Wasze oceny za mecz z Legią

Kamil Jóźwiak (średnia ocen: 3,25) został wybrany przez kibiców Lecha Poznań najlepszym piłkarzem Kolejorza w ligowym meczu z Legią Warszawa. Zaraz za nim byli Darko Jevtić (2,70) oraz Tymoteusz Puchacz (2,64). Zawodnikiem najsłabszym, który tym razem miał najniższą średnią ocen był Karlo Muhar (średnia ocen: 1,23). Poniżej pełne wyniki Waszego oceniania piłkarzy.Mickey van der Hart
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 57,6%
Średnia ocen: 1,59

Robert Gumny
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 39,1%
Średnia ocen: 2,20

Lubomir Satka
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 38,9%
Średnia ocen: 2,41

Djordje Crnomarković
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 45,5%
Średnia ocen: 2,11

Volodymyr Kostevych
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 53,7%
Średnia ocen: 1,62

Karlo Muhar
Najczęściej wystawiana ocena: 1 – 81,8%
Średnia ocen: 1,23

Jakub Moder
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 39,8%
Średnia ocen: 2,46

Kamil Jóźwiak
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 41,4%
Średnia ocen: 3,25

Darko Jevtić
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 47,1%
Średnia ocen: 2,70

Tymoteusz Puchacz
Najczęściej wystawiana ocena: 3 – 45,1%
Średnia ocen: 2,64

Christian Gytkjaer
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 40%
Średnia ocen: 1,82

Rezerwowi:

Jakub Kamiński
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 45,1%
Średnia ocen: 1,93

Joao Amaral
Najczęściej wystawiana ocena: 2 – 43,6%
Średnia ocen: 2,20

Paweł Tomczyk grał za krótko, by był poddany ocenieTrener Dariusz Żuraw (gra drużyny, zmiany, taktyka itp.):

1 – 50,38%

Poziom meczu Legia – Lech 2:1

2 – 34,25%

Sędzia meczu Tomasz Musiał (Kraków)

4 – 37,55%

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

34,04% Igor Lewczuk

Skład Lecha Poznań w meczu z Legią Warszawa:

Van der Hart – Gumny, Satka, Crnomarković, Kostevych – Muhar (80.Tomczyk), Moder – Jóźwiak (73.Kamiński), Jevtić (73.Amaral), Puchacz – Gytkjaer.

Od najlepszego do najsłabszego:

3,25 – Jóźwiak
2,70 – Jevtić
2,64 – Puchacz
2,46 – Moder
2,41 – Satka
2,20 – Gumny
2,20 – Amaral
2,11 – Crnomarković
1,93 – Kamiński
1,82 – Gytkjaer
1,62 – Kostevych
1,59 – Van der Hart
1,23 – Muhar

Tomczyk (bez oceny)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <11 komentarzy

 1. Pawel68 pisze:

  Teraz czekam ,aż wreszcie Żuraw zrozumie ,że wynalazki sprowadzone przez nieomylny zarząd siądą na ławce albo w rezerwach niech się wykazują!Do nich niech dołączy Kostewicz który jest na ich poziomie!Ale znając życie nikogo nie posadzi na ławce bo tak chce pseudo właściciel szkodnik!

  • Zlapany na ofsajdzie pisze:

   Z całym szacunkiem, ale zupełnie niezrozumiałe jest to, co piszesz… Pomijając już niekompetencję naszego skautingu i fakt, że tacy goście jak Muhar czy VDH nigdy nie powinni tu trafić z oczywistego względu- są zbyt cienkimi grajkami nawet jak na polską ekstraklasę. Ale czemu uważasz, że właściciel chce, by Żuraw trzymał ich w składzie? Jaki to by miało sens? Rozumiałbym, jakby mieli po 19 lat- wtedy nawet jakby byli miernotami, to Rutek mógłby czuć w powietrzu zapach zarobionych na nich pieniędzy i naciskać na wystawianie ich do składu. Ale w obecnej sytuacji sądzę, że te decyzje podejmuje w pełni Żuraw. Nie żebym go zresztą za nie krytykował, bo możliwe, że nasza kadra jest na tyle słaba, że ci pozoranci są nadal najlepszymi wyborami na swoje pozycje. Wszak trudno przewidzieć, czy Skrzypczak albo młodzi bramkarze prezentowali się na ten moment lepiej.

