2 lutego czwarta akcja Pierwszy Gwizdek

W przyszły weekend tym razem już nie na stadionie a ponownie na poznańskim Placu Wolności będzie miała miejsce akcja „Pierwszy gwizdek”. To już 4 tego typu impreza rozpoczynająca symbolicznie rundę wiosenną piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. Podczas niej kibice Kolejorza będą mogli zobaczyć na żywo trenera Dariusza Żurawia, nowych juniorów i dowiedzieć się na żywo kto jak wygląda.Podczas akcji „Pierwszy gwizdek” kibice Lecha Poznań m.in. będą mogli poznać nowych zawodników z rezerw, zrobić sobie z nimi zdjęcie czy dostać autograf. Każdy kto w niedzielę, 2 lutego, o godzinie 13:45 pojawi się na Placu Wolności otrzyma gwizdek. Uczestnikom eventu zostanie też wręczony kupon, który na godzinę przed meczem z Rakowem Częstochowa (sobota, 8 lutego, godz. 17:30) w okolicach sklepu znajdującego się pod IV trybuną będzie można wymienić na duży plakat-zdjęcie z wydarzenia.

W tym roku klub na Placu Wolności wystrzeli kilkadziesiąt okazjonalnych koszulek, a każdy kto weźmie udział w evencie dodatkowo dostanie voucher -50% na zakup biletu na pojedynek z Rakowem Częstochowa. Akcja „Pierwszy gwizdek” jest oczywiście bezpłatna dla kibiców Kolejorza. W 2018 i 2017 roku na Placu Wolności gromadziła po kilkaset osób (głównie młodzieży oraz rodzin z małymi dziećmi). W 2019 roku było inaczej. Event odbył się na stadionie, a ze względu na bardzo słabą atmosferę panującą wtedy wokół klubu udział w nim wzięła garstka kibiców.Pierwszy Gwizdek na stadionie 2019 (04.02.2019)

Autor zdjęć: Marcin Kołakowski

Pierwszy Gwizdek na Placu Wolności 2018 (03.02.2018)

Autor zdjęć: Krzysztof Krause

Pierwszy Gwizdek na Placu Wolności 2017 (05.02.2017)

Autor zdjęć: Dawid Ćmielewski

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <19 komentarzy

 1. MP pisze:

  Niech zrobią razem z drugim zespołem to będzie więcej zawodników

 2. Max Gniezno pisze:

  Zdecydowanie radzę przemyśleć obecność. Prawdopodobnie będzie to pokaz łączony ze sprzedażą garnków i kuchenek AGD. Niby wymiana autografów a później będziecie się bujać kilka sezonów ze spłatą rat za to dziadostwo.

 3. Grimmy pisze:

  S.myk obliczył, że na dwa tygodnie przed startem rundy wiosennej, Lech ma w kadrze tylko DZIESIĘCIU zdrowych piłkarzy, którzy zagrali w Ekstraklasie przynajmniej 1000 minut. Zastanawiam się, jak oni chcą połączyć grę w PP i lidze, mając tak wąską i niedoświadczoną kadrę, skoro czekają nas mecze co 3 dni? W PP będzie wychodził pierwszy skład, a w lidze rezerwy + CLJotka? Napchajcie za wczasu waty w majtki, żeby ten kop od życia w dupę tak bardzo nie bolał…

 4. bezjimienny pisze:

  Spodziewana liczba uczestników: 74.
  W tym bojkoterów i antyrutkowców: 0.
  A mieliby okazję na jakąś zauważalną manifestację…

  • Pawel68 pisze:

   Po co w ogóle tutaj coś wtrącasz się?Jesteśmy w głębokiej dupie i nawet 4 natychmiastowe transfery nic nie pomogą.Doradź swoim szefom ,żeby Jòżwiaka i Gytkiera sprzedali też…w tym okienku…

  • luck pisze:

   bezjimienny nie może już się doczekać. Będzie miał drugi gwizdek do kolekcji.

  • luck pisze:

   Ciekawe, czy @bezjimienny będzie tam jako gość czy organizator, bo jak tu było kiedyś napisane, został zwerbowany przez pracownika działu marketingu.

   • bezjimienny pisze:

    Bezjimienny był prawdopodobnie (i będzie) na pierwszym gwizdku tyle razy co Wy razem wzięci na stadionie- zero.

  • bezjimienny pisze:

   Swoją drogą zabawne, że żaden z Was nie zauważył pierwszego zdania mojej wypowiedzi. Ale to chyba efekt ograniczenia intelektualnego spowodowanego nienawiścią do Rutków i ujrzeniem mojego nicka.

   • Pawel68 pisze:

    Ograniczeni umysłowo i intelektualnie są twoi szefowie – o czym wszyscy na tym forum wiedzą oprócz takich jak ty ,więc po co tutaj siejesz zamęt rutkowsko szmato!

   • bezjimienny pisze:

    No właśnie o tym ograniczeniu mówiłem. Żaden z moich szefów nic wspólnego z Lechem nie ma, a Ty gorąco pragniesz wierzyć, że Rutki poświęcają Ci choć trochę uwagi. Obstawiam, że raczej nie.

   • luck pisze:

    @bezjimienny – wiarygodna osoba napisała tu kiedyś, że zostałeś zwerbowany przez pracownika działu marketingu, więc Rutki czy chcesz czy nie są jednak Twoimi szefami.

   • bezjimienny pisze:

    Jeżeli była wiarygodna to tym tekstem swoją wiarygodność straciła.

 5. 100h2o pisze:

  Jak będzie ładna pogoda to dlaczego się nie wybrać? Jeśli ludziska demonstrują na teamat koloru tęczy?
  Wziąć gzuba, moze za kilkanaście lat dzięki temu będzie też kibolem? W końcu tradycja kibicowania też ważna.

 6. arek z Debca pisze:

  A zarząd też tam będzie? Bo jeśli tak to przyjdę i po drodze zakupię jajka w pobliskiej Żabce.

 7. Peterson pisze:

  Moze poszedłbym tylko po to by wybuczeć i wygwizdać ten paralityczny skład jakim obecnie jest LEch. Ale nie chcę podniecić sztucznie frekwencji przecież stazyści z PR i pracownicy Amiki już tam bedą opłacenie by być

 8. leftt pisze:

  Przekaz podprogowy : możecie nam nagwizdać.

 9. inowroclawianin pisze:

  Każdy kto przyjdzie na tą propagandę powinien pokazać kartkę z napisem „Rutki precz z Lecha”.