Spokojnych Świąt

Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz przede bardziej szczęśliwego i bogatszego w pozytywne sportowe emocje zbliżającego się 2020 roku wszystkim naszym czytelnikom, kibicom Kolejorza, a także osobom chcącym dla swojego klubu jak najlepiej życzy grupa dbająca o nieoficjalny serwis o poznańskim Lechu – KKSLECH.com + dział moderacji.W tym tekście nie będzie już nic o Lechu, o obecnej sytuacji, o przyszłości, nie będzie opinii czy podsumowań 2019 roku na które przyjdzie czas w innych artykułach. Nie będzie też życzeń sportowych czy spełnienia Lechowych marzeń w 2020 roku. Wiele Waszych sportowych, kibicowskich i ambitnych marzeń związanych z Kolejorzem po prostu nie spełni się, nie zależą one od nas ani od Was.

Dziś 23 grudnia możemy życzyć jedynie wszystkim naszym czytelnikom i kibicom Lecha Poznań, by Wasze życie było inne, przyjemniejsze od tego Lechowego. Byście w nim wygrywali pokonując wszelkie przeszkody. Dużo zdrowia na święta, na nowy rok, a także szczęścia, podejmowania trafnych decyzji, sukcesów w życiu prywatnym i pieniędzy bez których w dzisiejszych czasach nie da się funkcjonować. W Waszym życiu dużo zależy od Was samych, to jak wygląda i będzie wyglądał Lech już nie, dlatego pomijamy wątek klubowy.

Wiemy, że wszystkie zwycięstwa, porażki, spektakularne klęski i małe wzloty przeżywamy wraz z Wami internautami KKSLECH.com czując wsparcie żyjąc problemami klubu. W święta dla relaksu, dobrego samopoczucia warto będzie skupić się choć na chwilę na czymś innym niż na problemach Kolejorza. Nie da się spokojnie żyć samym Lechem, ale jeśli mimo wszystko będzie Wam go brakowało zapraszamy wszystkich każdego świątecznego dnia na KKSLECH.com, gdzie tematów Lechowych na pewno nie zabraknie.

My mimo okresu świątecznego będziemy działać regularnie robiąc swoje każdego dnia, bo tylko dla Lecha Poznań możemy zrobić. Raz jeszcze Spokojnych Świąt dla wszystkich osób związanych z Kolejorza, którzy chcą dla niego jak najlepiej.

Grupa KKSLECH.com + moderatorzy

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <komentarze 32

 1. MP pisze:

  Również zdrowych i spokojnych świąt dla was wszystkich

 2. szulu77 pisze:

  Dla całej redakcji oraz wszystkich kibiców zdrowych i spokojnych świąt.

 3. Grossadmiral pisze:

  Wszystkim kibicom oraz redakcji życzę wszystkiego dobrego na Święta :)

 4. Wlkp. pisze:

  Zdrówka dla wszystkich kibiców Lecha :D

 5. Max Gniezno pisze:

  Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla Kibiców, Redakcji i całej Lechowej Rodziny🌲🌲🌲⚽⚽⚽

 6. bas pisze:

  Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, wszystkim którym biją niebiesko-białe serca ,w tym również pracownikom najlepszego serwisu samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku.

 7. kilo82 pisze:

  Wszystkiego dobrego na święta dla Redakcji i wszystkich Lechowych Kiboli. Zdrówka, radości, spokoju.

 8. Rafik pisze:

  Zdrowia bo to najwyżejsze.

 9. anonimus pisze:

  Zdrowych, Szczęśliwych i Spokojnych Świąt dla wszystkich kibiców Kolejorza. Czasami się spieramy i to ostro ale wszyscy chcemy Lecha wygrywającego, grającego ładną piłkę i co roku w pucharach. Wiara wszystkiego dobrego

 10. MARCINzKALISZA pisze:

  Również życzę zdrowych, spokojnych, Świat Bożego Narodzenia, wszystkim kibicom Lecha, redakcji oraz moderacji. WESOŁYCH ŚWIĄT

 11. zuras1922 pisze:

  Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla całej Lechowej rodziny!

 12. kibol z IV pisze:

  Zdrowych , spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla redakcji i dla wszystkich tych którym dobro Lecha zawsze leży na sercu.

