Zapowiedź: Lech II – Gryf

W środę, 15 lipca. o godzinie 17:00 w meczu 32. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, Lech II Poznań zmierzy się na głównym boisku akademii z Gryfem Wejherowo. Kolejorz po sobotnim wygraniu spotkania za tzw. „6 punktów” może a właściwie to musi jutro zrobić kolejny duży krok w kierunku utrzymania.Rezerwy Lecha Poznań dzięki sobotniemu arcyważnemu zwycięstwu nad Zniczem w Pruszkowie odskoczyły temu rywalowi i przy okazji od strefy spadkowej na 3 oczka. Terminarz sprzyja Kolejorzowi, by złapać jeszcze większy oddech. Jutro do Wronek zawita dawno zdegradowany Gryf Wejherowo, który w 31 kolejkach zdobył tylko 14 punktów przegrywając aż 23 mecze. Ostatni zespół w tabeli ma na swoim koncie serię 7 kolejnych porażek ulegając w tym czasie m.in. wynikiem 0:7, 2:5 i 0:4. Mimo fatalnej passy Gryfa, który już dawno poddał się grając teraz głównie juniorami nasze rezerwy nie mogą zlekceważyć przeciwnika. II-liga jest nieprzewidywalna, nawet remis może być fatalny w skutkach, dlatego Lechowi II Poznań nie pozostaje jutro nic innego, jak zagrać z dużą koncentracją, skutecznością, wygrać mecz i złapać głęboki oddech przed 2 ostatnimi kolejkami.

Trener rezerw, Rafał Ulatowski ze względu na mecz pierwszej drużyny w Krakowie nie będzie mógł w środę skorzystać ze zbyt wielu rezerwowych piłkarzy z seniorskiego Lecha Poznań. Jutro do kadry rezerw po pauzie za kartki powrócą Artur Marciniak oraz Grzegorz Wojtkowiak. Z kolei w ekipie Gryfa Wejherowo prowadzonym od kilkunastu dni przez Marcina Burkhardta, który sam jest czynnym zawodnikiem z powodu nadmiaru kartek nikt nie musi pauzować.

Arbitrem środowych zawodów we Wronkach będzie Rafał Rokosz z Katowic. Jutro zdecydowanym faworytem do zwycięstwa według bukmacherów będą gospodarze. Średni kurs na wygraną Lecha II Poznań wynosi raptem 1.10, na remis 9.50, a na sensacyjny triumf Gryfa Wejherowo aż 17.00. Środowy mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisja z jutrzejszego spotkania rezerw Kolejorza będzie dostępna w LechTV na YouTube. Początek meczu 32. kolejki piłkarskiej II-ligi sezonu 2019/2020, KKS Lech II Poznań – Gryf Wejherowo w środę, 15 lipca, o godzinie 17:00 na Stadionie Leśnym mieszczącym się przy ulicy Leśnej 15A we Wronkach. Jesienią rezerwy Kolejorza wygrały z Gryfem w Wejherowie wynikiem 2:1.Mecz: KKS Lech II Poznań – Gryf Wejherowo
Rozgrywki: 32. kolejka II-ligi 2019/2020
Termin: Środa, 15 lipca, godz. 17:00
Stadion: Leśny, ul. Leśna 15A, Wronki
Sędzia: Rafał Rokosz (Katowice)
Miejsce gospodarzy: 13
Miejsce gości: 18
Najlepszy strzelec gospodarzy: 9 – Szymczak
Najlepszy strzelec gości: 6 – Hebel
Domowa forma gospodarzy: 7-5-3, 25:19
Wyjazdowa forma gości: 1-3-11, 9:43
Transmisja: LechTV na YouTube
Bukmacherzy 1 x 2: 1.10 – 9.50 – 17.00
Przewidywana frekwencja: (bez udziału publiczności)
Prognozowana pogoda: +25°C, słonecznie
Nasz typ na mecz: 1

Obserwuj KKSLECH.com i przeglądaj nasze treści również na dwóch portalach społecznościowych. Nasz serwis nie posiada swojego profilu na Facebooku.

TWITTER
YOUTUBE

> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <3 komentarze

 1. kri$$ pisze:

  Tylko KKS – Koncentracja, Konsekwencja i Skuteczność.

 2. kri$$ pisze:

  za wcześnie wysłałem. Miało byc dopisane, że:
  to są klucze do sukcesu w najbliższym meczu.

 3. tomasz1973 pisze:

  Jeżeli będzie zwycięstwo i dobre inne wyniki Lech wskakuje minimum na 8 miejsce.