji w TVP Sport, bo akurat jestem poza zasięgiem.