Wyniki sondy: Rożne opinie na temat Żurawia, trener jako figurant

Przez ostatni tydzień na KKSLECH.com trwała sonda z zapytaniem, jak oceniacie pierwszą pełną rundę Dariusza Żurawia na ławce trenerskiej pierwszego zespołu Lecha Poznań? Kibice Kolejorza ponownie głosowali różnie, mieli często odmienne zdanie przez które rezultaty kolejnej ankiety znów są bardzo wyrównane.Najwięcej internautów (23,7%) średnio oceniło jesienną pracę Dariusza Żurawia, który według nich jest figurantem zarządu, dlatego ocena nie jest zbyt surowa. 15% ankietowanych pierwszą pełną rundę obecnego trenera oceniło przeciętnie, 14,7% bardzo słabo, 12,5% dobrze, a 12,1% użytkowników słabo co najlepiej pokazuje, jak różne opinie panują wśród kibiców Kolejorza.

Pozostałe możliwości nie przekroczyły już progu 10% głosów. Tylko 1,4% internautów KKSLECH.com działania Dariusza Żurawia w rundzie jesiennej uznało za świetne. Przez 7 dni udział w naszej sondzie wzięło 7779 osób. Wszystkim kibicom Lecha Poznań dziękujemy za głosy i zachęcamy już teraz do licznego udziału także w kolejnych ankietach. Następna sonda na KKSLECH.com pojawi się jeszcze w styczniu.Wyniki sondy: Jak oceniasz pierwszą pełną rundę Dariusza Żurawia?

23,7% – Średnio. Żuraw pełni rolę figuranta zarządu, dlatego nie oceniam go zbyt surowo
15% – Przeciętnie. Spodziewałem/am się trochę lepszej gry Lecha i trochę lepszej rundy
14,7% – Bardzo słabo. Żuraw to nie trener na Lecha. Nie ma wyników, nikt nie robi zauważalnych postępów
12,5% – Dobrze. Dariusz Żuraw z tym składem ugrał jesienią prawie maksa
12,1% – Słabo. Wyniki są niezadowalające. Kilka decyzji Żurawia było dziwnych
7,6% – Bardzo dobrze. Gdyby Lech wygrał z Arką czy z Koroną i był na podium jego odbiór byłby jeszcze lepszy
6,4% – Fatalnie. Jesień byłaby dużo lepsza gdyby Lech miał na ławce normalnego trenera
5,8% – Nie podejmuję się oceny Żurawia po jednej rundzie. Czekam do końca sezonu
1,4% – Świetnie. Nie ma w Lechu nic do gadania a wyniki nie były takie złe
0,8% – Mam jeszcze inne zdanie na temat Żurawia i jeszcze inaczej oceniam jego pracę (napisz o tym w komentarzu)

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <12 komentarzy

 1. Pawlisko pisze:

  Ciekawe czy wyniki ankiety dojdą do jej bohatera. A jeśli tak to ciekawe czy i jak zareguje.

  • Michu73 pisze:

   Wydaje mi się, ze się zbytnio tym nie przejmie, ponieważ był świadomy jaką role pełnić ma według założeń strategii klubu trener i podejmując wyzwanie bycia trenerem LECHA na takie warunki się zgodził. Słucha grzecznie, przyjmuje wytyczne, z drugiej strony robi co może (biorąc pod uwagę swoje doświadczenie i możliwości) i cieszy się, ze ma okazje pracować na najwyższym poziomie rozgrywek w Polsce w takim klubie jak LECH. Przecież nikt inny by jemu takiej szansy nie dał.

   • Pawlisko pisze:

    Myślę, że masz rację i jest to jak najbardziej pragmatyczne i rozsądne podejście. Choć na jego miejscu mi wjechałoby to na ambicję. Dlatego też się zastanawiałem.

   • janczar pisze:

    Pawlisko możliwe że ma większe ambicje ale na razie grzecznie siedzi cicho robi swoje i zbiera doświadczenie. Przy dobrym podejściu może być za jakiś czas najdłużej pracującym trenerem w lidze.
    Jak powiedzmy utrzyma miejsce w górnej ósemce to zarząd go nie wywali tak szybko.

 2. Rafik pisze:

  Jeśli faktycznie Pan Dariusz jest marionetka zarządu to jaki ma sens to wszystko? Kibicowanie, pisanie, komentowanie, oglądanie, rozpalanie nadzieji..Niech to naprawdę się rozpadnie i będziemy żyli wspomnieniami że kiedyś był Wielki Lech!

 3. tolep pisze:

  Wyścig jest zażarty, ale ta ankieta wygrywa jak na razie w kategorii „najgłupsza ankieta pod względem odpowiedzi do wyboru”.

  • Pawel1972 pisze:

   Już cię pytałem, ale nie raczyłeś odpowiedzieć: co tam się dzieje u was w klubie, że tak wam zwieracze puszczają? Wypowiedzi twoje i tej pokraki Bezjimiennego są coraz głupsze i coraz bardziej chamskie…

   • tolep pisze:

    O widzisz, jak ładnie ci przypadkowo wyszło to pytanie z teza. O czymś takim mówię. I nie, teza powtórzona 1000 razy nie staje się prawdą.

 4. morda pisze:

  Czyli:
  1. Prawie połowa uważa Żurawia za średniaka-przeciętniaka, od którego zresztą za wiele nie zależy, bo i tak za sznurki pociąga zarząd, a Żuraw nie ma nic do powiedzenia.
  2. 1/3 uważa Żurawia za słabego trenera, poniżej przeciętnej ekstraklasy.
  3. 1/5 uważa Żurawia za co najmniej dobrego trenera.
  Ciekawe jak to będzie po sezonie.

 5. 07 pisze:

  Chcialbym, zeby ten figurant zdobyl P. P. w 1 swoim sezonie….

 6. Erwin pisze:

  Można się było spodziewać takich wyników sondy czytając regularnie forum, niektóre decyzje były niezrozumiałe, ale gdyby nie te stracone punkty z Arką i Koroną to faktycznie obraz jego pracy byłby odbierany całkiem nieźle, zobaczymy jak wypadniemy w rundzie wiosennej, gdyby udało się zdobyć PP to na pewno znalazłby wielu zwolenników, natomiast bez żadnego trofeum i kończąc gdzieś w środku tabeli kredyt zaufania do trenera może się wyczerpać nawet wśród kibiców którym praca trenera się podoba, wszystko w rękach Żurawia, bo kiedy jak nie teraz, w następnym sezonie nie wiadomo kim nam przyjdzie grać.