 13. Ekstralijczyk pisze:

  Wesołych Świąt wszystkim. :)

 14. macko9600 pisze:

  Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Wszystkich :)

 15. Lechita62 pisze:

  Życzę wam wszystkim brzuchów po tych świętach jak Van der Harta po kebabie, zdrowia lepszego niż Roberta Gumnego, prezentów więcej niż Crnomarkovic rozdaje napastnikom rywali, drewna w kominkach niczym Muhar na boisku, profesjonalizmu Tiby, cierpliwości Amarala, zapału Jóźwiaka, humoru Jevticia, miłości jak Tomczyka do Lecha i żebyście nie zmarnowali żadnej setki niczym Gytkjaer 🙂 Więcej nie wymyśliłem. Po prostu wszystkiego najlepszego!

 16. Siodmy majster pisze:

  Zielonej choinki , czerwonego Gwiazdorka ale całej reszty niebiesko- białej na święta i Nowy Rok życzy całej lechowej wiarze Siódmy majster :))))

 17. F@n pisze:

  Ja życzę, by w końcu w Lechu było normalnie, a w raz z tą normalnością przyjdą sukcesy.

 18. piotrx pisze:

  Dzięki i również życzę Wam oraz wszystkim Bywalcom tej strony zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów i uśmiechu każdego dnia w Nowym Roku. Pozdrawiam.

 19. MaPA pisze:

  Drogiej Redakcji oraz wszystkim goszczącym na tym forum z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku życzę zdrowia,pomyślności i wyrozumiałości.

 20. Ostu pisze:

  Jeszcze będzie PRZEPIĘKNIE…
  Jeszcze będzie NORMALNIE…
  Czego Wam i sobie życzę…

 21. aaafyrtel pisze:

  moje życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne będą dwukierunkowe…

  ponieważ wielu z nas ma korzenie rodzinne na kresach wschodnich, a dla naszej eki grał сяргей kрывец i graliśmy z zespołem фк «шахцёр» cалігорск w pucharach, więc życzę mieszkańcom białorusi, aby nadal mogli żyć w niepodległym, przynajmniej nominalnie niepodległym, państwie…

  życzę powrotu na boiska kontuzjowanym ciężko naszym graczom gumnemu i cywce, a także operowanemu niedawno byłemu graczowi lewandowskiemu….

 22. WybrzezeKlatkiSchodowej pisze:

  Życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! :)

 23. Marecki60 pisze:

  Życzę wszystkim, którzy mają Lecha w sercu spokojnych, zdrowych i szczęśliwych świąt.
  Nabrania dystansu do tego co wokół Kolejorza się dzieje i przede wszystkim wiary iż nadchodzący rok 2020 będzie będzie lepszy dla nas zarówno sportowo jak i prywatnie.

 24. Pszczolka pisze:

  Wesołych Świąt siostry i bracia po szalu!!

 25. Luna23 pisze:

  Zdrowia, radości dla redakcji i wszystkich kiboli Kolejorza, a klubowi udanych transferow, pożytku z młodzieży i sukcesów!!!

 26. deel pisze:

  Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich!!!

 27. Jack pisze:

  Zdrowych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiary w sukces naszego ukochanego klubu życzę wszystkim kibicom Lecha.

 28. Didavi pisze:

  Wesołych i zdrowych Świąt! Odpocznijmy i zapomnijmy o problemach, tych Lechowych też. Spędźmy wspaniały czas z rodzinką i najbliższymi. Dużo radości, śmiechu i prezentów!

 29. J5 pisze:

  Wszystkim z niebiesko- białą krwią płynącą w żyłach życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia z nutką szaleństwa, aby odstresować się kompletnie po tym niezbyt udanym niebiesko- bialym roku, oby zdrówko nam dopisalo

 30. tylkoLech pisze:

  Redakcji i wszystkim Kibicom Lecha, którzy kochają ten Klub zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych ciepła i miłości 🎄🎁💙

 31. Erwin pisze:

  Zdrowych, spokojnych świąt i spełnienia marzeń, głównie Lechowych :)

Dodaj komentarz