   • leftt pisze:

    W zasadzie masz rację, ale zadając pytanie „Jaki by to miał sens?” pamiętaj, że mówimy o zarządzie Lecha Poznań AD 2019 . Tłumacząc na polski: też uważam, że to nie ma sensu, ale w Lechu nic mnie nie zdziwi.

   • Pawel68 pisze:

    Jaki ma sens nie rozumiesz?Sprowadzili wspaniałych graczy i mają grać!Do błędu się Klimczak i reszta bandy nigdy nie przyzna.Bo k…np.on dobrze gra nogami,a jest pośmiewiskiem Polski!

   • Zlapany na ofsajdzie pisze:

    Dialog trenera Żurawia z naszym „twórcą i tworzywem w jednym”, panem PR, wyobrażam sobie mniej więcej tak:
    -Dahek, weź no wystaw tego Muhaha do składu, bo jak nie będzie ghał, to się ze mnie będą śmiać, że kolejnego słabego piłkarza kupiłem. Pokażmy, że nasz skauting jest naphawdę dobhy!
    -No co ty, Piotrek- ja tego gościa widzę w treningu, przecież facet do drewno! Do spółki z Van der Hartem przerąbią nam niejedno spotkanie! Punkty polecą, za chwilę się znajdziemy w strefie spadkowej.
    -Dahek, Dahek, no tak być nie może- bo znowu powiedzą, że ja jestem niedohajda i dhewno sphowadziłem!
    -Jak ich wystawię, to tym bardziej zobaczą, że transfer był beznadziejny. Wystawię lepiej takiego Skrzypczaka, młody się pokaże, za dwa okienka go opchniesz za 3 miliony euro!
    -3 miliony euho… I nagłówki w phasie, że hezolutny phezes Lecha ma nosa do młodzieży i hozwija klub od lat… Daheeek, ty to mnie umiesz przekonać!

 2. Pawel1972 pisze:

  Gumny aż 2,2? Moim zdaniem, to najgorszy nasz gracz w tym meczu (oczywiście, nie licząc Van Der Żarta i Muhara, bo te drewna w skali się nie mieszczą).

 3. piatkowo86 pisze:

  niech Żuraw pokaże że ma jaja i kolejny mecz zagra Polacy + Portugalczycy i Satka z Rogne. Mleczko gorszy od Kebsona2 nie będzie… Skrzypa od Muhara już pokazał że nie odstaje, ukrainiec gra dramatycznie, Jevtic znów męczy bułę. Mleczko – Puchacz, Satka, Rogne, Gumny – Skrzypczak, Moder, Tiba – Amaral, Jóżwiak – Tomczyk

  • Wlkp. pisze:

   Muhar po raz czwarty w obecnym sezonie został ukarany żółtą kartką i teraz czeka go przymusowa pauza, więc tak czy siak będzie musiał być środek pola zmieniony :P

 4. Wlkp. pisze:

  Na WeszołTV – Lega Minus się z transferów tego śmiesznego zarządu śmiali – i najgorsze, że mieli rację! Kowalczyk stary legionista ale powiedział, że jak by Lech zagrała agresywniej to by ten mecz wygrał, w normalnej lidze jeżeli dwóch bocznych obrońców Legi łapie w pierwszych 5 min. żółte kartki to co najmniej jeden z nich wyleciał by z boiska w z czerwona bo Lechowi skrzydłowi powinni cisnąć tak długo, aż znów nie dostaną drugiej kartki – a ponoć mamy jednych z najlepszych skrzydłowych. Natomiast Muhar z chwilą jak otrzymał żółtą kartkę to jedyny jego atut agresywne wejścia się skończyły i skończył się Muhar w tym meczu!!!